0 oy
1,869 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden etikenlendirildi
Soru yukarida

52 Cevaplar

0 oy
(119,249 puan) tarafından
Eltim yok simdilik 
-Reklam-
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Valla her ikisiyle de mesafeliyim. Önce çok iyiydim baktım ki görümcemle eltim ben yanlarına gittiğim zaman laflarını kesiyor bende mesafeli davranmaya başladım. Eltimin sağı solu belli olmadığı için hiç iyi olmaz aramız. Aslında ikisinin olmaması en güzeli :)
0 oy
(83 puan) tarafından
Dört görümcem var dördünude çok severim onlarda beni 2 elti var sevmem onlarda beni:))
0 oy
tarafından
Eltim iyidir ya severim
0 oy
tarafından
Eltimle iyi gecindigimi saniyordum ama icten pazarlikli yalak bir insanmiş 
tarafından
Uzak dur bacim dikkat et
tarafından
Bende sendenim canm :) Sonradan gördüm yüzünü yokmuş gibi davranıyorum deli oluyor :))))
tarafından
Aynn canim bnde uzk duruyorm isim olmaz daha :) iyi ediyorsun  canim oyle bir insanin kendine hayri yok
0 oy
tarafından
ikisinden de birer tane var 14 yıldır hiç bı sorun yasamadim
tarafından
Masallah Rabbim bozmasın
0 oy
(971 puan) tarafından
Bi tane gorumcem var 20 taneye bedel nefret ediyorum ondan sürekli aramizi açmaya calisiyor kiskanc bidr hep arkamizdan konusuyor şeytan bi evlenmedi kurtulalim
0 oy
tarafından

C şıkkı:D eşim le

tarafından
Diğer iki şıkka gerek kalmıyo zaten en doğrusu :))
tarafından
Seviyor gibi görünüp sevmeyenlerdenim☺
tarafından
Ne guzel bacim ben de sevgimi de sevmedigimi de direk belli ediyorum ortayi bulmak lazim
tarafından
Kurnaz olmak lazım kuzum☺
0 oy
tarafından

Yorumlari okumaya geldim hahaha:D

Ben eltimi seviyorum 2 tane var birisinden nefret ediyirum diğerini seviyorum 

0 oy
(129 puan) tarafından
2side olmasa keşke ne kadar güzel olur ahh
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Eltimi daha istemedik kısmet olmadı 

Görümcemlede aram iyi çok şükür 3 tane var ama birini hiç görmedim diğerini nişanım da gördüm bidaha görmedim 

En büyüğü ilede aram çok şükür iyi
0 oy
(113 puan) tarafından

Bende ikisi de yok ama annemin çok güzel bir lafı vardır. B.ok da b.ok s.idik de b.ok :P:D

tarafından
Öyle de demeyelim şimdi :) iyi insan var kotu insan var bi de her insan birbiriyle anlasamayabilir
0 oy
tarafından
Ben iyi geçiniyorum zaten evlenmeden önce de arkadaştık
0 oy
tarafından
Görümcem var küçük çok şükür eltimde daha nişanlı ama şimdilik çok iyi anlaşıyoruz
0 oy
(43 puan) tarafından
Henüz eltim yok 2 tane baldan tatlı görümcem var öz ablam gibi ikiside Allah razı olsun onlardan
0 oy
(1,908 puan) tarafından
eltim yeni geliyo iki üç hafta var tanımıyorum kendisini ana havali bı tipe benziyor görümcem numarasını istemiş kaynimdan o kadar vermemiş nisana gittgmzde de hiçbirimiz takmadı garip biri gorumcelerimle problemim Yok ama anneleri ne derse onu yaptıkları için haklı haksz bakmadan soğudum ikisindende
0 oy
tarafından
Al birini vur otekine.  

Eltimle sorun yaşamadım yüzyüze.  Ama gıcık bi yapısı var. Anı anını tutmuyor. Bi gün iyiyse bi gün suratsız 
0 oy
tarafından
Ben tek gelinim iki görümcem var  Allah razı olsun onlardan her işimi yaparlar agzima bakarlar bişey söyleyince yapım die doğum yaptım eveli gun erken doğum ölu doğdu biz hastanedeyken gelmiş eve heryeri temizlemiş perdeler yıkanmış camlar silinmiş evinde süpürüp silmiş sofraya hazırlamış sağolsun rabbim herkeze nasip etsin muhabbet güzel ahlak versinbins
tarafından
Ne güzel maşallah Rabbim gönüllerine göre versin  sizin de değer bilmeniz çok güzel kendine yapılan iyiliği bile önemsemeyen kibirlenen insanlar var
tarafından
Evt bende asla bişey demem bı hatasını görsem bile olabilir insanlık hali o benim için neler yapmaya çalışmış sonuçta bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım hizmetimi esirgemem
0 oy
(170 puan) tarafından
Eltilerimle  iyi anlaştığımi sanırdım. Arkamdan baya baya kuyumu kazıyorlarmış. Sildim hepsini tanımıyorum öyle rezil insanları.  
tarafından
İyi yapmışsiniz herkes ektigini bicer
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Gerekince bir araya geliriz ben zaten mesafeli kisiligim gayet hersey yolunda

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 834 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,168 göst.
10 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 315 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Emineninanesii (3,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 280 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Tuesdayy (64 puan) tarafından soruldu

379,273 soru

11,352,629 cevap

34,825 kullanıcı

...