0 oy
671 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim kaynana bilir. Butun kiyafetlerimi eskisini yenisini kontrol eder. Gecen gun omzumdan sütyenimin kopçası cikmis. Kaynanam diyor ki niye bosuna para verdin, zaten 7 tane var dedi. Neyi anne dedim sütyenini diyorum. Bu bordodan 2 tane olmadi mi niye gereksiz para harciyorsun dedi. Ay ben şooookkk!

Dondum kaldim oyle. Uzerime yeni kiyafet almaya korkar oldum. Ogluyla torununa alinca sıkıntı yok. Ben kendime bisey alinca gereksiz para harcamis oluyorum. Cunku ben el kiziyim.

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nasıl bilio aynı evde msnz
tarafından
Yok degiliz. Icimi dısımı iyice kontrol ediyor demekki
tarafından
Valla ev eşyası üst kiyafetet olsa esin  söylemiş
 veya kendisi  farketmks  derdim
tarafından
Ben de onu anlamiyorum ya. Ben bil sütyenlerimin sayisini bilmezken o nerden biliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok artik sutyenine kadar bakiyomu bu kadin
tarafından
Boynu acik mqlzeme giymem dikkat ederim giydiklerime ama  bqkmis demekki
tarafından
Tovbe tovbe . O kadindan korkulur la
tarafından
Anam anam anam. Dışı seni ici beni yakar
tarafından
Resmen seytanin kankasi olmus o kadin
0 oy
tarafından
Kendi mi kazanıyomus  tobe tobe konsumak icin konusms resmen 
tarafından
Esime " gereksiz para harciyor" mesaji vermek istiyor.
0 oy
(229 puan) tarafından
Cekmece mi.kurcaliyo acaba.
tarafından
Ayni evde degiliz ama nerden biliyor hic anlamadim. Boynu acik malzeme giymem nasil olduysa gormus kopcayi. Utancimdan yerin dibine girdim
(229 puan) tarafından
Bizde altli ustlu oturuyoruz canmm ama.anahtar yaotirmis gizlii bnm.haberim olmadann bisey olunca sanki senn cekmecede gormustum dedi agzindan kacirdii o zamn caktim evi i kurcaladim ve buldum  anahtarimii.
tarafından
Korkulur bunlardan. Pes valla
(229 puan) tarafından
Aynenn öylee  canm fenalarr. Ama hakkindan gelcen goz acik olcan yoksa zindan ediyooar hayati
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Zoruna gitmesin canım hepsi öyleler benim kaynanam oyuncak alma der senin iyimis gene :D sen de al alıştır kocam bana çalışacak tabii ben kime çalışıyorum de
tarafından
Azicik karsilik cersem eşimle arami bozmak icin fitne sokuyor araya.
(4,040 puan) tarafından
Of ya o derdi bilirim bı bakarsın eşin eve barut gibi gelir sebebini de bilemezsin valla inşallah bı guzel kuserler birbirlerine
tarafından
Yok anam nerde o gunler.
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Bizmki gelir gözü sağda solda olur o ne bu ne bu nerden çıktı ne zaman aldın vs 
tarafından
Al benden de o kadar
(1,012 puan) tarafından
Rahatsız oluyor mu diye düşünmüyor mu acaba bunlar merak ediyorum
tarafından
Eksik gedik ne varsa gozuyle arastiriyor.  Bunu ne zaman aldin. Şunu yeni görüyorum, o lna niye para verdin. Vs daha bir cok sey. Gına geldi
(1,012 puan) tarafından
Aynen bana da ya ben kendi annem de olsa sormaya cekinirim açıkçası böyle oğlunun evi ya ne sorarım istediğim şeyi diye düşünüyordur bı de bı şeylerin yerjne karışir şunu burdan alsan suaraya koysan daha güzel olur bilmem ne napcan ki onu oraya koydum ben canım öyle istedi hayret bı şey
tarafından
Piyango bize vurmus baksana. Galiba iyi kaynana bulmak  binde bir gibi bisey
0 oy
tarafından
O kadr da değil sevinir daha çok hatta gider kendim gosteririrm nasıl die ama en çok o alır ztn bana ben nadir aldığım için gösteririm . İç çamaşırına kadr değil ama.
tarafından
Keske oyle bi kaynanam olsa. Daha bana bir igne almisligi yok
tarafından
O yüzden çok şanslıyım  ztn çocuklara bize sağolsun hep alır
0 oy
tarafından

Sütyen bekçisi :D

tarafından
Bekcilik yapacak benim sütyenimi bulmus
tarafından
Memiklerini sevmiş demek ki.
0 oy
(614 puan) tarafından
Aaa koynunamı griiyomuş nerden biliyo

Bende bisey alınca masraf etmeyin para toplayın der. Özel hastaneye gitmeme laf eder eşim dinlemez

