0 oy
342 göst.
Aile kategorisinde (302 puan) tarafından
kızlar 15 gün önce faln eşimi sürekli aradı köye gidelim götr bzi fln diye büyük görümcyşe kücügünü nese eşim tamm dedi yol parası faln vermediler beni de götrmk istemdi beni kendi arabama sıgdıramdı bende inadına gittim yardım ettim elimdm geldigince 1gün kaldım geldim 3 gündür flnarıyor beni al beni al diye bende gitme gitme dedim herkezin kocası var arabası var calısıyo parsı var diye dün babasına aratmış oglum gel üzüm keselim hem onu sat hem ablanı götr diye eşim işten geldi dedim gitme baban getrsin yada arasın kocasını binsin otobüse fln diye üzüm getrcem satacam dedi bende sinir oldum yol parsı vermedigin gibi ayagına araba istiyor büssürü de eşyası var tartuştık eşimle beni anlamasını isterdim bana yaptıklarını dediklerini düşünmesini istrdim üzüm kesiyorlar getrcm dedi köye bi gitti üzüm kesen yok bişi yapan yok üzüm kesmeye gitmş bende dedim gönlüm yok eger yol parsı almassn arabaya bişi olursa o zmn görüşürüz senle dedim cünkü ben evin ihtiyacı için bişi istiyorum para yok diyor ablasını almaya var neyse uzatma elimize bi kac kuruş gecsin diye geldim diye seni anlıyorum ama beni anlmanı bekliuorum senden yarın gitsen bişi yoktu dedim bakalım az bi üzümle yada hic getrmesse hic sasırmam cünkü ablası icin gitti baklım neler olacak ama dediklerim olursa bide ben bişi istedigiöde para yok derse bak o zmnki tantanaya icim sıkıldı anlatmak istedim k.bakmayın

3 Cevaplar

0 oy
(161 puan) tarafından
Araba senin mi
(302 puan) tarafından
bizim eşimle bizim
(161 puan) tarafından
Kendi arabama sığdıramadı demişsin ya kuzum ondan sordum
(302 puan) tarafından
bizim araba ya köye giderken eşim git dedi ben istemiyom dedim o msj atmjş sende gitcnmi diye bnde bilmiyom eşim git diyor fln dedim istersen gelme vürüs var öbür ablm cocuklar fln var diyor bklm ne diyick kocm dedim gittim yolda ofladı pufladı işte sıkıştm şöle böle kimn arabasıyla kimin parasıyla gidiyor hic düşünmüyor
(161 puan) tarafından
Hele şuna bak sıkıştıysan taksi tutaydin deseydin
(302 puan) tarafından
ses etmedim duymazlıkdan geldim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkide aynı halti yedi babası babası smdi kimse yok ortada yine aynı şeyi yaparsan giderim dedim bidaha kilimi kipirdatmam dedi ama ailesi ne diyecez ki anlamiolar 
(302 puan) tarafından
canım ne kazıklar yedi had almadı biz 5 senlik evliyiz daha yeni düzenli bi işimiz oldu günlerce aylarca parsız kaldık evimize ekmek alacak paramız yokdu düşün ama aramdı ben bişi demden icim fine fesat dolu oldu bunu eiimde biliyor arabayı sattık o hafta para istrdi bizden 2sene boyunca araba alacaz dedik dedik erteledi vermedi en son aldık paramızı tabi yine gönlüm yokdu esim bnden habersiz vermiş onun yüzünden arabasız kaldım milletten araba istedik durduk evime gelr yptıgımı begnmz yemez icmez oturdugu yerden kalkmaz ani yemekli gelr vs vs cok yaptı 5 senede bezdirdi bide bana msj attıgı zmn sil eşim görmücekmiş ara bozulmucakmış daha neler neler
tarafından
O görümcelerin iki yakası bi araya gelmesin ısallah erkekler  laf anlamiyo  kardeşim  bende görümceyle  kusum  ama eşim saolsun ger seferinde bana sariyo  ona bisey  demiyo
(302 puan) tarafından
canım ben küsemiyomda mesafe koyuyorum eşim zorla eve davet ediyor zorla onlara götürüyor fln deliriyorum ama benm aileme gelince malesef işi olur yorgun olur yada vürüs olur ama onun ailesine vürüs bulaşmaz bizde gideriz
tarafından
Erkekler hep oyle cnm bnm eşimde mesela ailesini sevmediğimi söylüyorum bu aralar  kavgaliyiz  ben dogru konussamda azarliyo beni
tarafından
Kız ben öyle şeylerde inadına giderim hem kocamin gönlü oluo hemde ben laf sokup geliom
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Kendi kardeşin olsaydı eğer yine aynı bu şekilde tepki verirmiydin eşinle aranı bozma pahasına ?
(302 puan) tarafından
aynı şeyi yapsa verirdim bu 1 2.si benm abim ve eniştem paramız oladıgı sıkıstıgımz zmn faln para verdigi alişverişimi yaptı abim eniştem arabmız bozuldu yaptırmadıl eniştem kredi kartını verdi al yaptır diye abim kömürümüzü aldı sonucda borc ödedik ama o zor zmanımızda yardımcı olunca ni dag oluyor eşim 5 kardeş 3kardsine yapmasını istemm beni ve bizi cok üzdü ama ablasının birine tirilyonlar verse gece gündüz getrp götrse kılım kıpırdamaz ben zorlarım yap et diye
tarafından
Kendimizle  eşimizin ailesi değişir cnm eşim onlarla  yaramıyo ayda yılda bir görüyo oda kapıdan beni slip dönüyo haliyle bu durumda laf söylemeye kimsenin hakkı yok  bnm ailem yuvama zarar verse eğer bn onlarada tavrını koyarım ama sunu büyük harflerle yazarım Kİ KIZ  DOĞDUĞUNDA  BILINIR GELIN OLUP GIDECEGI BASKASI ILE PAYLADACAGINI  AILESI BILIR FAKAT ERK3K AILESI OGLUM HEP DIBIMDE  DURSUN BANA FAYDASI OLSUN DİYE  GELINI DISLIYOR BEN BUNU BOYLE  DE ARKASINDAYIM  GELIN EL GORUP SANKI BIZ ANA KUZUSU  DEGILMISIZ  GIBI  HOR GÖRÜP AMA OGULLARI 30 YAŞINA  DA GIRSE  HIC YANLARINDAN  GITMESINI  ISTEMEZLER  DURUM BU

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 667 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 226 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 409 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 539 göst.