0 oy
1,156 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından

Kızlar moralim bozuk ağlamaktan gözlerim yüzüm şiş icinde birazdan gidiyorum babam gile...

Her gece 11 buçukta eve gelir ilgisiz küfürbaz insanın teki. Alkol içer esrar kullanır ve hayatı resmen köle olarak yaşıyorum  az cok bilirsiniz beni. 22 yasndaym 3 yasnda oglum var ve 31+4 haftalık hamileyim. Dün geceden beri bana etmediği irenç küfür kalmadı ne annem ne babam ne yeğenlerim nede ailem. Okadar çirkinki söyledikçe ağlıyorum. Tabi ki da dayakda yedim. Ben artk katlanamiyorum bosanacam. Beni tehdit ediyor öldürürüm seni emine bulut gibi köpek gibi aglarsn ölmek istemiyorum diye diyor. Çok ama çok zor durumdayım kafam vurmasndn basim agriyo.  Bana dua eddin birazdan ailemi ariyacam gidicem bebegimide cok asagida hissediyorum yanmam var ınsallah bisey olmaz:( Oğlumun psikolojisi bozulmuş halde baba annemi vurma diye ağlıyor cildircam ben nasl bi yerdeyim rabbim beni kurtarsn

35 Cevaplar

0 oy
(614 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar Annemle konustum söyleyemedim. Sesimdem anladi biseymi var dedi yok dedim annem tansiyon seker hastası üzülmesin dedkm acaba anlatsam aramız 3 saat otobüse binip direk gitsem mi aksma gelincede bizi bulamasa. O küfürler o dayaklar yanına kar kalmasa az önce kahvaltı hazrladm ogluma oturdu yedi ve gitti napmaliyim sizce
(614 puan) tarafından
Mesajlar da duruyo tehdit küfür içerikli dayak vurduğunu itiraf ediyo ve kolumda morluklar var gözüm sis
(813 puan) tarafından
Mesajlarda varsa hiç durma canım benim. Katlanma lütfen böyle insanlar düzelmez dahada kötü olur git gide. İstersen direkt bebeğinle karakola git şikayetçi ol onlar annenlere gitmenede yardımcı olurlar hem. Annenlere gttikten sonra karakola gitsen yalan söylüyo annesigilde olmuştur morluklar flan diyebilir bence. Eşin öyle bir şerefsi.z gbi geldi bana
(9,209 puan) tarafından
Nolursun git Allah rızası için katlanma bu pisliğe. Bi cinayet haberleri daha gormeyelim yavrularn annesiz kalmasn ailen arkandaysa hiç duşunme git lutfen :( Rabbim yardımcın olsu n
tarafından
Canım o adamın başı beklenmez canından olmadan git kuzum git kurtar k3ndini daha çok gençsin yazık olmasn sana
(567 puan) tarafından
Bak canım ailen arkanda ise durma git adam demek istemiyorum ama o adama bekleyip hayatın zehir olacak çocukların psikolojisi bozulacak ilerde yetişkin birey lluncs izlerini taşır.
Yani sinir oluyorum böyle konuşuyorlar yaaa bunlardaki özgüven  kendini beğenmişlik nerden geliyor yaaa
Acaba kendisini kim beğenecek de alıcak
Devlet bunlar için hiç bişi yapmıyor nerde kadın hakları yaa
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Sabah sabah etmediğim küfür kalmadı adam gibi bi yasa çıkmadı o yasası bu yasası kadına değer neden yok bu ülkemizde offff sen polisi neden çağırmadın peki gülüm  sanırım sen hiç polisi aramadın bugüne kadar puştttr şerefsizzzz Allah ım neden böylelerine vermezsin ki veba virüs falan :'(

(614 puan) tarafından
Bi küfürleri var anneme aileme bekar 17 yaşındaki yeğenime anlatamam. Severek aldm ben bunu 4 yıldır onhnlaym ama artk dayanamıyorum gidicem birazdan
tarafından
Gitt hemen balım dönme korkma kapına gelirse ara polisi beni tehdit ediyo de tamam pek bişey yapmıyolar ama yılma sakın yine ara her gelişinde
(617 puan) tarafından
Helal olsun sana kız bunun gibi adamlara virüs gelsin geberip gitsinler ortalık temizlenir  en azından
+1 oy
(29 puan) tarafından
ALLAH esinize hidayet size de sabir be dirayet versin kardeşim. Seven insan dokunmaya kıyamaz. Ilgisizligine isten yorgun argin geliyor vs. diye bahane bulunabilir ama savunmasiz hamile bir kadını dovmenin küfürler savunmanın bahanesi yoktur. Ne diger yavrunuz  saglikli bir psikolojiyle yetişir. Ne de sizin psikolojiniz saglam kalir. ALLAH size selamet versin. Hakkinizda hayırlisi olsun.
0 oy
tarafından
Cnm ya asıl o emine gibi olurde inler inşallah

Böyle babada kocada olmaz en iyisini yapiyon babanlara git rabbim yardımcın olsun çok üzüldüm
(614 puan) tarafından
Inan ki okadar tokat yedim ki basim agriyor gözlerim sis halde. Içim yanıyor zordayım ben ne yaptım da bunlar oldu
tarafından
Kimse hak etmez böyle bir zulmü rabbim büyük sizden uzakta tez vakitte bulur inşallah belasını
Rabbim yar ve yardımcın olsun
0 oy
(477 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canım: ( dualarim seninle 
0 oy
(292 puan) tarafından
Denilecek çok şey var ama diyemiyorum Rabbim senin Ve yavruların için en hayırlı güzel kapıyı açsın inşallah eşini de Allah bildiği gibi yapsın o neylerse güzel eyler
0 oy
(5,436 puan) tarafından
O nasıl bi mahluk sen onun gözünün nurusun ya bi evlat vermissin birinide taşıyorsun insan bile demek istemiyorum haysiyetsiz ********. Rabbim yardmcn olsn kuzum arkanda ailen varsa hic durma git ailene sığın. 
0 oy
(7,191 puan) tarafından
O kocani Allah öyle bir duruma getirsin ki ölmek istiyorum diye yalvarsin da inşallah can cekise çekişe olemesin ! Emine Bulutu ağzına sakız etmek neymiş, hamile bir kadına vurmak neymiş görsün gününü !
tarafından
Zaten serefsizlerin yeni tehdidi emine bulut gibi olursun Allah belalarini versin soysuz köpekler.!!!!
0 oy
(2,255 puan) tarafından
Allah sıkıntından derdinden kurtarsin inşallah 
0 oy
(264 puan) tarafından
Isin icine esrar alkol girerse akli yerinde olmuyor sen bunu cekmek zorunda degilsin bunlar olmasa ac kalirsin susuz kalirsin tartismayi sabir edersin ama dayak atmakla gecmez bir ömür Allah ıslah etsin. Rabbim size guzel kapilar acsin. Babanlara git yazik gunah sana akli basinda olmadigi icin bu dayagin sonu gelmez ve git gide arttirir vurdugu az gelir daha cok bisey yapmak ister. Cnm acidi sabah sabah ah ahh :(
0 oy
tarafından
Şikayette bulun darp raporu al yaklasamasın sana tehdıtlerını de soyle. Sadece babanlara gtmekle kalma. 
0 oy
(969 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun canım ..oğlunun psikolojisini anlayabiliyorum..ben küçükken babamla annem her kavga ettiğinde korkudan agalr çığlık atardım şuan bı kavga görsem yine korkup ağlıyorum..kziim da bı yaşında babası çok az ses yukseltsin hemn çığlık atar eşimde dikkat eder hemen güler beni sever kızım korkmasin diye ..belkide bu senin bı sınavın inşallah bundan sonra hayatın mutlu huzurlu olur alalh iyilerle karşılaştırsın sağlıkla büyüt yavrularını sen çok güçlü bir annesin..

Asla yavrularını birakma eş bulunur ama anne baba evlat bulunmaz
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım o evde Bi dakika bile bekleme umarım ailen arkandadır. Kocanıda Rabbim bildiği gibi yapsın vereceğin 1 bardak suya muhtaç etsin 
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin bu ne kocadir ne babadır sadece vasıfsız bir mahluk. Kurban olsun sana çocuğuna ve karnındaki doğmamış bebeğine. ****** herif git bacım ailen sahip çıkmazsa DEVLETE sığın korurlar bakarlar sana. Rabbım yar ve yardımcın olsun insaAllah. 
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Rabbim kurtarsın ama nolur o düzelmez 1 hafta sonra düzelmiş numarası yapar kandırır buna izin verme kesin ve net ol inanki sen dimdik olursan evelAllah hiç şey yapamaz. Allah c.ctez vakitte sana mutlu olmayı nasip etsin  inşâellah
0 oy
tarafından
Off nasil bi jnsan bu yaa rabbim yardimcin olsun kuzum ara aileni anlat durumu git
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Off canım yandı içim acıdı:/ Rabbim sana güç kuvvet versin Rabbim senin ve çocukların hakkında hayırlısını versin inşallah..  
0 oy
(971 puan) tarafından
Durman bile hata oyle adamdan ne koca olur ne baba birak ne hali varsa gorsun 
0 oy
(617 puan) tarafından
Allah onun belasını versin ******** adi Allahım  ne ölür idam gelsin artık  Böyle  dışarıda kedi evine gelince aslan kesilirler bunun gibi adamların Allah belasını versin inşallah 
0 oy
(40 puan) tarafından
Gerçekten çok üzüldüm canım Rabbim sana ve çocuklarına yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 292 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Bebegimmm (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,216 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 446 göst.