0 oy
481 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Üç aylık kızım var oturma odası evin on tarafında giriş katta oturuyorum üste ev sahibi var bı oğlu var bekar sürekli kapıları Cat çat kapatiyor kızım uyanıyor biraz önce zor zekat uyuttum resmen kapıları kirarcasina kapattı bende seslendim az anlayış evde bebek var zor uyuttum biraz yavaş kapat diye beş dakika geçmedi bütün kapıları kirarcasina kapatıyor gicikligna eşime dedim şuan işte konsurum gelince diyor aylardır böyle herşeyi assagiya atıyor çöpleri falan bktm galiba çıkacak evden eşim ev bilim diyor bide akrabası eşimin yani çok kötüler ne dim napim ben küçük çocukla nasıl tasinacam

8 Cevaplar

0 oy
(2,840 puan) tarafından
ne olursa olsun asla ev sahibine yakin oturmam tavsiyede etmem aslaaa
tarafından
Ev alacaktık zaten bahane oldu beklemicez hemen alacaz
(2,840 puan) tarafından
en iyisi bak iyi biseye vesile olmus
tarafından
Aynen canm bıktım ya hep pislik icinleder bahçeye herşeyi atiyolar yılan geliyor bide
(2,840 puan) tarafından
ayyy yilanmi biran once cik o evden benim evdende ciyan karinca buyuk hamam bocekleri cikti 1.kat benimki
ev sahibide zaten uyuzluk etti alin bocekli evinizi k... sokun dedim ay sonu tasincam ev tuttum cok sukur 6.kat bu sefer :)
tarafından
Ev Alacam canm hemen  sabrediyorduk yeter artık eve geçen kertenkele girmiş cinlendm eşim geldi yakaldi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya bu deveyi güdecen yada bu diyardan gidecen.. baska yolu yok canm
tarafından
En iyisi gitmek :)
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun 
tarafından
Amin canm sagol
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Ev sahipleri hep öyle Bn ne cektim taşımaktan başka çare yok onlar öyle görmüş değiştiremezsin ki. Allhim yardmcin olsun canim
tarafından
Amin canm vallahi bıktım daha neleri var ya sabaha kadar baş bas bagiryor oğlu annesi babası evde yok eve giren çıkan belli dil
(3,532 puan) tarafından
Walla iki yere taşındım ikiside birbirinden beterdi
Ev sahibi mümkünse afrikada falan olmali
tarafından
Hahhahsh en güzeli kendi evin olacak
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bizim yan komşu öyle işte kaç post açtım derdimi döktüm buraya :D en son dün msj attım kibarca oda slk slk cvp yazdı bugun yine vurdu kapıları. Bende ona inat o her vurduğunda gittim bende açıp açıp hızlıca kapadım vurdum kapıyı ne anlayışsız insanlar yaa
tarafından
Evet canm o yüzünden pencere açamıyorum bide kernetekele girdi eve delirdm
(25,224 puan) tarafından
Kız nerde yaşıyon sen yılanlar kertenkeleler anaaa
tarafından
Osmaniye canm sıcak buralar bahçeli evler hep böyle ama nedense bana geliyor :)
(25,224 puan) tarafından
Hee bahçe varsa ondan tabi
tarafından
Evet canım sıcak bide oluyor burda yılan kertenkele ay kernetenkelelerde farkli anam burda havaya sicriyorlar :)
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Sanki millet hayrina oturtuyo bi tuhaflar kiraciya saygilari yok 
tarafından
Aynen öyle paramızla rezile Etiler kışın ortasinda banyo patladı kendilerin boku bizim evden çıktı ellemedm yaptılar temizlediler sanki ben yaptım gireli bir hafta olmuş  megersem yukardan klozete kumas el bezi kacirmislar mallar
(3,921 puan) tarafından
Ayy canim ne diyim ki. Gucun varsa tasin. Esinin akrabasimi
tarafından
Evet eşimin akrabası babası tuttu evi ***** adam karışma dedim gelmiş tutmuş manyak bilsem gelemzdm ev alacaktık bir ay sonra hemen alacaz eşim bakacak alıp gdcm
(3,921 puan) tarafından
Hayirlisi olr insallah
0 oy
(103 puan) tarafından
Sende kirayo verirken çarp yere. Dengesizlsr 
tarafından
Vermicem artk ev alıyorum canm cikiyorum
(103 puan) tarafından
O zaman çok şükür canm. Son kirayı vermediysen öyle yap içinde kalmasın.
tarafından
Vermedm canm vermemde kötü motude olsa cikacam
(103 puan) tarafından
Yeni evinde güle güle otur canım.
tarafından
Amin canım sağol sizlerde nasip olur inşallah
0 oy
(48,591 puan) tarafından
halilari topladim esim diyo yuruyemiyorum asagi ses gidecek diye halilari hay diye tutturdu bide sizde bebek var kafasina carpcan kapiyi gorecek 
tarafından
Bağırdım herkes duydu mahalleli geri geldi bilerek daha hızlı çarpı *** eşimi beklyrm gelsin yapacağı biliyorum diyor aslak insan
(48,591 puan) tarafından
musallat olmasin dengesiz
tarafından
Olamaz yemez ona

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 796 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nurseda (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 338 göst.
21 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekkk (10,002 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 513 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 291 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kimbilirdi ki (449 puan) tarafından soruldu

378,684 soru

11,335,280 cevap

34,798 kullanıcı

...