0 oy
1,025 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (27 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Cildiricam artik icimi dökmek istedim. Herksin omzuna yatip aglamak istiyorum bunaldim. Ztn kendim panik atak anksiyete hastasiyim. Evlatla sinanmak ne zormus. Benim ailem yok sadece eşim ve bebeğim var. Çok yalnız hissediyorum kimseyle bi şey paylasamadigim icin ve kizima bakamiyormusum gibi hissediyorum. 

bebegim dogdugundan beri hastanelerdeyiz cok uzuluyorym onun icin. Dogdugunda ice donuktu ayagi ortopediye gittik alcilar demir ayakkabilar vs tedavi goruyor hala. Yurumesinde sikinti olacak diye korkuyorum. Sonra sarilik oldu hastaneye yattı. Daha sonra aşırı kilo kaybetmiş emdigini saniyorduk emmemiş.  En önemlisi de Eski konumu okuyanlariniz vardır bebegimin beyninde anormallik farkedildi çok kotu bi şey ölüme kdr giden ya da yatalak bile olabilecek bir şeyden şüpheleniliyor demistim. Simdi de 3 aylık oldu kontrole gittik doktor kilo almadığını söyledi mama verdiğim halde.cunku bebeğim 1 aydır yemeyi reddediyor ne süt ne mama. Bir de beyindeki sorundan farklı olarak gözleri yukarı kayıyor, dalıyor ve ayağını seğirir gibi titretiyordu. Doktora söyledim bakti ve evet gozlerinin daldigini farkettim noroloji bakicak ded epilepsi olabilir diye. Ayrica bebegimin bas cevresi 42 cm. 3 ayda 6 cm artmis bazisi normal diyor bazisi normal degil diyor. Her gittigim doktorun ebenin hemşirenin bir norolojiye götürün demesinden biktim cok uzuluyorum. Zaten mr cektirilicek 1 aya kdr beyindeki anormallik için. Ben çok korkuyorum her gün ağlıyorum içim rahat etmiyor bebeğim çok küçük dha 3 aylık doğduğundan beri hastanelerdeyiz minicik bedeniyle kan alinmalar ultrason lar muayeneler ağlıyor hiç kıyamıyorum içim parcalaniyor. Allah rızası için hiçbir şey değil çaresiz hissediyorum  elimden sadece bu geliyor kendinizi yerime koyun burdan biri hucurat suresi oku demisti nolur baslayalim butun bu sikintilar icin ve mr cekilene kdr kimin duası kabul olur belli olmaz yardım istiyorum cok vaktinizi almaz. Kim ne kdr okuyabilirse okudum yazar mi çok sağolun simdiden

Diğer bölümde konum kapatılmış buraya yazdım:(

34 Cevaplar

0 oy
(445 puan) tarafından
1 tane de ben aldim canim okurum 4 gün sonra Allah şifasını versin yavrurun her kulun bi sınavı var kardesim senin ki en zorlarindan Rabbim sabrını mukafatlandirsin 
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
rabbim sifa versin telefonuna 

ezan vakti pro 

uygulamasini indir cok guzel btogram dua sayfasi hem sen onlara dua ediyon hemde onlar senin istedigin duayi okuyorlar bi dene 
(27 puan) tarafından
Aa bende yüklü ama aklıma gelmemisti çok iyi fikir tskler
0 oy
(27 puan) tarafından
Okur musunuz lutfen:(
0 oy
(27 puan) tarafından

Okur musunuz lutfen:(

0 oy
(403 puan) tarafından
Rabbim sifa versin canım.suan okuyamam müsait degilim.annem hatim indiriyor kuran okuyor hergün soylerim senin bebegin icin de dua eder.bide bende biyerde okudm kadinin bebeğinin kalbinde sorun varms.riskli dems doktr ameliyat olcakms.kadn her gece cocugumn başına oturup elimi kalbine koyup benim elimle degil fatma anamızın eliyle diyip hergece bi tespih cevirirdim.ayetel kürsi okurdm.en son kontrollere gittgmzde doktr bile şaşırdı yazms.sendr dene Rabbim cok büyük derdi veren dermanini da verir.
0 oy
tarafından
Rabbşm acil sifalar versin canm dualarım senınle insallah ıyılesır bende okurum insallah sifa bulur kuzum
0 oy
tarafından
Okudum canım rabbim şafii isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin inşallah evlat en zor imtihandır rabbim sen kiöseye yaşatma avılarını gösterme bu gece vaktinde ellerimizi boş çevirme peygamber efendimizin sahabilerimizin yüzü suyu hürmetine bu yavrumuza ve tüm şifa bekleyen yavrularımıza şifalar ver amin amin aminnn yarabbil alemin 
0 oy
(27 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim okuyan oldukkca yazabilir mi:(
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ah kuzum keşke okuyabilsem lohusayım daha yeni ben de dua ederim ♥️ Allah yardım etsin çok şifa versin çok geçmiş olsun canm ❤️ 
0 oy
(27 puan) tarafından
Mrb sizi bilgilendirecektim sonuçlara göre. Bebeğim 4 aylık oldu doktorumuz gelişimini takip edin mr çekene kadar demişti. 4 aylık bebeğim gözleriyle takibi var gülme var ama ellerinden kaldırınca kafasını kaldırmıyor, kucakta başı çok fazla dik durmuyor 10 sn durup düşüyor. Oyuncak gösterince bakıyor takip ediyor ama elini uzatıp almaya çalışmıyor. Kontorle gitmiştik doktor başını tutması lazımdı bu ayda dedi. Baş çevresi de 44 olmuş. Korkuyorum hala böyle olanlar var mıydı 4 ayda bas tutması mi gerekiyor:(
0 oy
(27 puan) tarafından
Yok mu hiç? :(
0 oy
(456 puan) tarafından
Ayyy canım çok üzüldüm Rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin 

okurken içim parçalandı Rabbim hiç kimseyi evladiyla sinamasin
0 oy
(385 puan) tarafından
Rabbim sifa versin bebegine canim cok cok zor Allah yardimcin olsun..
0 oy
(385 puan) tarafından
CanimTurkce mealini okudum Allah im insallah kabul eder

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 585 göst.
0 oy
9 cevap 394 göst.
7 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 254 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (191 puan) tarafından soruldu