0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (1,056 puan) tarafından
Kızlar Eylülun son haftasi bir yıl olacak evleneli ve bir tane çocuğun var şuan istegram da gezerken eşim daha önce nişanlanmış ayrılmış kız kendini aldattığı için nisan atmışlar istegramda gezerken arama matoruna o kızı aramış sizce niye bakmıştır sinirlerim alt üst oldu ya 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Leeen benimm esimin eski sevgilisi facede yanlskla fotomuzu begenmisss:D

(2,259 puan) tarafından
++ buna güldüm yaa :)
tarafından
Bide geri cekti hemen benden kacarmii :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Önceden bakmış olmasın nisanliyken

(1,056 puan) tarafından
Hayır arama motorunu genişlemiştim
tarafından
Hmm merak etmiştir ya öylesine bilmiyorum valla üzülme
0 oy
tarafından
Baktığı tarih bellimi 
(1,056 puan) tarafından
Istegrama da belli oluyor mi
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tarihe baktin mı belki eskidir senden önce 
(1,056 puan) tarafından
Istegrama tarihe nasıl bakılıyor ki
(14,079 puan) tarafından
Bak onu bilemem çünkü benim inst yok bilen birine sor bence
0 oy
(110 puan) tarafından
Yani bence unutamamış merak etmiş unutmuş olsa neden dönüp baksın ki hala demekki ne yapıyor ne yaptı düşüncesi var ... şahsen ben baksam merak dan bakarım merak ettiğim için yoksa insan durup duruken neden baksin
(1,056 puan) tarafından
Haklisin morelim nasıl bozuldu ya sinirlerim alt üst oldu niye baktin diyelim mi ya kafayı yiyecem sinirden
(110 puan) tarafından
Ben eşim yanlış birşey yapınca yatağa giriyoruz ya canım sırtım dönük ken soruyorum birşeye kırıldıysam da öyle soruyorum söylüyorum sende akşam yatınca  eski nişanlısı dan soru aç hiç merak ettin mi vs de ağzını ara yok falan derse o zaman instagram  dan neden baktın de .... benim eşim sevgiliyken bir kızın fotosunu beğenmişti bende ona sen benden başka kızları beğenirmisin demiştim asla demişti dedim o zaman neden başkasının fotoğrafını beğendin donu kaldı belli çok kızarak kavga etsem içine oturmazdi ama tatlı dille zoruna giderek sordum hala üzülür bu konuda bana der vicdan yapr
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Çok kötü bir durum ama illa kötü niyet düşünme canım insan merak ediyor. Is gücü ne durumda evlendi mi falan diye :)
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Belki "Allah onun cezasını vermiştir, ben ne mutluyum eşimle" diyip bakmış olabilir. Ben olsam şahsen  sırf kendimi yüceltmek için bakarım :D  
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bence sakince eşine sebebini sor ve tatmin edici cevap iste.. kesinlikle merak etmiştir kötü niyeti yada unutamadi falan bence sanmiorm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 423 göst.
0 oy
1 cevap 130 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Cyln76 (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 437 göst.
15 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 360 göst.

377,990 soru