0 oy
698 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bu kadınlara nasıl söz geciriyorsunuz eşimi doldurup doldurup gönderiyor Allah'tan eşim anlayışlı birisi beni de dinleyip öyle konuşur benimle ama çekilecek dert değil bu ya siz nasıl baş ediyorsunuz:angry:

31 Cevaplar

+2 oy
(643 puan) tarafından
Bas edemiyorum saliverdim tehdit ettim valla
tarafından
Ne dedin kizz
(643 puan) tarafından
Oğlunu da kendisinide tehdit ettim böyle devam ederseniz bırakır giderim dedim
-Reklam-
+2 oy
(229 puan) tarafından
Bas edemiyorum sahsen melek gibo gorunuyooo ama ben biliyorum birde Allaah..
tarafından
Aynen oğullarının yanında melek kesiliyorlar seytanlar
(229 puan) tarafından
Ama ben mesafem8 koruyamadim bastan 10 yil oldu yeni koymaya basladim
tarafından
Benim daha 2 yil oldu bu gidişle ya o beni boğar ya ben onu az kaldı
(229 puan) tarafından
Bendee oyle diyorum Rasbi onu bana muhtac etmesiiin bnide onaa.
+2 oy
tarafından
Uzak durarak.. 
tarafından
Alt katımda nasıl uzak duracam ya
tarafından
Darla sen de onu.. o seni darlıyooo
tarafından
Nasi darlayacam ya kadın bildiğin şeytan
tarafından
Dua oku yüzüne üfle bilemedim :D :D allah korusun seni ondan ne diyim
tarafından
Amin inşallah canım
+2 oy
tarafından
Valla anasıdır ne yapayım atsan atamıyoruz satsan satamıyorum başa gelen dert hesabı yaşıyoruz
+2 oy
(1,403 puan) tarafından
Eskiden çok takıyodum ama simdi cokta fifi esim hep benim yanimda anasinın huyunu biliyor cunkü o yönden kafam rahat cok sükür :)
tarafından
Anasını biliyor bilmesine de yaşlı diyor adam ne desin anasına ya valla onu bile delirtti sonunda
+1 oy
tarafından
Anasına babasına tek laf söylemek onlar şikayet eder ben susarım ve çoğu konudan haberim dahi olmaz 
tarafından
İyiymiş oda bı secenek
0 oy
(119,126 puan) tarafından

Ahahaha ben ve kaynanami ;) peeehhh

tarafından
Kız Allasen benimkine de bı el at ya :))
tarafından
Valla kaynanın kafasini yarinca kocamin birsey demeyecegini bilsem şimdi taşları toplar kosarak giderim :D
(25,224 puan) tarafından
Hahaha kaynana postlarını asla kaçırmam :D
tarafından
Benimde Kabe deki şeytan lar daha iyi gelin bunu taş layin günahıniz azalır diyesim geliyor yoldan geçen e :))
tarafından
Kafamı yardın :D ohaa
0 oy
(6,812 puan) tarafından
Kavga gurultu canim baska yolu yok valla 
tarafından
Kız insanlıktan anlamıyorlar valla ya ailem gelince suret aşıyor aynısını ben yapınca oğlunu doldurup doldurup gönderiyor neymiş yasliymis
(6,812 puan) tarafından
Oyle canim malesef ben o kadar sinir oldum ki en sonunda bi kavga ettim ayagini kestim kusum suan
tarafından
Benimki yüzsüz her kavgamizda eve geliyo kavga mı ediyonuz diye he *** var diyesim geliyor bazen arada kalsa da geberse
0 oy
tarafından
Bas edemiyorum ki saldim artik
tarafından
Bende bilemiyorum ne yapacağımı bebek ler den daha kötüler ya
0 oy
tarafından

Saldım çayıra mevlam kayıra hesabı eşim annesinin yaptıklarını  fark etti kafam rahat :D çok şükür 

tarafından
Darısı benimkine adam da haklı ne desin ki 60 yaşında kadına laftan anlamaz sözden anlamaz
tarafından
Öyle zaten cnm laftan anlamadıkları için he he diyo biz bişey olmamış gibi davranıyoz
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Benim kaynanam karismaz canim o yönden sansliyim
0 oy
tarafından
Esime tek laf etmwden kaynanamla agiz kavgasina girmeyi tercih ederim tabi oda lafi degistirip esime anlatir sanki kendi hakli gibi bnde dogruyu anlayinca esim bisey diyemez bana
tarafından
Eşim den yana sıkıntı yok ama doldurması arkamdan iş cevirmesi zoruma gidiyor bide üst katında oturuyorum yani diyecek laf kalmıyor
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Şükür sorunum yok 

En cok.benim yanimda olur ;)

Oglundansa :Dgelinini tutar

tarafından
O kaynanadan cogaltsinlar ya :))
(27,338 puan) tarafından
Haahau
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Cağnım kaynanam ben cok seviyom en iyi arkadaşım benim hiç öyle biri değil. Sevda geliyo şimdi gideyim... 
tarafından
:))) Yarabbiii
(25,224 puan) tarafından
Allah herkese benimki gibi kaynana versin inşallah diye dua ederim sevdiklerime hep :)
tarafından
Et canım dili bağlansın inşallah :))
0 oy
tarafından
Her laf sokusunda bende ona sokuyorum kuzu kuzu oluyo
tarafından
En güzeli
tarafından
İşte kendine gelince laf eder ben edince suraat aşar oğluna laf konuşur bana konuşmaya cesareti yok
tarafından
Aman valla benimki esime dese bile esim gelipte ona niye boyle desin shna niye boyle dedin demez asla
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kavga ederek son noktayı koyduk canim:D
tarafından
Kavga ediyoruz yüzsüz iki gün sonra bisye yok gibi evimize geliyor gülüp eğleniyor ya bende laf edince suraat aştı moluyor
0 oy
tarafından
Aaa coook severim kayinvalidemi kaynana bile demeyi yakistirmam kendime çok kaba bı laf bence .çünkü o benim başımın tacı gibi  oda beni kendi kızından daha çok sever sayar bende onu karsiliklidir hersey
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bu kadar takmayın kaynana onu bunu hayat çok kısa tadını cıkarın onlar cahillik yapıyor ciddiye almak kendimize saygısızlık olur 
tarafından
Takmama gibi bı lüksümüz yok çünkü huzurum u su bozuyor
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Allah rahmet etsin cok severdim kayınvalidemi.o da beni severdi. Cogu zaman evladından ustun tuttuğunu gördüm. Kac defa dizine yatırıp sacımı oksadı rahmetli. Bende son gelinim. Bazı torunlarından bile ufagım ondan hep gelini gibi degil torunu gibi sevdi rahmetli mekanı cennet olsun 
tarafından
İyi insanlar çabuk göçüyor işte Allah rahmet eylesin
(1,094 puan) tarafından
Aynen oyle vallaha
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben de kayınvalidem de birbirimizin arkasından konuşmayız. Konuşsak da eşim ikimizi de dinlemez. Sorununuz varsa kendiniz çözün beni karıştırmayın der.
tarafından
Seninki de iyiymiş
(4,668 puan) tarafından
Aynen canım. Ben eşimin ailesi konusunda çook şanslıyım. Allah başımdan eksik etmesin hiçbirini.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 323 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 604 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 242 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gebe olmayan (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.

378,225 soru

11,320,190 cevap

34,765 kullanıcı

...