0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde tarafından
O kadar fedakarki yorgun olmasına ragmen aksam gelip bebegimizi kucaginda gezdiriyor uyutuyor bende uyumuyo bebek onda hemen uyuyo ayaginda salliyo baska hir ise girdi maasi biraz daha fazla fiye onuda eksik vermisler maasini maas kesim gununden dolayi onumuzdeki ay tam verceklermis 1900 tl maas almis kira 800tl sadece hayatta yetmeyecek bebegimiz var bez mama vs ev alisverisii desen hicbisey almasan 500 tutuyor bu ay isten ciktigi icin 10 gun felan evde durdu para gelmedi tabi o zamanlar dibe girdik iyice annem yardim ediyo 1 aydir alisverisimizi o yapiyo bebegime mama aliyo sagolsun kaynanamgilden hicbisekildd fayda yok varsa yoksa buyuk ogullarina calisiyorlar o yardim ediyo diye tarlaya herseyini yaotilar ev araba 3 dugun bize hicbiri yok buyuk oglu memur zaten kira yok arabalari var bizimde tam tersi ama umurlarinda degil esime uzuluyorum sadece maas az diye morali bozulmus bana belli etmiyo ama bebegimizede bisey alamadik dogru duzgun dedi bende daha ne yapacaksin herseyini aldin sevmen uyutman beni sevmen yeterde artar dedim onlar gorevim diyo of of cok uzuluyorum daha 24 yasinda yaditlari geziyor tozuyor o rv gecindirme derdindr ve annem bize yardim ettikce uzuluyor zoruna gidiyo icimi dokmek istedim sadece 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,850 puan) tarafından
Vallaha ister bana kiz istekizr kizma ama bunlari yapmak onun görevi o onunda cocugu ona bakarsan sende akşama kadar evde calisiyosun yemek camasir cocuk derken oooo birsürü iş yapiyon birak yapsin hic taviz verme
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kız saçmalama ya niye uzuluyon erkekler güçlü olur kadınlar kelebek erkekler boğa gücündedir. sen dualarınla manevi destek ol. Bazen ben de üzülürüm ben sıcacık uyurken o soğuk ise gidiyor diye ama napalim onların mükafatını Allah verir insaAllah.

0 oy
tarafından
Kıyamam ya bizde aynı durumdaydık eşim askere gitti bi kızım vardı ailesi 1 milyon askerdeyken para vermedi eşime çocuğuma bez bile alamıyordum annem gil yardım ediyordu alışverişim falan çok zor oluyo anlıyorum seni şimdi benim eşimde 23 yaşında nerde iş benim eşim orda kızı doğalı 55 gün oldu daha 1 kere gördü 12 saat yanımızda durdu gitti şehir dışında dane falan yapıyorum az da olsa yardımcı oluyorum cnm 
0 oy
tarafından
Fedakarlık yapmak çalışıp bakmak zorunda kuzum tabi sende değer bilmelisin yani oda seninkini herşey karsilikli
0 oy
tarafından
Bebegin kucuk degilse annen baksin ise gir calis 
tarafından
Annem calisiyo bebegm 6 aylij
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Eşinee ger zaman manevi destek ol. Alkah yardımcısı olsun
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Rabbim en yakin zaman da size ferahlığa kavuştursun zor bu zamanda. Hem ev geçindirip hem bebek zor oluyor gerçekten.. tez vakitte guzel bir para gecer de elinize rahata erersiniz insallah ♡ can-i gönülden söylüyorum insallah dua kapilarim açıktır da kabul olur amin...
tarafından
Aminnn insallaaahh
0 oy
(1,161 puan) tarafından
okudugum zaman duyqulandim. canim benimm. her ailede  bazen boyle sikintilar  olur. canim.  onun sevmeyi ilgisi var. evinizde huzur var cok sukur. zamanla her seyde cozulur.  Allah yardimciniz olsun.  sen ona morel ver.  gercekden   dua ederim size.. rabbim sizi tez zamanda ferahlatsin. burda ele babalar  ele esler okuyorumki sizi okdugumda mutlu oldum..  insAllah  tez zamanda duzelir. her sey.
0 oy
tarafından
Sen simdiki gencleri baz alarak dusunme canm bizim babalarimizi 18 yasinda evlendirmisler o gun bu gundur calisiyolar simdikiler de erken yasta kendi ayaklari uzerinde durmayi bilmeli ailesi adaletsiz davranabilir fakat yardim etme zorunluluklari yok ki zaten manevi olarak destek olman ona yeterli erkekler bizden yapi olarak gucluler

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,020 göst.
21 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrvyldz (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 777 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (871 puan) tarafından soruldu
+1 oy
61 cevap 1,769 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu

374,705 soru

11,208,230 cevap

34,512 kullanıcı