0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından

Saat 12 de yoğun bakım doktoru aradı durumu hala kiritik bağırsaklar parçalanmış nefes almakta zorluk çektiği için ismini unuttum nefes alması için makineye bağlamışlar elimizden tek gelen dua etmek o kadar korkuyorum ki kötü haber alırım diye isterse 3 ay orada yatsın razıyım yeter ki ayaklansın iyi olsun evimize gidelim bize sarılsın kokusunu özledim annemler de kalıyorum ama ev bomboş babamı arıyorum her odada sanki biri babam şaka yaptı rüyaymış gibime geliyor kapıyı bana açacakmış gibime geliyor üst üste geldiğimiz de oğlum ile bana şakasına bıktım sizden yine mi geldiniz kafa dinleyemiyoruz derdi keşke ben yine üst üste annemlere gelsem babam kapıyı açıp aynı şeyleri söylese .

- Kaç yaşın da olursan ol ağırdır bir babanın yokluğu .
-BABANIZA iyi bakın , çünkü o acı tahmin ettiğinizden daha da büyük .

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kiyamam yaa neden oldu canim oyle 
(4,994 puan) tarafından
1 haftadır rahatsızlığı vardı zaten kuzum o kadar doktora gittik hiç bir şey yok dediler en son bir hastaneye gittik ilacli film ve ultrosona girmesi lazım dediler samatyaya gittik tekrar orası da bir şey yok demişti sonra kan idrar aldılar ateşi vardı serum taktılar yoğun bakıma aldılar bağırsak delinmesi varmış büyük tuvaleti vucuduna akmış hep enfeksiyon sarmış bütün vucudunu ameliyata aldilar tekrar yogun bakima aldilar 2 gun oldu galiba kafam almiyor artik
tarafından
İnan hep aklimdasinn allahim korusun kendi babam degil k.babam olmasina ragmen o surecleri yasadim ve cookk cookk zorduu ki senin oz baban rabbim sifasini versinn insallahh sapasaglam ciksin ordann
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim inşALLAH o kadar görmek istiyorum ki virüsten dolayı hastaneye de gelmeyin dediler sadece onlar arıyor kafayı yememek elde değil
-Reklam-
+1 oy
(119,357 puan) tarafından
Senin yasadiklarini 36 gundur yasiyom cok zor :((
(4,994 puan) tarafından
Şuan deden nasıl kuzum ? Durumu için ne diyorlar ?
(119,357 puan) tarafından
Dr lar elimizden geleni yaptik diyolar halen solunum cihazina bagli nefes aliyo
(4,994 puan) tarafından
İnşALLAH senin deden de benim babam da iyi olacak buna inanıyorum ben Allah büyüktür yüzümüze güler elbette ondan umud kesilmez
+1 oy
(4,666 puan) tarafından
Gecmis olsun canım Rabbim safi ismi hürmetine şifa versin inşallah
(4,994 puan) tarafından
Amin canım
+1 oy
(14 puan) tarafından
Ben 20 yasinda kaldım babasız canım 8 sene oluyor kaybedeli yaşamayan bilemez yavrum baba dediğinde bile benim burnumun direği sızlıyor şafi ismiyle şifa versin rabbim 
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim başın sağ olsun senin de acısı ilk günki gibi tazedir
(14 puan) tarafından
Sağol canım sürekli dede diyor kızım bende üzülüyorum haliyle sürekli aklıma geliyor görseydi bu günleri diye ama yaşanacak şeylerin önüne geçilmiyor rabbimin takdiri dua et bol bol imkanın varsa onu ne çok sevdiğini söyle sevgi iyileştirir.
(4,134 puan) tarafından
3 gün oldu babam gideli    .. :( Allah sabir versin canim
(14 puan) tarafından
Başın sağolsun canım rabbim tüm kaybedenlere sabır versin kolay şeyler değil ölüm acı 3 gün 3 ay derken yıllar geçip gidiyor canım seneler geçmiş bizim insan alışıyo merak etme ben günlüğe yazmıştım acılarımı yokluğunda babamla konuşur gibi yaptim kimseye anlatamiyo insan acısını böyle böyle her üzüntümde mutluluğumda içimi ona döktüm zamanla alistım bu acıya
+1 oy
(107 puan) tarafından
Allah yardım eylesin canım.  Rabbim yardimcisi olsun 
(4,994 puan) tarafından
Amin canım
+1 oy
tarafından
Cok geçmiş olsun canım 

Bian böyle yazıyı görünce kötü oldum evin birtek çocuğuyum aşırı baba düşkunuyum Allahım babalarımızı annelerimizi başımızı dan eksik etmesin. 
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim
+1 oy
(3,750 puan) tarafından

Ahh be, adaşım yüreğim paramparça ettin :(:(

Allahım hiç bir evlada ana baba, yokluğu göstermesin hiçbir ana babaya da evlat yokluğu:(

(4,994 puan) tarafından
Amin adaşım amin♡
+1 oy
(450 puan) tarafından
Ina iyi olur duam sizinle allah yardinz olsun
(4,994 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
+1 oy
tarafından
Canım sure dağıtıyormuşsun postunu bulamadım buna yazdım tamamladınmı yaşı kadar okuycaktım bende allahım size sevdiklerine bağışlasın inşallah 
(4,994 puan) tarafından
Şuan bildiğim 29 oldu canım hoca çok olursa da olur demiş annem de arkadaşlarına dağıttı okuyan olmuş tabi onun telefonun da yazıyor işe gittiği için sayamadım amin canım benim
+1 oy
(5,323 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin inşallah canim
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim
+1 oy
(27,353 puan) tarafından

Rabbim bir mucize nasip etsin insAllah 

(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim
+1 oy
(4,134 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun sabir versin babanada şifa versin
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim
(4,134 puan) tarafından
Nasil oldu baban canim
(4,994 puan) tarafından
Durumu aynı canım kiritik devam ediyor antibiyotik tedavisi sürüyor solunum cihazına bağlı aynı olduğu için 12 de arıyorlar tek bir kere o kadar eğer düzelme ya da kötüleme olursa saat 5 ve 8 arası arıyorlarmış 5 gün oldu sadece bir kere arıyorlar
(4,134 puan) tarafından
Allah sabir versin canim inşaAllah sagsalim cıkar orda Rabb'im sabir versin sizlere
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim inşALLAH
+1 oy
(15,726 puan) tarafından
Allah şifa versin ya babalar anneler çok farklı 
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH size bağışlasın babanızı inşaallah tez zamanda sağlığına kavuşsun ⚘⚘
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim
+1 oy
(3,893 puan) tarafından
Rabbim şifa versin sana da sabirlarin en büyüğünü versin inşallah bi gün tekrar çalar baban kapıyı 
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim
+1 oy
tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah canm Allah büyüktür bol bol dua edin inana biliyor musun öğle namazını kıldım baban aklıma geldi bol bol dua ettim
(4,994 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun canım benim

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 224 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu