0 oy
415 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Koronaya inanmayanlardan ve hala da inanmıyor ama olsin Allah herkesle birlikte onumda şifasını versin inşallah.  bu haliyle bile inanmıyorum dedi bu akşam eşime..  Cumadan beri rahatsizmis baş ağrısı boğaz falan ama ağır şekilde dun akşam test yaptı bugün aradılar testiniz pozitif diye ve benim dün akşam üzeri haberim oldu mesele şu ki kızım her akşam saatlerce onlarda kalıyor şüpheleri olduğu halde eşimi ikaz etmediler kendinde gelme  kızını da getirme diye neymiş kendini odaya kapatmışta bilmem ne ulan senin annen baban var kardeşlerin var sürekli temas halindesiniz hadi sen kendini kapattin ya diğerleri ne olacak kızımı kucaklarına alırlar öperler severler bu nasıl vicdansizlikyir cahilliktir ben anlamıyorum . Ben ömrü hayatım boyunca böyle cahil insanlar görmedim . Hadi kaynım kondurmadı kendine cahillik etti bilemedi ya anne babası kocaman kızları:(. Ve kızım dün akşamdan beri çok huysuz sürekli ağlıyor uyku uyuyamıyor en fazla 1 saat sürüyor napcam ben ya yutkunurken zorlanıyor sanki yemekte yemiyor pek ac kalıyor 12 saat boyunca.  Inşallah kızıma da bulaşmamıştır kahrolurum yoksa 

3 Cevaplar

+1 oy
(27,450 puan) tarafından

Devam etsinler inanmamaya 

Yakınını o illeten kaybedince anlarlar o zaman virusun ciddi oldugunu

Rabbim ummeti muhammedî kanadinin altına alsin sifa versin insAllah 

Inanmyan kardeslerim viruse meyadan okuyan cahil insanlara diyorum az akilli olun tebidirinizi alin takdiri Rabbime bırakın...
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Kuzum yaa :(( sende atlatmissin hatırladığım kadarıyla. Rabbim evladını korusun insallah
(5,323 puan) tarafından
Test yaptırdınız mi :// insanlar çok düşüncesiz millet birbirinin hakkına giriyor böyle iste
tarafından
Yok canım bu sabah ağlayarak uyandı 1 saat susturamadım ağrı kesici falan verdim grip şurubu kâr etmedi bütün gün böyleydi ara ara oynadık sonra yine aynı yerinde duramıyor 1 saniye bedenen rahatsız belli . Bebeklere test yapmıyorlar ki. Son 1 saattir çok kötü tepkiler vermeye başladı asla konuşmamı istemiyor
tarafından
Allah sorsun hepsinden nasıl hesap verecekler Allaha bilmiyorum
(5,323 puan) tarafından
Yaa inşallah bulasmamistir. Allah korusun öyle de bişey olduysa rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah canım
tarafından
Amin CANİM Allah razı olsun inşallah bulaşmamıştır:( 2 senedir çekmediği kalmadı boğaz enfeksiyonundan ama onda direk ateşi çıkardı hemen anlardım ateşi de olmuyor şimdi Allah büyük:(
0 oy
(1,635 puan) tarafından

image

image

eğer muayenede şüphelenilen bişey olursa gerekli covid testleri yapılır diyo
(1,635 puan) tarafından
Amin ama bence aksatma hemen götür.
Belki kas ağrıları var o yüzden dokundurtmuyo ve uyumuyo belki baş ağrısı var o yüzden konuşmanı istemiyo.
Bebekler derdini anlatamıyo işte.
1q2 yi ara bi bilgi al bence ve aksatmadan götür
tarafından
Agri kesici verdim postu açmadan hemen evvel . Şimdi iyi çok şükür Allah nasip ederde devam etmez inşallah.  Dediğin gibi dizine dahi dokinturtmadi sürekli tekme atıyordu durduğu yerde.  Inşallah geçici bir rahatsızlıktır.  . Teşekkür ederim
(1,635 puan) tarafından
İnşallah geçer bi anlık bişeydir umarım.
Sen yinede temkinli ol. Allah korktuğunu uğratmasın
tarafından
Amin bacım amin Allah razı olsun
(1,635 puan) tarafından
Amin canım cümlemizden razı olsun rabbim inşallah

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 375 göst.
21 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Minnoşbiranne (1,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 882 göst.
0 oy