0 oy
948 göst.
Aile kategorisinde (2,127 puan) tarafından

Kızlar ya eşinizi dışarıya çıkmak için nasıl ikna ediyorsunuz benimki biraz öküz de ne çıkar ne heves eder bunaliyorum artk evde:'(

25 Cevaplar

0 oy
(28,404 puan) tarafından

Çıkmıyoruz  :)))

(2,127 puan) tarafından
Maalesef canm da seninki niye çıkarmıyor
(28,404 puan) tarafından
Bilmem hevesi yok galiba :)
(2,127 puan) tarafından
Hadi ya kendisi tek çıkıyor mu peki
(28,404 puan) tarafından
Yokk cikmaz tek gezmeye hic huyu degildir arada kardeşi arkadasi ile cikar
(2,127 puan) tarafından
Himm anladım canm
-Reklam-
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Evde sıkıldım bişeyler yapalım diyorum müsaitse ayarlıyo çıkıyoruz :D
(2,127 puan) tarafından
Ne güzel canm
(1,309 puan) tarafından
Hamileyim diye pandemiden dolayı bu ara genelde eşimle çıkıyorum kendim daha çok çıkarım normalde arkadaşlarımla falan eşini bekleme sende çık gez
(2,127 puan) tarafından
Ah ah nerde canm kaynanamla oturuyoruz balkona bile çıkamıyorum
0 oy
(9,625 puan) tarafından

Bende bunaldigimi dile getiriyorum öyle çıkıyoruz bazen sıkıldığımı anlıyo hadi gidelim diyo kimi zaman jest yapiyo isten eve gelmeden arayip hazirlan bulusalim diyo ama tabi benim eşimin de bi eşref saati var bazende diretir hayatta çıkmaz :D

(2,127 puan) tarafından
Canm diyorum neler diyorum da anlamıyor bırak çayı aile bahçesini markete götürse ayda alışveriş için ona da razıyım yok yani adam evden çıkartasi yok ikna edemiyorum gönlüne gitsem olmuyor zıt gitsem olmuyor şaşırdım valla zaten biz kadınlar idareliyiz daha biz deriz gitmeyelim diye
(9,625 puan) tarafından
Aynen öyle canım aslında kadınları mutlu etmek çok çok kolay ama malesef bunu nasıl yapmaları gerektiği konusunda pek bilgileri yok bazı eşlerin..sende tut ense kökünden firlat kapiya bugün bendensin de çıkar dışarı ☺️ erkekler sert kadınları severler ☺️
(2,127 puan) tarafından
Delisinn
(9,625 puan) tarafından
☺️☺️ çünkü hoşgörüden nezaketten anlamiyolar
(2,127 puan) tarafından
Haklısın valla
0 oy
tarafından
Ben eşimle dışarı çıkmayı sevmiorum oyuzden evde iyiyiz biz :)
(2,127 puan) tarafından
Niye ki millet çıkmak için can atıyor
0 oy
(70 puan) tarafından
Kuzum valla benimkide eve girmiyor çay içmeye gidelim şurası açılmış yemeğe gidelim burası açılmış kahve içmeye gidelim hatta geçen hafta gece saat 10 da ayvalığa tatile gitmeye karar verdi 11 de çıktık çok sever gezmeyi hiç bi yer yoksa yürüyüş yapalım der illa dışarda bişeyler buluyor yetişemiyorum bende pek sevmiyorum bazen işi yorucu oluyor erkenden uyuyor yapıyorum kahvemi balkonumda kafamı dinliyorum oh mis en güzeli evim evim güzel evim :))) alıştır kuzum sende gidebilceğiniz yeri güzel güzel anlat heveslendir o keyifli vakit geçirmesede çaktırma alıştır düzelir
(2,127 puan) tarafından
Ah canm nerde aylardır onu tartışıyoruz tek erkekmis annesi babası ne yaparmış üst katı yapacaz dedi borcu biteli üç ay olacak sevindim ne güzel bekledim gittiler çatı yaptılar dama bu sefer onun borcu çıktı o bitsin ondan sonra kabasini yapacaklarmış yani çok zor bakma kendisinde de niyet yok rahatlik
(70 puan) tarafından
Ne kadarlık evlisiniz evlenmeden önce bir oturcağınızı biliyo muydun ? Herşeyi geçtim tek çocukta olsa sen evlenmişsin yuva kurmuşsun büyüklerimiz baş tacı ama olmuyor öyle ya bir oturulmuyor
(2,127 puan) tarafından
Oturulmuyor valla doğru söylüyorsun baş tacı ama büyük de büyüklüğünü bilmiyor bazen canm. 11 aylık evliyiz şuan iki yıldır da konuştuğum kişiydi severek evlendik çok şükür bekarken olsun nisanliyken olsun aramızda da konuşurken beraber oturacaz dedik bende raziydim canm ailesi çok iyiydi önce hani dindarlar biraz hatta kendileri de diyordu yazın nişan yaptık geçen yıl kışa kalmasın uzamasin bı iki ay idare edelim düğünden gelenle üst katı yapacaz dediler ama öyle bir konuştular ki ailem bile ikna oldu hani düğün bitti iş de bitti ev lafı eden olmadı gelen para nereye gitti söylemediler bile yaz gelmesini bekledik borcu bitsin dediler hala da bişey yok
(70 puan) tarafından
Ah ah o paralar hep bitiyor gidiyor bi yerlere ama nerelere :/ laf çok olur icraat yok yok yok . Tutamıyacağın yapamıcağın sözleri neden veriyosun ki neden konuşuyorlar atıp tutuyolar evlenince bitti gitti oluyo çok saçma çok . Ayrıca bende 11 aylık evliyim :)
(2,127 puan) tarafından
Hadi ya aynıyız desene kız nerde oturuyorsun
0 oy
tarafından
Etmiyorum cunku bende sevmiyorum  disari çıkmayı 
(2,127 puan) tarafından
Niye kız
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Ikna kabiliyetim olsa bile çıkarmaz:D

(2,127 puan) tarafından
Haklısın valla bazen inatlar
0 oy
(654 puan) tarafından
Biraz dışarda dolaşım mı diyorum yorgun olsa bile dayanamiyo hadi hazirlanda gidelim diyo çünkü evde sıkıldığımı biliyo 
(2,127 puan) tarafından
Canm bizimkide biliyor görüyor farkında bal gibi ama yapmıyor niye anlamıyorum çok şükür maddi durumumuz iyi ailesiyle bir yaşıyoruz onlardan mi çekiniyor acaba
(654 puan) tarafından
Olabilir canım
(2,127 puan) tarafından
Hayırlısı geçer inss
(654 puan) tarafından
Inşallah kuzum
0 oy
tarafından
Bu ara  çıkmıyoz ama genelde istersem tamam der yada ben demeden o ister 
(2,127 puan) tarafından
Ne güzel canm
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Ben degil esim der genelde yavrum gezmeyi sever
(2,127 puan) tarafından
MasAllah canm bırak öyle kalsın
0 oy
(2,575 puan) tarafından
İkna etmem ben çünkü çıkmıyoruz:D cikarsak sıkıldım biraz gezelim diyorum kem kum ediyor sonra tamam diyor
(2,127 puan) tarafından
Himm anladım canm
0 oy
tarafından
Bizimki de öyle cnm napalim sevmiyor adam gezmeyi boş geliyor  ama bı plan olsa piknik Deniz tatil gibi götürür yanj çok sukir onada yeni başladık ins devamı gelir
(2,127 puan) tarafından
İnsAllah canm yok nerde 11 aydır evliyiz inan bir defa pikniğe gittik oda ailesiyle tek de değil yani bir yere cikmaz
tarafından
Biz 8yilda anca düzelmeye başladık cnm normaldir biraz sabret
(2,127 puan) tarafından
Aboo nasıl dayandin kız o kadar MasAllah Allah'ım sabır vermiş de canm insanın hevesi kaçtıktan sonra hadi gidelim dese ne olur ki
tarafından
Yapck bişey yok oda bı huy işte boş gezmek denicem ona bı plan soylucen anca o zmn
(2,127 puan) tarafından
Himm anladım
0 oy
tarafından
Eşim işinden dolayı pek evde kalmiyor ben genel de çocuklarımla gezerim ama alışverişe kesinlikle eşimle giderim o zaman da bi dolanır hava alırız 
(2,127 puan) tarafından
İyi şükür canm
0 oy
(2,383 puan) tarafından
Genel olarak cikmiyoruz cani isterse çıkarır adam evinden kopamiyor :D
(2,127 puan) tarafından
Ah canm ah keşke bı evimiz olsa da oda kopmasa ama kaynanamla oturuyoruz rahat edemiyoruz konuşamıyoruz bile asıl bu durumda çıkması gerek ama tık yok
0 oy
tarafından
 karşısında koca gözümle narin narin salinaraktan bakıyorum dışarı gitmek istediğimi soyluyorum benim kocam da öküz ama tabikide hadi gidelim ama çok gitmem diyor ve çıkıyor :)) 
(2,127 puan) tarafından
Delisin ya iyi şükür
tarafından
:)) napim her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır
(2,127 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(1,390 puan) tarafından

Ben gezmeyi çok severim. Bekarken de bilrdi 

Evlendikten sonra ilk zamanlar biraz mırın kırın ettiği oldu ama şimdi her evde olduğunda işten erken geldiğinde fln napalm nereye gidelim şurayo gezelim diye düşünüyor. Çok şükür bin şükür maşallah :D

(2,127 puan) tarafından
MasAllah canm insAllah öyle kalır sevindim senin adına darısı bize insAllah benimki değil demesi lafını bile ettirmiyor bana
0 oy
tarafından

Ay ikna etmeme grek  yok çıkalım desem cikiyo lakin çıkan 1 çıkmayan 1000 pişman :)

Dar ediyo sokagi

tarafından
Çok kıskanç ya
(2,127 puan) tarafından
Evli olmana rağmen mi
tarafından
Evet yolda yürüyemiyorz:))
(2,127 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kız
tarafından
Amin canım
0 oy
(7,011 puan) tarafından
Hadi gidiyoruz diyorum ve gidiyoruz
(2,127 puan) tarafından
İyi şükür canm
0 oy
(4,695 puan) tarafından
Evde sıkıldım deyince direk kendisi disari cikalim  diyo canim 
(2,127 puan) tarafından
MasAllah ins hep öyle kalir
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Evde oturuyoruz 7/24☺️☺️
(2,127 puan) tarafından
Canm ev olsa kabulum rahat olurum ama kaynanamla yaşıyoruz hiç olmazsa bu durumda çıkarsın zaten dışarıya çıkarmıyor beni kendisi de cikartmiyor

İlgili sorular

+1 oy
54 cevap 994 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,286 göst.
30 Mart 2020 Moda kategorisinde Meryemserap (965 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 640 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 632 göst.