0 oy
1,480 göst.
Diğer kategorisinde (6,204 puan) tarafından

Cok sevdigim beybitolarim hadi tanisma hikayelerinizi yazin:angel:Tabi ben de yazicam kambersiz dugun olmaz:D

Biz 2sene once goruntulu sohbet programinda tanistik.Bilirsiniz ki hic oyle yerlerle isim olmaz:D guldugume bakmayin ciddiyim arkadasim dedi,indirdim esimi gordum instagramimi verdim zaten direk sildim.Esim hakkinda da "Bu cok s.erefsiz bir tipe benziyo,evlenilecek degil eglenilecek erkek" Neyse ben o zamanlar dersaneye basladim dedim "Kimseyle konusmayacm sadece ders,ders,ders" cunku annemin cok emegi var ustumde hem anne hem baba oldu bana.Neyse ben bunla iki sene konusmadi o sirada uni.kazandim,Zonguldakta tutmasi icin cogu tercihimi Zonguldak yaptim neyse tuttu,kazandim buraya geldim.Bir senem burda gecti 2.sinif bitti yani gecen sene yaz tatiline girdik.Bir gun instagram da dolasirken esim cikti karsim esim iki sene once hastanede diyalizci olarak calisiyordu neyse ben bunu ekledim.Bunun bana yazacagini bildigim icin orali bile olmadim coh sinsiyim :D bekledim pusuda tabi bu bana yazdi "Ayy beni hatirladin mi falan" icimden dedim "vayy cagnim benim hic seni unutur muyum" :Ddedim "evet hatirliyorum falan". Sonra bu dedi " iste bende Zonguldakta yim" dedim"gezmeye mi geldin" hayir akil var mantik var Zonguldaga kim gezmeye gelir Allah askina :D dedi"yok atamam buraya cikti burda calisiyorum,sen nerdesin napiyosun" o an dedim "Rabbim sen bizi kavusturdun :DD neyse dedim" Bende Zonguldakta uni.kazandim okuyorum".Sonra biz konusmaya basladik 1ay gecti imam nikahi kiydik ama hic kimsenin haberi yoktu yani onun annesi falan biliyodu.Simdi diyeceksiniz"eglenilecek adamla neden evlendin"cunku esim cok cok degismisti tani eskisi gibi degildi belki de eski konustugu kiz 10bilezik,ev,ciragan sarayinda dugun isteyince akli basina gelmistir:D Biz boyle zaman gecti 1ay sadece hamile oldugumu ogrendim tabi anneme soyledim kadin tabi yikildi kendime dedim"senin gibi evlat olmaz olsun"sonra dedim "sacmalama canim kendim,napalim oldurecek halim yok kendimi Allah katinda evliyim".Ankara'ya gittim annemin yanina tabi beni evlatliktan reddetti iki saatcik sonra affetti.Normalde ben esimden dugun kina hicbir sey istemedim ama annesi de esim de " o beyaz gelinligi giyeceksin"dediler kaynanam kendisi giymedigi icin icin de ukte kaldi o yuzden benim giymemi istedi.Suanda da cok sukur cok mutluyuz,annem "iyi ki evlenmissiniz" diyo kadina biseyler oldu :DBi dene de Beloş diye bi bebisimiz var.Valla yoruldum birazda siz anlatin❤

33 Cevaplar

+5 oy
(653 puan) tarafından
Geldi gör dü  aldi gitti o hesap bizimki :)
(6,204 puan) tarafından
En iyisi yapmis
-Reklam-
+1 oy
(913 puan) tarafından
Ünversite noldu))))
(6,204 puan) tarafından
Tabiki de devam hic birakamam o kadar kazanmisim :D
(913 puan) tarafından
Mesleğini eline al mutlaka. Allah mutlu etsin bu arada
(6,204 puan) tarafından
Tesekkurler :)
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Evvt benimkiside uzun hikaye nazi yazam yahuuu

(6,204 puan) tarafından
Ayyy ne usengecsiniiiz :D
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Cok usendim :D

(6,204 puan) tarafından
İste bende useniyorum hep kalori verme ugruna bunlar :D Sesli mesaj olsa usenirmiydin hayir :D
(5,913 puan) tarafından
Tabiki hayir:D yalniz okumAdimda cok uzun geldi :D
(6,204 puan) tarafından
Aman bosver ben bakmadim bile uzunluguna sen dusun artik :D
(5,913 puan) tarafından
:D jfjjzhmv
0 oy
(15,531 puan) tarafından
Valla ne okudum nede yazarım mecalim yok sıkıntı basayyiijj
(6,204 puan) tarafından
Usengec seyler sizi :D
0 oy
tarafından
Kız bu kadar uzun şeyi nasıl yazdinn
(6,204 puan) tarafından
Onu bana sor sor bi bana :D o kadar sıkıldım ki belos da uyuyo eglendirecek kimsem yok :D
tarafından
Yat uyu bacım en guzeli
(6,204 puan) tarafından
Gonlumun efendisi uyanicak birazdan onu bekliyorum sutunu vereyim de oyle yoksa yarim yamalak bi sey anlasilmiyo
tarafından
Tmm cnm senin bileceğin is
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Öyle uzun ki yazsam iki gün geçmesi lazim
(6,204 puan) tarafından
Desene benim kii cok kisa
0 oy
(796 puan) tarafından

Biz instegram da tanıştık 6 ay konuştuk sonra nişan 2 ay sonra evlendik 4 yıllık evliyim iyiki evlendim iyiki benim olmuş :angel: <3

(6,204 puan) tarafından
Allah mutlulugunu daim etsin ❤
(796 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Yazsam.okurmusun kız:)
(6,204 puan) tarafından
Valla okurum suan o kadar sıkılıyorum ki :D bana cok iyi gelecek
tarafından
Bekle yazıyom
(3,669 puan) tarafından
Ahahah geliyor :)
(161 puan) tarafından
40 dakika olmuş daha yaziyon mu:)
tarafından
Yazdım la
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Şuan Zonguldak ta mı oturuyorsunuz. Beü de mi okudunuz. Allah mesut etsin bu arada
(6,204 puan) tarafından
Hala okumaya devam 2sene kaldi.Evet en sevdigim hayatimin aski Zonguldakta: D Tesekkurler❤
(1,717 puan) tarafından
Hangi bölüm okuyorsunuz. Sizde mi suan Zonguldak tasınız
(6,204 puan) tarafından
Evet Zonguldakta yiz suan:) Hemsirelik
(1,717 puan) tarafından
Bende Zonguldaklıyım. Allah mesut etsin. Mesleğinde insallah eline alırsın. Hersey gönlünce olsun
0 oy
tarafından
2015 senesinde Urfa ya çalışmaya geldim ..bı iş buldum patronla.konustum Perşembe di pazartesi gel başla dedi ok dedim. Pazartesi oldu gitrim anam ne göreyim turzim şirketi şirket şoför dolu hep erkek korktum dedim yarın gelmem asla odamdan dışarı çıkmadım neyse bilgisayar uğraşırken bı munbis yaklaştı dikkatimi çekti baktım.icinsen genç yağız delikanlı bı şoför indi bı hisinla bu kim ve dedim kafamı egmem le odama dalması bir oldu bagirarak murat nerde dedi ben yerimden fırladım noluyo ya sen kimsin murat kim dedim bu bı an beni fark edince mum.kesildi heyecanlandı esseklesti yeni mi ise başladın görmedim pardon dedi evet dedim patronu tanımıyosun dedi yok dedim ozaman tanı ismi murat dedi peki dedim sende sakın ol dedim gülümse dim ve o gulumsememe vurulmuş bende onun değişik hareketlerine hala çok seviyorum iyikiiiiiiii....çok uzun devamı cokkkk
(6,204 puan) tarafından
Allah mutlulugunuzu daim etsin❤Murat nerde kismi iyiydi :D
tarafından
Amin canım. gerçekten ama bizimki böyle bı anlık aşk di hala öyle Allah daim etsin
0 oy
tarafından

Biz komşu çocuklariyız babamla kayınbabam kankiydi hep gelir giderlermiş ama ben hic gormedim eşimide gormedim esim dugun salaonu işletiyordu şans eseri gordum orda dugunde sonra 9 ay sonra bizim siteye girerken sordum babama yılmaz abinin oglu dedi hm dedim o beni gormedi hic tabi ramazanda görevlide kahve yaptim disarda babamlar babasi falan vardi buda iceri giriyordu gormus ama beni gorevlinin akrabasi zannetmis ertesi gun bu bize arkadasinin kinasi varmis kuzenime vermemizi soyledi bende kapiya egildim baktim bu allaaahh o ara gulmusum esim oyle der ben hic farkinda degilik ortak arkadasimiz var ondan numarami istemiş vermedim 3 gun sonra verdim sonuç site ve babamgil şoookklk:D

(6,204 puan) tarafından
Babangilin nasil şok oldugu gozumde canlandi biran :D Allah mutlu etsin❤
tarafından
Amin kuzum cümlemizinkini
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Aynı üniversitede okuduk biz eşimle. Ama üniversitede doğru düzgün konuşmuslugumuz yok. Okul bitti eşim askerdeyken yazdi bana napiyorsun diye. Hiç unutmuyorum neden yazdı bu bana demiştim. Sonra konuştuk buluştuk baktık oluyor gibi.1 yıl sevgililik, 1 yıl da nişanlı kaldık 5 yıldır hayatımda. ❤️ İşin en güzel yaniysa, ben küçükken babamın görev yeri Mardinmis ve oraya gitmişiz. Şimdi 20 sene sonra tekrar Allah Mardin de yaşamayı nasip etti. Bu sefer de eşimin görev yeri :D böyle işte ❤️❤️

(6,204 puan) tarafından
Allah mutlulugunuzu daim etsin❤Kader de ne varsa onu yasarsin ben bunu esimden sonra ogrendim gec oldu ama olsun :D
0 oy
(13,570 puan) tarafından

Kız senin anlatımını yerim ya :D

Akiciydi,güzel okundu :)

Lise 1 yeni bitmiş, yaz tatili.
Abimden gizli face açtım :D
Ama isim soyisimle :D sjsjjsjsjsjsj
 ilkokulda ki tüm arkadaşlarımı eklerken anaaaa bi baktim tipsiiiiiiz,cirkiiiiiiin bi çocuk :D
 Ekledim :D
 Ne ara konuştuk ne ara  numara verdik bilmiyorum:D

Ama çıkmıyoruz.
 Yaşım 16,onun 23

Mahsun Kırmızıgül'e aratti beni :)
Ben arkadaş lsrluyla kafa geciyo falan diye kapattım yüzüne tabi.
Bidaha aradı bu daha kapattım

Bana mesaj atmıştı adamdan iş isteseydim keşke seninlr harcadım hakkkimi Allahin cezası falan :ad

Komik geldi bana. :D
 Aradım hoş beş muhabbet derken buluştuk.
İlkdefa 2 ay sonra yüzyüze gelmiş olduk.
Nasıl titriyo ama :D
 Sonra sonra kaçtık :D
 Ailem geri aldı.
Ben gene kaçtım..
Sonra düğün. Seyran :D

9 sene oldu evleneli 
17 aylık oğlum:)

(6,204 puan) tarafından
Anamlar aldi ben kactim:D Mutlu ol bebegim❤Benim annem de diyo ki bebegi aldir gelip istesinler dedim anacim sen iyi misin :D
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ben eşimin yeğeninin hocasıydım annesi beğeni görüp eşime söylemiş sürekli aradan 4 yıl geçince bu bana bi gün mesaj attı eşim sivasta üni okuyo o zamnlar bnde Zonguldaktayim neyse ben bunu direk reddettim sonra aradan 3 ay geçince tekrar mesaj attı bnde konuşalım madem bakalım nolacak dedim tabi hu beni hiç görmedi bnde onu sonra annesi bn ve eşim beraber görüştük konuştuk 1 ay sonra bn terketti hala Sivasta üni okuyo sonra aradan 5 ay geçti bana tekrar yazdı bn güvenemem falan dedim sonra ailecek tanışmaya geldiler falan herşey olup bitti
(6,204 puan) tarafından
Kaderinden kacamazsin bebegim :D Allah mutlu mesut etsin❤
(2,849 puan) tarafından
Amin inşallah canım:)
0 oy
tarafından

Bizde hocam vardı bi ara ordan tanıştık. Bio kısmında izlediğim filmleri yazmıştım. Bu da gelmiş en sevdiğim filme laf ediyor. Tartışarak başladık konuşmaya. Sonra facebook tan ekledik ama oyle takılıoz arada fal baktırıyorum. Kız tavlamak için fal bakmayı öğrenmiş ********. Ayda 1-2 konusuyoz. Aynı şehirdeyiz tiyatroya gidelim mi dedi bnde tamam dedim. Hala arkadasız ama . sonra telefon verdik daha sık görüşmeye başladık. Sevgili olduk ama bu bı kızla daha görüşüyor babasının müdür olsuğu yerde peraonel. Neymiş babasına ayıp olurmuş. Benle konusuyor telefonu kapatıp onla konusuyor ama arkadaşça konusuyor. Tabi ben kuduruyorum o konustukca boyle olmaz die ayrıldık. 3 ay sonra doğum gününde mesaj attım o kızla da konusmayı kesmiş. Biz gene konusmaya başladık ama sevgili gbi değil 5-6 ay konuştuk sonra sevgili olduk. Evlendik. 4.yılımızı kutladık 2 gün önce. Hep derim ben bu adamı hakedecek naptım iyi ki de atmış mesaj da konuşmuşuz. Şükürler olsun <3

(6,204 puan) tarafından
Cok cok mutlu olun❤
tarafından
Sağol canım cümlemizin mutluluğu daim olsun ❤
(12,852 puan) tarafından
Aaaa benim de hocam hesabım vardı :)
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Yaa maşallah size <3 valla bizde aynı yerde çalışıyorduk, ben daha önce evlenip ayrıldım eşim hiç evlenmemiş neyse konuşmaya başladık bu hiç evlenmemiş diye ben ailesinden çekiniyordum sonra ailesiyle tanıştım filan annesi de babası da çok anlayışla karşıladılar sonra benim eski eşimle aynı köylüler tabi babam ben bi daha o köylülere kız vermem dedi 2 kere geldiler babam kapıdan gönderdi en son kaçtık :D şimdikte 5 aylık hamileyim binlerce şükür ediyorum <3

(6,204 puan) tarafından
Cok coooook mutlu ol❤
(3,527 puan) tarafından
Amiin cümlemiz inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Kız şarjım az tlfon larda bunu görünce ayakta kaldım valla tebrik ederim ne cesaret nikah kıyıp hamile kalmak sizi gidi sizi :D adam bulmuş böyle güzel hatunu kandırmış nikahı kıymış sonra iş tamam :D kıyamam annen nasıl şok olmuştur :) bide görüntülü uygulama fln gerçekten işin yokmuş :D artık bilmiyorum hanginiz hanginizi yoldan çıkardıysa nikah olmuş çocuk olmuş düğün olmuş hep mutlu olun balım ☺️☺️❤️

Sizin hikayeyi Yazınca yoruldum kendi hikayemi sonra yazarım :D ahhahaha
(6,204 puan) tarafından
:D ben yoldan cikardim bide asla evlenmem diyodum
tarafından
Büyük konuşmamak lazımmış demekki :D hep mutlu olun inşallah canım ☺️❤️
0 oy
(399 puan) tarafından
Görücü usulü bizim... geldi gördük sevdik beğendik olur dedik  1 yıl nişanlı kaldık 9 aydır evliyiz  6 aylık hamileyim oğlumuzu bekliyoruz ♡♡♡♡
(161 puan) tarafından
Ayı ayına hikayemiz aynı Kuzum :)
(6,204 puan) tarafından
Allah mutlu etsin❤
(399 puan) tarafından
Aminn inşallah canısı
(399 puan) tarafından
Sağlıkla.aliriz kucağımıza inşallah canm
(6,204 puan) tarafından
İnsallah
0 oy
(674 puan) tarafından

Biz watsap grubunda tanıştık ortak akrabamız vardı grupta tanıştık neyse bi kaç gün sonra bu bana özelime yazdı öyle öyle derken 2 sene konuştuk bu arada eşim türkiyede ben başka ülkede bir birimizi hiç görmeden konuştuk sadece telefonda görüntülü konuştuk engeller çıktı karşımıza ayrıldık tekrar barıştık evlenmemizde engel vardı onuda aştık ve 2 senenin sonunda babası gene görüntülü aramayla beni istedi))  annemde ben sevdiğim için verdi istemeden 2 ay sonrada düğünüm oldu bir birimizi düğünden bi ay önce gördük canlı olarak ikimizde nası bi yürek yemişsek artk:Dhiç korkmadan etmeden kalktım geldim adamı görmeden taa buralara ve iki sene oldu evleneli iyikide gelmişim iyikide tanımışım canm eşim şimdide babasının kopyası bi oğluşum var hayatımın iyikileri.  Allah herkesin yuvasına mutluluk huzur nasip etsin. 

(6,204 puan) tarafından
İnsallah❤Sende hep mutlu ol

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 884 göst.
19 Kasım 2020 Aile kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,573 göst.
21 Kasım 2018 Diğer kategorisinde Mergen (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 627 göst.
23 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Emine zerrin (278 puan) tarafından soruldu