0 oy
1,923 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (17 puan) tarafından
Açılmaması için neler yapıyorsunuz bütün emeğim boşa gidiyor böyle olunca

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabaak koyuyomusun ustune
(17 puan) tarafından
Koydum da yine açıldı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasıl diziyorsun canın kapak yada tabak koy üstüne çok mu koyuyorsun icini
(17 puan) tarafından
Çokta koymuyorum aslında pişmiş olarak koyuyorum
(3,823 puan) tarafından
Pişmiş koyduğun için yaprakta pişerken açılıyor kavrukla sadece pirinci öyle bir dene
tarafından
Pişirme canım  kavur sadedce bulgurla mi yapıyorsun pirincle mi ben ikisini karıstiriyorum ama bulgur biraz daha fazla koyuyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Üstüne tabak kapat 
0 oy
tarafından
Üzerine tabak kapat biz öyle yapıyoruz pisnce aliyoruz
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Dikk koyuyorum tencereye kalıp gibi pisiyor
(17 puan) tarafından
O şekilde hiç denemedim bir de öyle deneyeceğim
0 oy
tarafından
Sıkı diz. Küçük tencere kullan sarmaları dik dik koy. Açılmaz inşallah 
0 oy
(477 puan) tarafından
Iyice sarıp derin tencerede sık sık diziyorum üstüne ağır porselen tabak koyuyom cnm çok güzel çıkıyorlar 
0 oy
tarafından

Şuan kolide olduğu için foto atamıyorum ama K.Maraşta sarma taşı diye bişiy var onu koyuyoruz biz tabak mabak hikaye sarma taşı ile bir tane açılsında göreyim :)

tarafından
Şimdi baktım da hepsi burada ya gir sarma taşı yaz çıkar aynı bnm kullandıklarımdan toprak sarma taşı yazdım çıktı.. Güvenli sitededir ben herşeyimi ordan aldım beğenmedim deyip iade ettiklerimi bile kabul edip paramı gönderdiler..
tarafından
Gerçekten mi ... Ben hepsi burada ya pek güvenmiyorum çok tepki vardı bı bakayım kuzum sağol tsk ederm
tarafından
Yok be ben herşeyimi nerdeyse ordan aldım mesela terlik almıştım küçük geldi iade verdim paramı verdiler 2 gün içinde biberon emzigi aldım biberona uymadı iade verdim 2 günde param hesabta Aruzumun bılendır setini almıştım 4 ay kullandım sonra bozuldu tamire gönderdim 3. Gün msj geldi tamiri mümkün olmadığı için paranız iade edildi diye 2 günde param hesapta.. yani ben hiç sorun yaşamadım sadece faturan elinde olsun paketini atma tekrar aynı paketine koy sorun çıkmıyor bende hiç çıkmadı..
tarafından
Oğlumun beşiğinden biberonuna zıbınına kendi iç çamaşırı dahil kıyafetlerime kadar bakım çantasına kadar ordan aldım ben ıslak mendili de ordan aldım daha bitmedi uzun bi süre de bitmez :) ihtiyacım olan herşeyde hemen hepsi burada elimin altında.. Ben gittigidiyora çok güvennmiyorum..
tarafından
Baya iyiymiş desene ..:)Trendyol a güveniyorum bide hepsi burada ya da bı bakayım çok.sagol kuzum
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Ben yatay değil de dikey koyuyorum tencereye öyle açılmıyor
0 oy
(119,349 puan) tarafından
Sıkı sar gevşek sarma tencereye dik döşe ustune tabak kapat
(17 puan) tarafından
Ne kadar sıkı sararsam sarayım tencerede kaynarken hepsi açılıyor üzerine tabak koydum çokta ise yaramadı
0 oy
(15,721 puan) tarafından
Üstüne tabak koy sararken alt ve üst kısımda işine girecek şekilde sar 
0 oy
tarafından
Kısık ateste pisir cnm
(17 puan) tarafından
Oda biraz etkili oluyor ama yine açılıyor suyu üzerine koyar koymaz başlıyor açılmaya
0 oy
(75 puan) tarafından
Yaprakları sıcak suda haşla canım biraz ko yapıssın sararken açılmasın tam kapansın 
0 oy
tarafından
Aralarinda bosluk mu kaliyo sık dizersen acilmaz bide cok kısık ateste pisir harlı ateste acilir
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Gevşek mi sarıyorsun aceba 
0 oy
(233 puan) tarafından
Yaprakları haşlarken dikkat et canım yumuşamadan alıyo olabilirsin 
0 oy
tarafından
Pirinci kavurmadan koy çiğ koy bide öyle dene eğer kavuruyorsan tabi
0 oy
(3,107 puan) tarafından

image

bak ben bunu kullanıyorum üstüne koyuyorum ve sıkı sarıyorum hiç açılmıyor
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Üstüne tabak koyup onun üstünede ben sarma taşı koyuyorum hiç bozulmuyor

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Üstune tabak koy tabagin ustunede agirlik yapmasi icin su dolu kavonoz koyuyorum

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 587 göst.
26 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 200 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
3 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 417 göst.
4 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

380,306 soru

11,386,748 cevap

34,887 kullanıcı

...