0 oy
242 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Eşime karşı çok büyük kırgınlığım var geçmiyor bu şekilde gittikçe de sevgim azalıyor 4 sene olacak neredeyse evliyiz ama  aldatma şiddet hakaret tehdit yaşıyan ben oldum ve hâlâ utanmadan bana Altan al diyor almayınca da huzur bozan ben mısım çok zoruma gidiyor istediğim biraz sevgiydi mutlu olmaktı sadece bunlar hariç herşeyi tattım ben ayrılmak istiyorum ama tek başıma 2 çocukla nasıl yapacağım bilmiyorum köşeye sıkıştım 

5 Cevaplar

0 oy
(556 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ah canım 4 senede iki Çocuk neden yaptın? Hemde aldatma ve şiddet var diyorsunuz 
(54 puan) tarafından
1 İnci kendi isteğim ile oldu ama 2 incisini ilaç kullanmam rağmen oldu hamile olduğumu öğrenince de günah diye kıyamadım
(556 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım
-Reklam-
0 oy
(12,892 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
(54 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(7,871 puan) tarafından

Kaç yaşında çocukların ailen arkanda değilse zor bacım geçim.cok zor :(

(54 puan) tarafından
Biri 3 yaşında biride 6 aylık oldu  şartlar çok zor büyük olsalar neyse ama değiller
(7,871 puan) tarafından
3 yaşındaki çocuk kreşe gider ama diğeri ne olur bilemiyorum canım zor yanı eşin boşanmak istiyormu
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Çalışır bakarsin biraz buyuytene kdr da belki annen yardimci olur eger bosanirsan ailenle ilişkin nasil bilmiyorum ama şiddet olmaz canım ya maşallah Allah bağışlasın bu arada
0 oy
(659 puan) tarafından
Böyle postlara çok üzülüyorum ya. Ailen Arkanda değilse ne yapabilirsin ki tek başına üstelik 6 aylık bebeğin var kreşe falanda veremezsin. Allah kocana vicdan versin 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 685 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde iklimaa (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,382 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,090 göst.
0 oy
24 cevap 2,221 göst.

378,283 soru