0 oy
260 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar,otururken bacaklarını kasıyor kitleniyor, dişlerine kadar sıkıyor.ıkınıyor gibi oluyor.nobet olayına şahit olan anneler özelden yazar mısınız bana?

9 Cevaplar

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Kaka ya da gaz olabilir 
tarafından
Yok cnm.kaka gaz sorunu yok.13aylik
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Rabbim uzak etsin ama gaz olabilir kaç aulık epilepsi nöbetlerinde agızdan köpük gözler ters döner  kişi aniden yere yığılır ağız şapırdatması olur  kendi vıcudunu kitler herkesde değişiklikler olur tabı
tarafından
1 yaşında kızım
(5,311 puan) tarafından
Bu saydıkalarımdan herhangi birisi oluyor mu
tarafından
Ya karnını içeri çektiğinden kasılıyormuş ,kendim spor hareketi yapıyorum bnden görüp öğrendi sanırım.bir şeyi yok yani
Şükür.
(5,311 puan) tarafından
Çok şükür rabbim imtihan ettirmesin inşalalh
tarafından
Amin canım sağol
0 oy
tarafından
Belirtileri sanki epilepsi nobeti gibi ama doktora goturmelisin
tarafından
Ya karnını içeri çektiğinden kasılıyormuş ,kendim spor hareketi yapıyorum bnden görüp öğrendi sanırım.bir şeyi yok yani
Şükür.
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Canım o sırada kameraya çek videoya. Bir başka zaman doktora göster en yakın zamanda. Benim kızımda yapıyor değişik değişik. Videoya çekiyorum öyle gösteriyorum
tarafından
Artıladım. E n faydalı yorum
(7,662 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(712 puan) tarafından
Canm epilepsinin 32 çeşidi mi ne varmış bana da doktor söylemişti bende nöbet geciriyorum sen en iyisi bi nöroloji doktoruna götür eeg çeksinler orda çıkar
tarafından
Tesadüfen gördüm.
(712 puan) tarafından
Çok şükür kuzum Allah'ım bağışlasın zaten pedagoglar çocuklar anne babanın dediğini değil yaptığını yapar diye demek seni taklit ediyor :)
tarafından
Aynen cnm.hic aklıma gelmezdi.karnini içeri çek deyince çekiyor yaramaz.
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Videoya al hemen götür hastaneye Allah korusun nöbetse kalıci hasar birakblyo
tarafından
karnını içeri çektiğinden kasılıyormuş ,kendim spor hareketi yapıyorum bnden görüp öğrendi sanırım.bir şeyi yok yani
Tesadüfen gördüm.
0 oy
tarafından

Buraya sorma canım çünkü nöbetler çok farklı olabilir bence hiç burayla vakit kaybetme direkt götür hastaneye 

tarafından
karnını içeri çektiğinden kasılıyormuş ,kendim spor hareketi yapıyorum bnden görüp öğrendi sanırım.bir şeyi yok yani
Tesadüfen gördüm.
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Dil döndürme hareketi dilini dudagını yalamış gibi yapar sürekli 

Ayaklarını bisiklet sürmüş gibi hareket 

Yeni doğan uyurken irkilir ya öyle ritimli şekilde titreme tütrerken tutsanda durmaz 

Bildiklerim bunlar inş bişeyi yokturdur 
tarafından
Tesadüfen gördüm.
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım bilgim yok 
tarafından
Tesadüfen gördüm.
(4,758 puan) tarafından
Ay bak sen miniğe kaç aylık
tarafından
13 aylık
(4,758 puan) tarafından
Demek ki senin yaptıklarını yapıyor kuzum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 258 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
11 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ehfzy (4,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 163 göst.
2 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikiipasaannesi. (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 346 göst.
9 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleknazz (120 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,812 cevap

34,778 kullanıcı

...