0 oy
385 göst.
Aile kategorisinde (1,016 puan) tarafından
Selam kizlar oglum 9 ay 24 günlük keyiflenince ya da bazı zamanlar aşırı bağırıyor sesi çıktıkça bağırıyor hemde çığlık atarcasina bazen keyif alır bazen de   yapar ama genel itibariyle mutluyken.       

Sorum şu annrmgildeyim 10gun. Zaten aşırı gazlı dış sorunu olan bir bebekti, babam sürekli çok yaramaz bu ömür çürütuyor diyor bana bu çocuk çok yaramaz hiperaktif hiç böyle bağıran çocuk görmedim felan diyor tuhaf diyo. Ya gerçekten çocuğum da sorun mu var, ilk evlat ve çevreden hiç böyle bağıran bebek görmedim ailemizde bebekler çok üsludur.

Benim oğlum okjisensiz kaldı  doğumda, o yüzden çok korkuyorum anlayın beni kızlar. Görünmesi gerekir mi doktora?

6 Cevaplar

0 oy
(583 puan) tarafından
Benim Kizimda  bağırırdı  çığlık atardı  ama baba tarafı zaten kaba sesli:))ve cok sukur çok zeki ama başka hareketleri de varsa sana ters gelen bi doktora götür canım 
(1,016 puan) tarafından
Aslında hiç yok sadece bu bağırişi var. Okjisensiz kalmis ya çok pimipirikliyim. Babam sürekli laf ediyor üzülüyom belli etmiyorum. Ablamın çocukları inanilma usluydular hep karşılaştırma yapiuo
(583 puan) tarafından
Her çocuğun yapısı bir degilki kuzum
(1,016 puan) tarafından
Evet keşke onlarda anlasa. İnslalah birşeyi yoktur ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım çok normal bebekler kendi kendine bağırır tuhaf sesler çıkarırlar kendilerini tanırlar zımbala ayak parmağına varana kadar ağzına sokacak saçlarını çekecek burnunu karıştıracak daha seni  ağzına bir una parmak sokacak saçını çekecek falan ")) aslında çok sağlıklı bir bebek 
(1,016 puan) tarafından
Yaaa can normal davranışları aslında yaramaz haylaz bir bebek , hiç yanliz durmaz tuvalet kapısı açıktır hep düşün gidince. Ama babam beni çelişkiye soktu, bebek doğumda da oksijensiz kalınca korkmaya başladım.  Oğlum resmen kulak tirmalayacak kdr bagirir
tarafından
Bagaracak bebeğim senin babacık bize gelse akıl hastanesine şikayet eder bizi giydirir beyaz gömleği ") haahhahahaahhahaha ay huniyle geziyoruz biz bizim bağırtiyi bir duysan ") akşama kadar her halde bi kırk kere aaallllaaaahhhhiiimmm al beni burdaaannn diye çığlık atıyorum şimdi çocuklarda öğrendi beraber bağırıp geziyoruz ")
(1,016 puan) tarafından
Ne bileyim babam öyle deyince. Bence bizim ailenin uslu couklarina alışmış ondan herhal ya.. Allah sabır versin sana:))
tarafından
Bence canım o alışmış sessiz sakin çocuğa şimdi ona öyle yaramaz geliyor bide alışmasalar bile yaşlıların kafa götürmüyor çocuğu yani kaldiki ben kendi çocuklarımı çekemez oluyorum kafam kaldırmıyor ")) amin canım amin allah cümlemizin yardımcısı olsun ")
0 oy
(2,627 puan) tarafından
Benim oglum kendini duvarlara parkelere vuruyodu aglarken morariyodu halada ole napim ruh hastasimi o zmn onlar konusmayi bilse zaten mutluluklarini paylasirlar kendilerini bagirarak aglayarak gulerek ifade ediyolar cnm 
(1,016 puan) tarafından
Demi demi ya! Vala  rahatladım. İlk evladım inan çok üstüne düşüyorum. Pimipirikliyim. Ablamin çocukları melek gibi çok usluydular abilerimonn de oyleydi. E şimdi bu böyle olunca herkes tuhaf diyor korkuyorum
(2,627 puan) tarafından
Bos ver herkesinki bir degil benim oglumu goren Allah sabir versin diyo
0 oy
tarafından
Oğlumu bir gör derim:) 11 aylık 8aylıktan beri bagırır höğ höööğ diye içine ayı yavrusu kacmıs gbi:) mutluykende cıglık atar tum apartman duyar. Bi ara benmde aklma geldı normal mı acaba dıye ama konusma cabaları seslerını duyuncada mutlu oluyorlar. Zekasal bı problem oldgnu sanmyorm cunku herseyı anlıyor yapıyor. Oglumda cok hareketlı bı sanye yerınde durmaz. Korkcak bır sey oldgnu hıc sanmyorm ama kontrole gttgnde sorabılırsın doktora. 
(1,016 puan) tarafından
Evet canimmm ya tam bizi anlattın inan:) n bize doktor kalıci hasar kalmış mı diye bir yaşında gelin öyle kontrollerini yaparız dedi,
tarafından
Hıc bir sey yoktur Allahn ıznıyle kuzum sen zaten anlarsın ayına gore yapması gerekenı yapıyosa anormal tavrı yoksa korkma. Haa her bebek aynı gelısımde olmaz bızımkı hala anne baba bıle demıyo mesela. Icını ferah tut gıttıgınde danısırsın doktora dahada rahatlarsın. Sen bakma kmsenın lafına evlatlarımız boyle boyle buyuyecek her anının zevkını cıkaralm. Saglıklı gunler dılerm
(1,016 puan) tarafından
Çok sağol canım benim. Şimdilik herşey yolunda gelisimi iyi. Sadece bu bagiris beni endislendirdi. İnşallah gidince soracağım doktora
0 oy
tarafından
Benim oğlum de dokuza girmesine 2 gün var ama hep bagrir keyif aliyolar kendi sesini duymaktan bence hatta benimki kükrer arada ayrıca benimkinde cok hiperaktif kucak ister ordan tepeme cikmaya zorlar yerde oraya buraya gdr bulduğu yere trmanr sorum oldgndan degl bence normal seyler die düşünüyorum
(1,016 puan) tarafından
Evet evet onlar hala bizde var. Hiç durmaz kucakha gezme ister birde

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 120 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 242 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu