0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar ruhum bazen öyle daralıyor ki benim yemekle mutfakla pek aram olmuyor elimdende gelmiyor öyle değişik seyler bildiklerimi yaparım hep ikitane çocuğum var bu sefer kötü hissediyorum hepten çocuk engel oluyo anlamında söylemiyorum acaba onlara iyi bakabiliyormuyum bakabilecekmiyim endişesi oluyor bende ben bosandim esimden çocuklar babadaydi sonra bana verildi bendeler psikolojim çok bozuk düzen bozuldu yemek bile zor yiyorum aç kalmamak için bende her anne gibi becerikli olmak istiyorum insanlara çok özeniyorum iki yemek yapınca içim öyle rahat oluyorki çocuklar küçük tabi ilerde büyüdüklerinde annem beceriksiz kadınmış endişesi oluyo bende hep böyle ileriyi düşünüyorum boşandıktan sonra böyle oldum hep endişe sanki onlara iyi bakamiyormusum gibi hissediyorum benden ayrida kaldılar ve bana çocuklar çok iyi bakılıyor dediler öyleydi de bunlardan dolayı da endişelerim oluyor ama benim yanımda daha mutlular anneleri gibi olmaz tabiki

6 Cevaplar

0 oy
(2,098 puan) tarafından
Kaç yıldır ayrısınız bunun dini boyutuda var sen başkasıyla evlenmeden geri birleşemezsinizde. Dinine yönelmen lazım başka türlü sana ilaç falan fayda etmez 
(73 puan) tarafından
Kesinlikle ne olsun önce namazın ibadetin dinin....bunlar olmassa asla yol alamazsınız
(174 puan) tarafından
Namaz kılmayı çok istiyorum ama bilmiyorum
(2,098 puan) tarafından
Bilmiyorum olur mu cnm bak elimizde telefon ne istesek anında önümüzde nasıl kılınır öğrenebilirsin
(73 puan) tarafından
Bilmessin niye bu u sana eşkıya nefsin söylüyor çünkü cnm nefsini Evliya yapmak senin elinde bu günler de geçer bir bakmışsın hesap günü geldi.Bahaneelrin tükendiği her şeyin bittiği gün de böyle bilmiyordum diyemesssin
-Reklam-
0 oy
(643 puan) tarafından
Herkes mükemmel olacak diye bişey yok temiz olduktn sonra karınları doyduktan sonra kendini kötü hissetme hangimiz mukemmeliz insan kusursuz olamaz zamaanla oturacak Cok şey var kendini yipratma
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Kaç yaşında çocuklar. Aslında neyin eksik olduğunu ne yapman gerektiğini biliyorsun. Tabiki en çok annenin yanında mutlu olur çocuk. 
(174 puan) tarafından
Biri 6 diğeri 4 cnm
0 oy
(498 puan) tarafından
Canım sen nie užuyorsun kendini butin çocuklar annelerine hayrandirlar zaten hem onyernet var hepimiz internetten bakıp yapiyoruz sıkma canını zamanla en güzelini yaparsın  bunları yazdığına göre Ilgın var demektir. Ilgın varsa devamı. Gelir  
(174 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(29 puan) tarafından
Öncelikle Allah iyiliğini versin bu kadar severken neden ayrıldınız geriye dönme ihtimaliniz varmı yada öyle bir ihtimali düşünün madem size eşiniz Bu kadar iyi geliyor çünkü bu dediklerinizi yaşamayip yinede devam eden bir sürü insan var..

Mutfak meselesine gelince sürekli yapın olmadimi tekrar deneyin ne kadar eliniz alişirsa o kadar iyi olur tarifleri deneyin kendiniz birşeyler ekleyin derken bir bakmisssiniz olmuş umarım herşey istediğiniz gibi olur .
(174 puan) tarafından
Nazar değdi bize buna inanıyorum:(((

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 787 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
+1 oy
61 cevap 1,784 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 507 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde 3cocukannesi (0 puan) tarafından soruldu