0 oy
1,879 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2 aylık bi oğlum var ismi yamaç. Bazı insanlar hiç güzel değil ismi diyor bazılarıda güzel diyor biraz soğudum isimden keşke ahmet mehmet gibi klasik isim koysaydım diyorum ama geçti gitti sizce yamaç ismi güzelmi

44 Cevaplar

+7 oy
(4,980 puan) tarafından
Bir manasi yok bence boş isim gibi ama sen severek koyduysan takilma
tarafından
Sizin dusunceniz kadini motive etmek yerine daha kotu yapmak olmus yapmayin kendinizi cogu seyin yerine koyun belki kotu niyetle söylemedin ama arkadaşım suanki durumda kalbi temiz diyerekten anlamaz. Daha güzel birsekilde dile getirebilirsin. Anlami var veya yok beğenmiş koymus zaten herkes laga luga yapmis ama belli kiskanclikta yapıyolar gayet ismi moderen ve güzel
(4,980 puan) tarafından
Yoo ben beğenmedim moderende değil bence
tarafından
Çoğunluk isim güzel dediği için içim rahatladı ismimizi tekrar sevmeye başladım sorun yok :)
(8,081 puan) tarafından
Sevindim canım güzel tabiki ☺
(4,980 puan) tarafından
Çevrenin çok etkisinde kalma mutsuz olursun kendin begeniyorsan takma
-Reklam-
+5 oy
(15,689 puan) tarafından
Saçmalama lütfen milletin lafına bakarak neden hareket edersiniz anlamam 
tarafından
Ya ne biliyim öyle bi kaç kişi deyince soğuttular ama burdaki arkadaşlar sağolsunlar ismi bana sevdirttiler sende dahil :)
tarafından
Kiz benimkide yamac oglusumun adii :D cok guzel isimm bence severek koyduk
+2 oy
tarafından
Güzel bence millete ne 
tarafından
Aynen canım doğru söylüyorsun
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Hanifemin oğlu da yamaç :D çok güzel 
tarafından
☺ nbr seker
(25,224 puan) tarafından
İyi aşko sen :D bak nasılda buldu kendini :))) ❤️ ❤️ ❤️
tarafından
Deşe deşe geldim postlari buldum :D iyi bnde yamacikoyu salliom
tarafından
Çok sağ olun kızlar ya içim rahatladı :)
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Sen eşinle begendiysen kimseye bakma canım 
tarafından
Aynen canım :)
0 oy
(683 puan) tarafından
Adiyla büyüsün çok guzel bi isim anlami ne acaba
tarafından
Dağ tepe deniz akarsu gibi yerlerin her hangi bir yanı canım
(683 puan) tarafından
Çok guzel isim hic sogumayin
0 oy
(518 puan) tarafından
Bence de güzel,bir tanıdık var aynı isimde, çok başarılı bir insan,ismin etkili olduğunu düşünüyorum kişi üzerinde,başkaları ne derse desin
tarafından
İnşallah benim bebişte öyle başarılı olur çok sağol canım :)
(518 puan) tarafından
İnşallah,hayırlı evlat olsun vatanına milletine ailesine,ele âleme birşey begendiremezsin zaten
0 oy
tarafından
Yamac cok gzul bir isim  bnde koyacktm esim izn vermdi cukurdaki yamac kadr yakisikli olur  insallh :D
tarafından
Işte millet de bunu söylüyor zaten filmdeki çocuğun ismini koydunuz diye ama halbuki o filmihiç izlememiştim :))
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Yamac ismini çok severim ben çukur dan aklimda :D
tarafından
Ben o filmi izlemiyodum diye o çocuğu hiç görmemiştim sonra insanlardan duydum filmdeki çocuğun adı yamaçmış internetten baktım karizmatik sempatik güzel bi çocukmuş :))
0 oy
(119,315 puan) tarafından
Sana kuzey yamac koy demistim ;)) 
tarafından
Yok kız bana demedin başka birine demişsin herhalde Çünkü ben hiç isim postu açmadım : D
(119,315 puan) tarafından
Haaa tm o zaman soryy
0 oy
tarafından
Ay millete ne benim oğlumun adı da Yağız Rıdvan  Rıdvan eşimin ölen abisinin adı ay ne biçim isim diyolar kimi Rıdvan diyin filan diyoda ben takmiyorum Yağız diyoruz hep benim çocuğum onlara ne
tarafından
Ben anlamıyorum niye ismimize karışıyolarki anneyle baba ne koyduysa odur işte
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Miletin dedigini ne takiyosunki ahmet mehmetdan daha guzel bence onemli olan severek koyman kayinpederinin ismini koysalar herkes ne guzel derdi sen severmiydin peki ama bence cok anlamli isim
tarafından
Artık takmıyorum canım zaten burda sen dahil birsürü arkadaş çok güzel demiş içim ferahladı :)
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Cok güzel isim cnm sen bakma oyle diyenlere adıyla yaşasın inşallah 
tarafından
ALLAH razı olsun canım :)
(2,565 puan) tarafından
Hatta benım oglumun adı Yasin olursa başka oğlum olursa yamaç veya yağız koymak istiyorum :)
0 oy
tarafından
Yamaç kulağa çok hoş geliyor bence bende seviyorum 
tarafından
Siz öyle dedikçe dahada sevdim bebeğimin ismini :)
tarafından
Kimin ne dediğini boşver herkes der de der önüne gecemessin:))
0 oy
(137 puan) tarafından
Ah canım buna mı takildin bende eylül koyacam kızının ismini allah nasip ederse herkes diyor eylül ne falan ama ben kimseyi takmiyirum sende takma yamac gayet çok güzel bir isim :)adıyla büyüsün ins
tarafından
Eylül gayette güzel bi isim canım millette sırf konuşmak için bişey diyolar
0 oy
(971 puan) tarafından
Çok güzel bence millete ne hem ismi kullanacak olan oglun
tarafından
Zaten artık takmıyorum :)
0 oy
tarafından
Anlamida önemli çocuğun ileriki yaşantısında tesir ediyor çünkü yamaç zorluk gibi duruyor  değiştirebilirsin ismini bi ezan okuyup  anlamlı güzel bı işim koyabilirsin 
tarafından
Canım ya kulağına başka isim okusak kimlikte yamaç magnette yaptırmıştım ismi üzerinde yamaç diye birsürü kişiye dağıttık yani iki isim meselesini sevmiyorum
tarafından
Okuyup değiştirebilirsin tabi cnm anlamı olmadigi icin kaç yaşındaki insanların değiştirdiğini biliyorum  kimlikte bişey yapamazsın ama bı zaman sonra herkez alışır uani
0 oy
(283 puan) tarafından
Baskalarin söylediklerine çok takilmissin senin ne dusundugun önemli oysaki hem yamaç çok beğendiğim bir isim
0 oy
(47 puan) tarafından
Önemli olan sizin beğenmeniz bence gayet güzel isim
0 oy
(178 puan) tarafından
Öyle düşünme cnm valla benim oglanın adıda ismail semih kaynangil semihi çok mu aradın başka isim bulamadın mu uyumlu deil diyolar onların derdi farklı sadece ismail olcadıda  ben semihi ek yapınca  kulllanmasın beni kullanmasın diye kulp takıyolar  ben begendiysem bbaşkalarına ne ister begensinler ister begenmesinler  ben takmıyorum sende takma

İlgili sorular

0 oy
61 cevap 1,885 göst.
0 oy
4 cevap 336 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 445 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde handanh_1 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 619 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,511 puan) tarafından soruldu