0 oy
692 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Akşam gidicem demiştim eşim ise gitti akşam bende arkasından hazırlandım çıktim evden cadde üzerindeyim esnafalr falan var tanimislar eşime haber vermişler hızla geldi dükkanın arabasıyla gelmicem dedim. Kavga etmedi ama şaşırdım tek dediği şu oldu ben giderim sen evinde dur çocukla rezil olma gelmicem ben eve söz dedi bende seninle hiç bı bağlantım kalsın istemiyorum dedim bitsin dedim zman ver bize dedi eğer duzelmezsem o zmn kendim goturucem ailene birakicam sizi dedi kabul ettim gelmedi eve dükkanda kalıyor neler yapacağını çok merak ediyorum duzelicekmis kendince ama asla affetmicem affetmemde unutamam bana yaptıklarını sabırla beklicem teşekkür ederim herkese

9 Cevaplar

0 oy
(544 puan) tarafından
Huylu huyundan  wazgeçmez inşallah düzelir ama sanmıyorum Bi adam 7 de neyse 70 yaşında da o aciz adamlar karısını döver senin koca da aciz ki utanmadan Bi de af diliyor yazık ona
tarafından
Assagilik bı insan kabul ediyorum evet aciz bı insan olduğu için gücü sadece bana yetti bakicam canım zmana birakicam
(544 puan) tarafından
Bırak bakalım kuzum Rabbim sabrını wersin yolunu selamete cıkarsın inşallah
tarafından
Amin canım teşekkür ederim inşallah
-Reklam-
0 oy
(119,340 puan) tarafından
Kiz o kadar sayak atan adam nasi birden boyle ilii oldu kafam karisti
tarafından
Bende anlamadım kaybetmekten korkuyormus bizi melek kesildi
tarafından
Barisinca eskiye donmezse ne ala
Ama simdi kazanmak icin yapiyo olabilir
0 oy
tarafından

Bu ne U dönüşü böyle altından bi Çapanoğlu çıkmasın sakın dikkat et sen ona şunu de eğer bana bir daha el kaldırırsan polise ihbar ederim seni bıkmam usanmam seni hep şikayet ederim de ve yap mutlaka bunu acıma köpekkk itttt herif seni dişine göre buldu tabi vurur elleri kırılsın :angry:

tarafından
Dedim akşam  çocuğa dua et dedim eğer çocuk olmasaydı yap polisi arayacaktır yada ölümün elimden olur dedim bu kadar mı nefret ediyorsun benden diyor yok çok seviyorum seni hergun döv beni bayılıyorum dedim akılsız *****
tarafından
Gerizakalııı hem dövvv hemde nefret mi EDİYON dee hiç acıma ona gözünün yaşına bakma sakın
tarafından
Asla affetmicem fln diye msj atmış ya ben affetim desem duzelecekmi affedemem unutmam en baştan beri bütün haylelrimi yıktı hiç bsym olmdi herşeyi kendim yaptım yuzuklerimi kadar satıp eşya aldm ben unutamam bunlari
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Postun kapanir basligi düzelt cnm
tarafından
Tamam canm
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eşinin psikolojik sorunları var bence madem düzelmek istediğini söylüyor psikoloğa gitmesini öner
tarafından
Tedavi görüyor zaten canım iki yıldır tedavi görüyor hiç bı ilerleme yok
(7,935 puan) tarafından
Kontrole tekrar gitsin ilaçlarını değiştirirler belki
İnşallah herşey düzelir Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Ne diyelim cnm kendi kararın ama bir daha yapan hep yapar değişeceğini sanmıyorum kadınlar çiçektir kimsenin bizi üzmeye dövmeye hakkı yok köpe.k gibi süründür onu aklı başına gelsin 
tarafından
Umrunda değil sadece en ufak bihatasini bekliyorum  köpekler gibi surundurecegim
0 oy
(657 puan) tarafından
Bı adam 7sinde neyse 70inde de aynıdır değişmez kaç kadın tanıyorum arkada ailesi olmadan tek başına çalışıp ayakta duran bu biraz cesaret ister bı bak yine eskisi gibi olursa bırak 
tarafından
Bekliyorum canm sadece en ufak bi hatasını bekliyorum
0 oy
tarafından
Kac yasindasin canim maf etmis hayatini gercekten yazik gunah yaa insallh mutlu olursun bu adamla zor gbi duruyor ama
tarafından
20 yaşındayım canım amin canım inşallah ama zor
tarafından
Ayy cokda gencsin pislik ya   hayatini yakma bacimm
tarafından
Canım son bı şans sadece kızım için oda ben babasız büyüdüm kızım öyle olsun istemiyirum biraz zman verdm
0 oy
tarafından
Allah hakkınızda hayirlisini versin 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 317 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde Esmaslan (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 374 göst.
0 oy
4 cevap 260 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (170 puan) tarafından soruldu