0 oy
786 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
20 gün önce sezeryan dogum yaptım 1 hafta ablam kaldı yanımda sonra kayinvalidem geldi 40m cikana kadar kalacak diye daha fazla kalmayı planlıyor bana inat olsun diye.. velhasilkelam ben hamileyken ev sahibi evi satıcam diye bizi evden çıkardı elde yok avuçta yok ablam 15 bin TL verdi öyle taşındık. Hamileligimde yol parası kalmıyor diye ekmek alamadigimi biliyorum diğer ablam sanki hissetmiş gibi erzak yardımında bulundu. Çocuğumun bütün kıyafet bakım dogum akliniza ne gelirse hepsini benim ailem karşıladı. Kayinlarim gorumcelerim bırakın yardımı hayırlı olsun demek için bile aramadilar. Biz evlenirken eşimin araba borcu varmış ben bilmiyordum sonradan öğrendim neyse altinlarimi verdim yine de kapanmadı borç 30 bin kaldi kalan 30 bini de ablamdan borç alıp ödemişti esim.. babam aradı bugün size gelicem diye babamda sert mizacli görünür ama kalbi pamuk gibidir. Kayinvalidemle eşime bebegi belki yalnız sevmek ister incelik gosterirmisiniz dedim benim annem biraz rahatsız kendi kendine konuşur ama zararsizdir geçen gelmelerinde kayinvalidem peşinden ayrılmadı bebeğimin annem içinde kucağına vermeyin falan dedi. Ablalarıma kucağa alınmasın dedi vs kalabalıkta ayip olmasin diye ses etmedim aynı şeyi bugun babama da yapmasın diye kibarca söyledim esim üstüme yürüdü babanda her haftasonu gelmesin diye bende sinirlendim lohusalik psikolojisi mıdır nedir elimdeki bardağı yere fırlattım sen kimsin baban gelmeyecek diyorsun bu evde benim sayemde oturuyorsunuz benim ailem sayesinde bugüne kadar gecimimizi sağladık yerken iyi geldiklerinde mi kötü oluyor dedim. Kayinvalidem de atladı ne borcu bırak nisanliyken gezdirdifine saysın o ödesin dedi benim için.. bende yok ya siz bana mı guvendiniz evlenirken ben çalışayım çocuk bakayım sana bakayım annene bakayım birde ailemi soyup soğana çevirin geçen gün ablama lahmacun al diyorsun senin oğlun bir lahmacun alamayacak kadar aciz mi benim altinlarim gitmiş üstüne bir de çalışıyorum yeter artık günahtır bende bir anne evladıyım bir insanın etinden sütünden bu kadar faydalanilmaz sen niye zamaninda kapıma geldiğinde oğlumun borcu var demedim ben evlenmezdim bu yüzden kadınlık hakkımı sana helal etmiyorum dedim eşimle tekme tokat birbirimize girdik anneside bizi ayırmaya çalışırken düştü baygınlık geçirdi babam geldi suratlar bir karış babam usulca soruyor bana ne oldu kızım diye yok bisey baba herzamanki halleri diyip geçiştirmek zorunda kaldım biraz uzun oldu ama çok kötüyüm ablalarım üçüde boşandı bir darbede ben vurmak istemiyorum aileme diye katlanıyorum ama giden yıllarım emeklerim oluyor nolcak böyle bilmiyorum

35 Cevaplar

0 oy
(2,397 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen soylediklerini siralarken bana rahatlama geldi, helal olsun sana. Ben olsam ustune bi de babama anlatir, onunla giderdim cok afedersin g.t gibi kalsin esinde anasiyla. Ama yine de iyi etmissin hic taviz verme. Evlenmek kadar bosanmakta normal, hic ailem uzulur diye kendini bu vicdansizlara mahkum etme.
-Reklam-
+6 oy
tarafından
Kız var ya hellaaaal olsun sana. buradakilerin yüzde 90ında yok sendeki yürek. Binmiş bunlar senin üstüne üstünden geçiniyorlar. 20 günlük ameliyatlı kadına tek e tokat girebiliyorsa da yuh onun erkekliğine
(886 puan) tarafından
Öyle canım bıktım artık inan deli kuvveti derler ya hani o raddeye gelince insam karşında erkekmiş kadınmış çok farketmiyor
tarafından
Valla keşke babanla kalkıp gitseydin de ana oğul b.ok gibi kalsalardı
(886 puan) tarafından
Öyle canımda evi terkeden taraf olarak çıkmak istemiyorum yarın oburgun mahkemelik bir durum olursa diye bu kusurlu taraf olarak sayiliyormus
tarafından
Doğru haklısın. Zeki kadınsın vessalam :))
(4,403 puan) tarafından
Hej valla yazacaktim eline saglik.sen halletmissin
+1 oy
(618 puan) tarafından
Ben olsam tam o anda babamla kalkar giderdim essek gibi odesinler nafaka da isterdim 
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Eşinin babanı istememesi. Annesi zaten tam ofsayt. Ama sende ağır konuşmuşsun. Hele tekme tokat nedir ya. Sen daha yeni doğum yapmadın mı? 
(886 puan) tarafından
Yeni dogum yaptım düşün işte böyle vicdansızlar bunlar yüzünden sütüm kesildi cocugumu emziremiyorum
tarafından
Niye ağır konuşmuşki. Gayette olan şeyi soylemis
0 oy
(6,193 puan) tarafından
Çarpık ilişkiler :/
0 oy
(936 puan) tarafından
Oh içimin yağları eridi iyi demişsin. Ama tekme tokat birbirinize girişmeseydiniz :(
0 oy
(15,823 puan) tarafından
20 günlük sezaryenli kadına tekme tokat dalmakkk ve baban geliyor suratsız suratsız oturuyorlar diyosunnn ben olsam diyemiycemmm ...

Allah yardımcın olsun ne deyim...
(886 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Valla okurken içimin yağları eridi helal olsun kendini ezdirmeyen kadinlara hayranım sonucu ne olursa olsun . Kendi annesi eve taşınmış gitmiyor ama senin baban haftada bir gelince mi sorun oluyormus ? Allah hidayet versin kendisi de baba olmuş ne vicdansız anlamadım ki ... 
(886 puan) tarafından
Amin canım inşallah birde bunlar zamaninda evi sattılar abisi esime annem biraz sizde biraz bizde kalirsa annemin payini bolusuruz dedi esimde annem sizde kalmaya alışık buraya her gelişinde gidicem diye söyleniyor sende kalsın istediğinde gelir gider dedi annesinin bütün payını abisi aldi. Şimdide biraz orda biraz bizde kalsın diye planlar yapılıyor işte böyle tiynetsiz insanlar bunlar
0 oy
(3,576 puan) tarafından

Keşke o an orada o ayıp edilebilseydi..

image

(886 puan) tarafından
Babam geçen ay kalp krizi geçirdi şeker hastası ona bisey olcak diye korkuyorum ablalarimda fenadır söylesem eminim onlarda destek olurlar
(3,576 puan) tarafından
Ne bekliyorsun? O adamı ve o kadını neden çekiyorsun? O çocuğa yazık.
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Ohh söylediklerini okuyunca rahatladim. Keske esinle tekme tokat girmeseymissiniz lohusa halinlee.. kaynana benim olsa yollardim evden. Hala yüzsuzce evde oturmasi enteresaan
(886 puan) tarafından
Artık hep burdayım diyor eşime hemde ne yüzsüz
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Keşke babana herşeyi anlatsaydın tam o anda ve çekip gitseydin yenilir yutulur şeyler değil bunlar 
0 oy
(5,575 puan) tarafından

Sen 20 günlük ameliyatlısın ve tekme tokat birbirinize mi girdiniz :dizzy:  nasıl bir aile yapısı ya hiç mi vicdan olmaz insanda

0 oy
tarafından
Boşanma darbe vurmak değil ki evlenmek kadar doğal birşey onlar seni aileni kullanıyor bide istemiyor iyi davranmıyor helal olsun ama tepkini koymuşsun devamında getir kaynani kov evden 20 günluk lohusa kadına kötü söz söyleyip vurabilen insanlardan hayır gelmez sonra o esinide sık gözüne deodaranti bağla elini ayakagini ıslatıp ıslatıp döv  sonrada polisi ara kendini vurdu ordan oraya tehtit etti beni seni şikayet edicem diye de dövdü beni de bu halimle nasıl yapayım de annesini kovdum diye yaptinde ailenide çağır yatsın nezarette alın eşyalarıda evden kalsın öyle 
(886 puan) tarafından
Babamdan çekiniyorum bir ay önce kalp krizi geçirdi anjiyo oldu birde şeker hastası ona bisey olcak diye korkuyorum o ikisi arasında yapayalnız bunları yaparken ailemin desteğiyle fazlasını da yaparım şüphesiz ama korkuyorum işte
tarafından
Az bekle o zaman biraz daha toparlasin baban ama o kaynani iyi hallet duramasin evde fazla neşeli olup sinirini boz onu amacına ulaştırma eşininde canına oku ****** hakkından imansız gelir sözünü uygula ablama olan borcuda ödet çocuğuna gelen altın falan varsa bı şekilde topla yada kendine harca ona bırakma verdiklerini toplamaya çalış
(886 puan) tarafından
Kız yok ne altını sadece bizimkiler altın taktılar ayıptır söylemesi 3 tane altını var annesi 1500 tl vermiş hayırlı olsun demeyen kardesleri çocuk görmeye geldiklerinde 100 tl taktılar düşün artık hepsininde altında arabaları var durumları iyi yani.. annesine söyleniyor bidaha bunun elinden yemek yemiceksin benim kıyafetlerimi sen utuleyeceksin ek ise giricem ablaların borcunu ödicem diyor 1-2 gün çalışır aynı tas aynı hamam devam eder nasılsa
tarafından
Ne güzel işte uğraşsın kaynanan canına minnet ödediği kadar ödet de ne koparsan kârdır eni sonu boşa ama ilk fırsatta bu tarz insanlarla gerçekten kendinj heba etme insan beraber yaşayınca destek olmaya mecbur kalıyor zor durumda da 100 tlyede yani artık bir zıbın alınmıyor pes yani kendi tarafına toz kondurmuyor
0 oy
(374 puan) tarafından
Valla ben olsam çoktan babamla çıkmıştım şaka gibi bu insanlar sen daha yeni doğum yapmışsın artı o kadar ailen destek çıkmış bide kalk laf şöyle daha bide bekarki gezmeye ay okudukça kan beyime sıçradı 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Hay ağzina sağlık eşinde çok terbiyesizlik yapmış baban niye gelmezmiş onun annesi gelmesin asıl. Bundan sonra da ablanlardan yardım isteme adamsa geçindirsin evini birak erkekler rahatliğa gelemiyorlar
(886 puan) tarafından
Mecbur kalıyorum çünkü aç kalıyorum birde bebek var ama ablalarima dicem eşim bilmesin diye artık bunlar iyilikten anlamayan insanı kullanmaktan başka birsey düşünmeyen tiynetsiz insanlar ailecek yüzsüzler gurursuzlar
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 
(886 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,129 puan) tarafından

Kaynanan bildiğin şeytanın elçisi :angry:

(886 puan) tarafından
Maalesef öyle
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Seni gazlamak için söylemiyorum ama sana gerçekten helal olsun söylediklerin için aileni ve kendini koruduğun için tekne tokat girme olayı olmamış sonuçta yeni doğum yapmışsın ama lohusa kadını da bu hale getirmeselerdi ........ Acaba babanla gitsemiydin bir kaç günlüğüne bı tutuşsalardı 
(886 puan) tarafından
Daha önce annesi bizde kalırken yine tartışmistik babamı arayıp gel kızını al demişti bende hayır baba beni bu evden hiçbir kuvvet çıkaramaz istemeyen varsa kapi orda demiştim. Bu hadiseden önce de canıma tak edip eşyalarımı toplayıp gitmiştim sonra geri dönmek istemiştim annesi telefonda gelmesin diye bas bas bağırınca o annene soyle polisle gelirim onu evden attırırım demiştim o yüzden evi terkeden olmak istemiyorum
0 oy
(470 puan) tarafından
Valla çok iyi yapmışsın , senin yerinde olsam o kadını da kapının önüne koyardım . Polisi arar eşim için de uzaklaştırma alırdım . Şu yüzsüzlere bak ya . Valla ablaların da kendini ezdirmemiş oh etmiş . Darbe vurulacak bi şey değil . Ailene bu olanı anlatsan zaten hala evli kal bu adamla demez . 
(886 puan) tarafından
En çokta evladım bu pisliklerin elinde büyümesin diye çekip gitmek istiyorum ama babam rahatsız biraz ondan çekiniyorum
(470 puan) tarafından
Ne güzel çalışıyormuşsunda . Keşke bakacak biri olsa yavruna
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sen ben misin.... Bende aynı tepkiyi vermiştim:) baska bir konuda pişmanmıyım hayır hatta hakkım haram olsun diye aklıma geldikçe söylerim pişman ama yapacak bişey yok daha dün acıldı konu sus o konuda sana hakkım haram dedim balkona kactı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 248 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (174 puan) tarafından soruldu
+1 oy
61 cevap 1,783 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 507 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde 3cocukannesi (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 256 göst.