0 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Norolog acil. Diye yazmişti egg için sistem e ama bize verilen tarih. Subat ayı.. Ya düşünebiliyomusun uz. O arada nasıl hasar lar oluşacak.. İçimiz rahat etmedi gittik başka. Hastanede çekildik uğraştık ilaçla dahi uyumadı sonra ki hafta yine denedik çekildi şükür ama. Düşündüğüm gibi:(egg si bozuk bugün için randevu da almiştim hemen ilaca başlayalım dedi. (depakin) yazdı kullanan varmı... İnşallah tez vakitte biter gider bidaha gelmez ilk. Nöbetleri selam nöbet iydi onuda hemen fark etmiştik. Ama o arada mahvetmişti çocuğu dua edin ne olır birde epilepsi ile uğraş masın yavrum 

11 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin canım  Hayrli haberler alin ins
(76 puan) tarafından
Amin inşallah canım ALLAH RAZI OLSUN
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arkadaşım epilepsi hastasıydı coookk geçmiş olsun inşallah bebeğinde birşey yoktur
(76 puan) tarafından
Onada geçmiş olsun inşallah canım sağol. Serablel palsi hastası zaten :( inşallah başka şeyler daha eklenmez
0 oy
tarafından
RABBIM.sifa versin korktugunuza ugratmasin insallah
(76 puan) tarafından
Amin inşallah ALLAH RAZI olsun inşallah
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Benm görümcem epilepsi hastası tegretol kullanıyo rabbim şifa versin inşallah sizede
(76 puan) tarafından
Amin inşallah onada geçmiş olsun inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım inşallah biran önce tamamen iyileşir inşallah 
(76 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım ALLAH RAZI OLSUN
0 oy
(739 puan) tarafından

Ben kullanıyordum ama şimdi keppra diye bir ilaç kulanıyorum depekani kesti benden 

Allah acil şifalar versin inşallah 

(76 puan) tarafından
Amin inşallah sizede RABBİM ŞİFA VERSİN ilk nöbetleri nde kepra kullan dık ama iğne lerle durmuş tu.
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Cnm panik yapma bnm.oglm premeture ve şuan 1 buçuk yasnda bi çok kez nöbet gecirdi 4 defa eegsi.bozuk cikti epilepsi.dediler ve ben o an yikildim 3 ay once.tekrar çekildik iyice yatırdım ilaçla ve cabamla derin uykuya yatmasini.sagladm ve eegesi temiz çıktı çok şükür nöbet ilacını kesti.dktor smdi çok.sukur.nezamandan beri nöbet gecirmiyo inşallah da.gecirmez
(76 puan) tarafından
Amin inşallah canım. RABBİM bidaha sizede yaşatmasın. Bizde malesef pramatüre doğduk 26 haftalık baya zaten sorun ları var :(
(1,186 puan) tarafından
Bizde 3 buçuk ay kuvez yolu bekledi k gerçekten çeken ve yasayan bilir şuan bebeğiniz nekdarlik
(76 puan) tarafından
5yaşinda canım 4ay kaldık bizde 3.5ay yoğun bakımda iki hafta pediatri servisinde 4ay sonra geldi evine akciğer enfeksiyon u fln da kapmiş orda
(1,186 puan) tarafından
Allah şifasını vrsin inşallah canım
(76 puan) tarafından
Amin inşallah canım ALLAH RAZI OLSUN
0 oy
(758 puan) tarafından
Canım ilaçlarını aksatma tedavisi oluyor benim iki kardeşim de tedavi oldu ve artık ilaç kullanıyorlar iyileştiler. Rabbim yavrunu sağlığına kavuştursun inşallah en tez vakitte
(76 puan) tarafından
Amin inşallah canım ALLAH RAZI OLSUN aksatmıycam ALLAH ın izniyle ama düzenli olmayacak. Çünkü düzenli bir uykusu yok malesef 5yaşinda ama. Yemeside yok peg takıla caktı. En azından düzenli veirrim ve ilacı da alir diye düşündüm ana malesef pandemi den dolayı daha mart hastaları varmiş. Ne zaman olur oda ALLAH Bilir
0 oy
(100 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifasını versin inşallah. Bilmiyorum inanırmısınız bu tarz şeylere ama ben tokatlıyım. Tokatın zile ilçesinin çeltek köyü var. Orda osmanşı zamanında bir evliyanın dergah olarak kullanılan mekanı hala ayakta duruyor. Bu tarz rahatsızlıkları olanları o çevrede bilenler götürür 1 2 gece kalırlar. Şifa bulan veya hastalığı gerileyen çok olur. Bende inanmazdım taki gözlerimle şahit olana kadar. İşyerinde bir arkadaşa da söylemiştim kuzeni çok sık nöbet geçiriyordu gidip 2 saat kalmışlar. Ondan sonra 2 ay nöbet geçirmedi demişti. Belki işinize yarar diye yazdım. İyi geceler. 
(76 puan) tarafından
ALLAH RAZI OLSUN canım burda da ona benzer biyer var eşya nı bırakıp orda bi iki saat kalınıyo muş ve yumurta bırakıyor larmiş haşlanmış sonra yiyorlarmiş fln kiminin yumurta sı renk değişen arapça. Yazı yazan fln oluyomuş ben götürmedim. Ne kadar doğru bilmiyorum. Sağol canım benim çok uzak miş. Orada :(hayırlı geceler
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuzum antalyada epilepsi  doktoru var sadece bu bölümle alakalı şu pandemi süresi bitsin annemi o doktora getircem sende imkanın varsa göster derim daha fazla sürmeden
(76 puan) tarafından
Annen e de şifalar versin RABBİM. Canım sağol doktor umuz iyi de tabi bi fayda olmassa götürü rüm sağolasın
0 oy
(716 puan) tarafından
Canım benim kardeşim epilepsiydi oda ilk depakin içti uzun bir süre sonra doktor değiştirdi ya 7 yaşında yada 20 yaşında atlatır dedi bize doktor. Çok şükür 7 yaşında atlattı ama hala ilaç içiyor tedbir olarak. Senin bebeğin kaç aylık nasıl geçiriyor nöbeti bayılma değil i sAllah
(76 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 5yaşinda. Ayaklarını çekip kaldırıyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 258 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 169 göst.
0 oy
9 cevap 260 göst.
22 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy