0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Ömere ilk sözcük kartları alırken yanlışlıkla 2 tane almışım anlatmıştım bilen bilir. Saklıyım ilerde oynar falan demiştim ama geçen yan komşuyla (hani şu kapıları hep vuran çocuguna bagıran varya o)  konuşurken, onun oğlu 4 yaşında hiç konuşamıyo sadece kelime söylüyo araba top çiçek köpek gibi mesela, konu ordan açıldı kreşinden demişler oyun terapistine götürün, bilmiyorlar ki cocuk annesinin babasının davranışı yüzünden hakaretleri yüzünden konuşamıyo. Neyse bende elimdeki kartları o çocuk için vereyimde annesi çalıştırsın kelimeleri cümle falan kurdurtsun dedim kadına da söyledim çok sevindi olur çalışırız falan dedi. Götürdüm oturdum biraz, 100 tane kartı direk çocugun önüne döktü, eline aldı oğlum bu ne diyo çocuk araba diyo, oğlum bu ne kedi oğlum bu ne çiçek aferiiinnn diyo bırakıyo kartları. Aradan 5 dk geçti çocuk önündeki bütün kartları sağa sola attı yırttı annesi kalkıp dur demedi. Giden kart olsun umrumda değil ama ben ne düşünüp verdim kadın paramparça ettirdi 5 dk da. Bide dedim yok öyle yapma bence arabayı göster sen söyle cümle kur o tekrarlasın mesela bu bir kırmızı araba demeye çalışsın dedm. Yok kadın gösterip gösterip bıraktı eminim şuan hepsi çöptedir. Çocuğuyla asla ilgilenmiyor internette ölüp bitiyo ama, çocuk sadece yürüyo evde ve masa üstünden zıplıyo o kadar üzülüyorum ki ben el olmama rağmen. Zaten aram açıldı iyice onla daha muhatap olmıcam ha bire hala gürültü yapıyo. Bende onun yaptıgı gibi aynen çarpıyorum kapıları onun arkasından :D 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ahahahahah ulan selin:Dsonuna kadar uzuldum sonunda koptum ahahahahah guzel yureklim bos ver kimseye iylik yaramaz

(25,224 puan) tarafından
Hahaha sağ gösterip sol vurdum :D
tarafından
:-D ahahahaha
-Reklam-
0 oy
(33 puan) tarafından
Boşver bu devirde iyilik yapmaya gelmiyor
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Belki çocuk rahatsızdır anne de bilinçli değilse nasıl baş edeceğini şaşırmıştır. Siz iyilik yapmışsınız ancak belli ki anne bu konu da ilgili birisi değil. Cocuga yazık keşke ilgilenen birileri olsa
0 oy
(396 puan) tarafından
Sn düşünüp vermişsin Allah razi olsun ama o senin kadar ince düşünmüyor olan çocuğa olmuş ama yapacak bsy yok sn elinden geleni yapmissin 
0 oy
tarafından

Emin ol bazıları anne baba olmayı hak etmiyor.. rabbim içinde evlat hasreti  çekenlere nasip etsin  inşallah 

0 oy
(271 puan) tarafından
Gerçekten çocuk yapma ehliyeti verilmeli olan çocuklara oluyo sonra onlar büyüyüp sevgi ilgi eksikliğindem bir sürü sorun yaşanıyor 
0 oy
(107 puan) tarafından
Ay böyle insanlara sinir  oluyorum.  Internette ah evlâdım vah evladım .  Okuldada öyle çocuğumda cocugum.  Evde çocukların yüzlerine bakmazlar . Bende eltime  çocuğuyla oynasın aktivite yapsın diye kitap vermiştim  kitabı alıp evine götürdü sanki senin olsun dedim neyse  bi gittim onlara kitap darma duman . Hiç sorun değil ama zarar vermesi yanlış  . Bilseydim vermezdim . Oğlum büyüyünce oğlumla yapar ederdik .  Valla böyle insanlara iyilik asla yaramıyor güzelim .  allah o çocuğun yardımcısı olsun . Çocuğa öğretmiyorlar demekki o yüzden konuşamıyordur çocuk . Sana  değer vermeyene sende verme . Sen insanlık yapmışsın allah mükafatını sana verir . 
0 oy
(6,796 puan) tarafından

Kız keşke bana vereydin kartları :ermm: Ben malıma sahip çıkarım. :)

Uzak dur öylelerinden canım.

0 oy
(119,365 puan) tarafından
Selin iş başında !!!!!!
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bnce takma sende herkesin kendi cocugu demekki 4 yasinda cocugun konusamamasi ona normal geliyor etrafindakilerde onemsemiyor sen komşusun sonra sen kötü olursun anasi babasi vardir onlarda uyarmiyorsa ailecek tuhaflar demekki
0 oy
tarafından
Tabi ozamanlar uyari almiyo bu selo bende postu hortlatam dedim ahahhaha
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah ulaan :D
tarafından
Nerdesin beee
(25,224 puan) tarafından
Anamın evinde :D

İlgili sorular

+1 oy
47 cevap 1,712 göst.