0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
O sorunu çözdüm dün post açtım ama kapandı  kayınvalidem 4 aylık kızıma caya batırıp yanına servis etiğim şeylerden verdi.  Artan çayını da çay kaşığı ile bebeğime verdi 

Sürekli kustu sonra ben eşim le konuştum kaç kere uyardı artık anlamamış di parmağını veriyor du anne yapma dedim veriyor yapıyor du eşim de diyordu ama yapıyor du artık misafirin içinde ağzından verdi sinirlendim hastalık var sigara iciyo konuştum konuştum o da sınır oldu düzelticem ben dedi ...

6 Cevaplar

0 oy
(1,320 puan) tarafından
İykkkk çocuk mikrop kapacak dusunc siz pis kadın 
(177 puan) tarafından
Bende sürekli emzirdim sinirden sıka sıka tlfnunum ekranının çatlatimmm
-Reklam-
0 oy
(2,844 puan) tarafından

Bu büyükler neden böyle ya eşimin anneside açtı gögsunu oğlumu emzirecek peki  buna demeli :angry:

(2,844 puan) tarafından
Kendi kasığından onu vermiş parmağını emzirmiş onları demiyorum bile ,açtı bildiğin memesini emecek mı diyor oğlum Allahtan ağzını bile açmadı aklıma geldikçe sınır basıyor
(1,320 puan) tarafından
Çek al çocuğunu psikolojisi bozulcak ya yaziklar olsun terbiyesiz kadin
(2,844 puan) tarafından
Daha 3 aylık mi neydi zaten ondan beri evine gitmiyorum bisey desem benden kötüsü olmaz kendi dengesizligini hiç görmüyor ama
(177 puan) tarafından
Bune ya ne terbiyesiz lik benim de eşim in annesi rüyasında kızımı görüyor muş ben hiç emzirmiyormusum rüyasında neyse rüyasında almış emzirmiş benim bildiğim bu rüya 1 kere görünür bu 3 kere görmüş . Artık gerçek hayatta bana geldi dediki ben emzirsem 2 günde sütüm gelir dedi bende ağzıma gelen gitti sınır oldum
(2,844 puan) tarafından
Hahahaha doğrudur deseydin
0 oy
(2,444 puan) tarafından
ek gıdaya geçmemiş bi bebeğe nasıl yedirir anlamıyorum nasıl çocuk büyütmüş demeden geçemiyor insan
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eee sen niye almiyosun bebeği ondan oturup neyi izliyorsun?çocuk senin çocuğun farkında mısın sen?
(177 puan) tarafından
Çocuğumu benden kıskanıyor galiba herşeye atlıyor karişma dedikce aramiz bozulup buyuk kavga cikcacak da HAYIRLISI geçen de eşime suree okumuş tukurmus yüzüne ne tukuruyon dedi mikronluk var dedi zoruna gitti karin yapsa birşey demesin dedi bende muck yaptım yanında şapur şupur yaptım aaa o da yaptı dedi eşimden birşey olmaz dedi kıskandı balkona sigara yakmaya gitti ????
tarafından
Bu kadar paylaşmıyorlarsa evlendirmesinler tursusunu kursunlar evlendirene kadar kırk takla.atiyorlar sonra elin kızının başını yakıyorlar neyse allahtan kocan senin yanında daha kötü durumda olanlar da var
(177 puan) tarafından
ALLAH,a şükür simdi ben napayim ilk çocuğum ve öyle birşey yaparsa milletin için de bile olsa nasıl davranımmmm
(6,203 puan) tarafından
Öyle bir şey yaparsa değil yapmaya çalışırsa direk al kucagindan
(177 puan) tarafından
Tamam tşk ederim sağolun
0 oy
tarafından
Ya ne kadar igrenclik.  Biri ağzından çıkan şeyi sana verse naparsin anne deseydin.  Anlamazlar ama 
(177 puan) tarafından
Kaç kere uyardım parmağını vern dedim o an vermedi 2 gün geçti böyle pislik lik yaptı.. artık biktim bende ??
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Beyinsizzzzzzzz bunlar ******** öldürecek cocugu. Bal verildiği için olen memeyi tutsun diye recele bandırılıp veren seker komasına girip olen, ucuklu dudakla öpuldugu için aylarca can cekişip ölen bebekler var. 
(177 puan) tarafından
Artık bana bi akıl verim artık birda yaparsa n yapayım nasıl davranayım??
(10,784 puan) tarafından
Ne diyim canım nasıl akıl vereyim ki insan gibi soylemekten bes belli anlamıyor bu yada dosdoğru dicek sin bebeğime herhangi birsey olursa senden bilirim diye
(177 puan) tarafından
Öyle ama annesi olarak yanında bulunacam çünkü birşey olursa RABBİM KORUSUN EVLATLARIMIZI kimse sorumluluk almaz o yüzden koruyacam ALLAH,'ın emaneti o bana
(10,784 puan) tarafından
Tabi ki oyle canım korkutmak amacı zaten bu laf kayınvalideni

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 416 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde ELIF KOCAS (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 523 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kilci Emine (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 405 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu