0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kız tarafı oğlanı kendi oğlu olarak görürken erkek tarafıda kızı resmen köle olarak görüyor sizce nedendir?

18 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bende şunu merak ediyorum. Erkekler ailelerini her daim el üstünde tutuyorlar haksız bile olsalar (ki bence yanlis) ailelerini savunuyorlar. Ama kadınların çoğu evlendikten sonra aileyi unutuyor. adam gitmiceksin diyor gitmiyor anan gelmicek diyor arıyor anne gelme diyor. Ailesi bırak gel kızım arkandayız diyor kiz hala yok seviyorum yok bilmem ne bu durum beni aşırı uzuyor ve şaşırtiyor. 
(4,974 puan) tarafından
Buraya bir + bırakıyorum :)
(5,376 puan) tarafından
Cidden ya büyük konuşmak istemem Allah korusun ama aileni görmicen ne demek ya sen kimsin ki ailem kötülük bile yapsa benim anam babamdr ben istiyosam görürüm onlar bakmş büyütmüş nası bi düşünce anlamıyom
(2,493 puan) tarafından
O kadar haklısınız ki...
tarafından
Aynen öyle sonra da biz ağaç kabuğunda mi yetiştik diye serzeniş de bulunuyorlar. E sen aileni yuceltmezsen elin adamı nasıl saygı duysun
-Reklam-
+1 oy
(22 puan) tarafından
Ogullarini bizden kiskanyolar cunku cekemiyolar benim kayincida kayinvalidede oyle pislikler
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Oğullarını paylaşamıyorlar sanırım, oğulları birini sevip satınca hoşlarına gitmiyordur:) 
+1 oy
(2,548 puan) tarafından
Görmemişlerin oğlu olmuş ya ondan öyle davranıyorlar. O kaynanalar gençken ne cektilerse aynısını bizim de çekmemizi istiyorlar.  Kadınlar kendilerine değer vermiyorlar ki gelinlerine değer versinler.  Eğer kendilerine değer verseler kadınların köle değil erkekler gibi insan olduğunu anlayacaklar ama nerdee
+1 oy
tarafından

Evlenince Gidip soyismimizden doğurunca bedenimizden ve bazen de ailemizden vazgeçiyoruz. Bizim hakkımızı nasıl öderler bilmiyorum:)

+1 oy
(5,323 puan) tarafından
Elin evladı ele ucuzdur da ondan ☺️
0 oy
(7,006 puan) tarafından
Çok güzel bir konuya değindin canım bende bunu çok merak ediyorum hakikatten neden acaba ?
tarafından
Sen muşlumusun ?
(7,006 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından
Genlerinde var heralde ne bilek
0 oy
(164 puan) tarafından
O karakterle alakalı bence pardon karaktersizlikle. Kimse de kendini kimseye karşı köle gibi göstermesin yani 
0 oy
(219 puan) tarafından
Vallaha beni öyle köle gibi gördüklerini hiç düşünmedim.. ben yardıma kalkarım mutfağa kadın oturmam için yalvarır kayınvalidem..
0 oy
(742 puan) tarafından
Gelinin  agzinda dili yoksa büyüyum diye seslenmiyorsa maalesefki   el kizi olarak görünüyor  neyse ki kocamin ailesinde boyle bi durum söz  konusu olmuyor 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Kaynanalarında ne görüyorlarsa uyguluyorlar bence ondan dolayı. Kıskançlık haset çekememe hepsi vardır da ondan. Güya iyi olursa kızımdan ayrı tutmam derler ama külliyen yalaaannn. Varsın sevmesinler yaa. Sevmediklerinde çokta birşey eksilmiyor insandan:)
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Benim eski kaynanam . Beni arkasına alırdı oğlunu karşısına  alırdı.  Bi ufak laf kavgasinda bile benden taraf olurdu. Keske eski hayatima devam ediyo olaydim. Nasip artik olsun 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Kıskanıyorlar ve paylasmak istemiyolar canim 
0 oy
(283 puan) tarafından
Geçmişten geleceğe gelen bi gelenek mi ne
0 oy
(119,292 puan) tarafından
Erkek tarafi kendini hep bi b.k sandigi icin
0 oy
tarafından
Biz evlenince el kizi oluyoz cnm
0 oy
(5 puan) tarafından
Daha dün eşimle tartıştık bu konuyu ailem antalyada ben kocaelinde. D0n kaynanamdan izinsiz sattıkları bileziklerimi istedim eşim haklı olmama rağmen bana annesinin yanımda bağırdı küfür etti ben de bebeğimi kucağıma aldım çıktım geldim anneme küfür etti deliye döndüm sen kal annende dedim bir daha da gelmem ananın evine dedim konuşmuyorum. Annemlere anlatmak istemiyorum üzülürler die. Eşim anasının yanında aslan kesildi. Ama yanıma gelince özür diledi baya. Bilmiyorum sindiremiyorum annem benden çok onu savunur sever oğlu gibi ama o anneme küfür etti sindiremiyorum ne kadar özür dilese de boş geliyo. Napcam bilmiyorum sen de antalyaya gidemezsin bundan sonra diyo ...

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 340 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bir masal (179 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 177 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 388 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 647 göst.
29 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu

379,695 soru

11,366,160 cevap

34,846 kullanıcı

...