Eve bisey alincada eşim söyler bugün aldık diye almayın ne gerk falan der

Artık bana diyemiyor eskiden çok derdi şimdi fazla karışamaz 
tarafından
Nasil basardin bunu.
(614 puan) tarafından
Valla bacm yüz tipimle ne bilim konuşmamla falan. Şimdi ne alsam etsem karışmazlar öyle böyle değil bak yemn edrm yaptığım yemek icin malzememe karışırlardı onlar alır yollardı ben degil (eşimin parasyla)
tarafından
Benim de yemegime karisiyor. Benim oglum bunu boyle yaptigini gorse yemez, sifraya oturmaz bilmem ne. Bunu dediginde de salça kattim yemege. Onlar domatesle yapiyormus. Yemegin rengi bile olmuyor. Bildigin turuncu oluyor yemekleri. Ben de oyle sevmiyorum. Torunumu damak tadini bozacaksin diyor. Ama tınlamiyorum o konuda
(614 puan) tarafından
Yüz verme bune hadsizlik. Bak az evel konuştuk diyor buraya gel evde napyon dedim gelmiyecek evimdeyim. Konuyu kapattım

Belki canm isterse giderim keyiften ama bana kimse karışamaz emri baki yapamaz.
Ilk 2 yıl ev içindeydim konuşurdu ederdi genede fazla tinlamazdm
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bilmez canim dikkat etmez bn demesem farkinda bile olmaz
tarafından
Kaynanalari degisek mi
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ohaaa yaaa müneccim mi bu izin verme canım sende herşeyi bilmesine
tarafından
Ben izin vermiyorum ki. Esime de ogluma da yeni bisey alsam hic bisey demez. Yeni mi aldiniz bile demez.  Bende yeni, hic gormedigi bir yazma bile gorse basliyor maval okumaya. Cok para harcama, gereksiz para verme vs. Zaten gereksiz yere para harcamam. Sütyen aldim cunku digerleri dar geliyor.
0 oy
(396 puan) tarafından
Allahım ya nasıl bi kaynanan var çok **** oluyorum böyle şeylere bnm kaynanam bilmez eve ne girer kendime ne alırım.falan söylemem de o da sormaz öyle bi yüz hic vermedim ona 
tarafından
Ben de yüz vermiyorum. Bana kalsa konusmam yuzune bile bakmam. Ama eşim benim soylemedigim ne varsa hepsini dokuyor anasina. Soyleme deyince de kavga cikiyor
(396 puan) tarafından
Ayıptır ya sutyenine kadar bilmek nedir eşinin yaptığı çok yanlış bsy
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Evet benimkide herşeyi bilir
tarafından
Nasil bas edecegiz bunlarla ya
0 oy
(625 puan) tarafından
Senin yerinde olsam kocam seviyor farklı farklı öyle daha çok hoşuna gidiyor :) 
tarafından
Anam kız nasil diyeyim ben onu :D
(625 puan) tarafından
Söyle  utanma o çekinmeden söylüyorsa sende söyle daha utanır sana birdaha konuşmaz beni dinle:)
0 oy
(971 puan) tarafından
Yuhhh artik yaa ne kadar boş bazi insanlar zamaninda gelin olmamislar sanki geri kafalilar gel altima da bak deseydin hadsiz kadin yaa 
tarafından
Derdim ama onu da bilir diye korkuyorum :D
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bilmez bilmesine gerek te yok bence 
tarafından
Bence de gerek yok. Bi anlasalr bunu
0 oy
tarafından
Oğluma alınınca anında bilir ve genelde annem alır ve benim koca lafı yapıştırır kaynanam aldı:)
tarafından
Oglumun yeni kiyafetlerine karismaz da. Az daha buyusun oyle giydir der. Masallah zaten cocuk hizli buyuyor. Kiyafetlerin kaliplarini kucultmusler galiba. 7 aylik olmasina ragmen 1 2 yaş icin olan kiyafetleri giydiriyorum.
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Tovbe ler olsun bu cok ayıp birsey sudiyenine kadar demek ki cekmecelerini karıstırıyor
tarafından
Ayri oturuyoruz. Ama dogum yaptigim zaman 1 gun evimde kalmisti demek ki o zaman bakmis. Ama ne gerek var ki baskasinin ozeline bakmaya
(1,094 puan) tarafından
Ne olursa olsun bakmaya hakkı yok cok ozel yerdir yatak odası.
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Okadar da değil asla bilmez neyim var sadece mutfakta kullandığı kadar bilir 
tarafından
Valla benim adam mutfaga aldigini bile rapor edince anasina onu bile biliyor
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Sormazda ben aldik yaptik.diye soylerim iyi der gecer hic de evime biseyler almami istemez hep der esya delisi olmayin para harcamayin ayy dicem bi gun sanane aliyosam senin kesendenmi aliyom kocamla aramizda konusup anlasip.aliyoz 
tarafından
Ayni ayniiiii benim kaynana. Tamam dogru soyluyorlar tutumlu olmak lazim ama. Biz bir yerden kısıyoruz ki aliyoruz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 371 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 707 göst.
0 oy
34 cevap 985 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 463 göst.
11 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu