+1 oy
552 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kavgalar olurdu ama eğlenceliydi postlar açılırdı sen onu dedin bunu dedin diye çok güzel günlerim geçti burda hamileliğim gecelere kadar konuşmalarımız en kötü günleri beraber atlatmamiz. Nasıl olur demeyin deprem günlerini şehit haberi aldığımız günleri dualar ederek. Birbirimizden haber almaya çalışarak gecirdik ilk ağustosta katilmistimm aayyy ne linçlerrr şimdi dicem birtanesini hatirlicaksiniz ;))) 

Salonlarimizin fotoğrafini atalım dediğimde herkes üstüme gelmişti hava atmaya çalışıyor falan diye. Önyargı çok kötü birşey. Ozaman bana bunlar söylenmişti ama şuan öyle post açanlara gayet normal karşılanıyor. Linç tayfası vardı :D eskiler adlı ozamanlar muhakak linç edilmen lazım yoksa buranın eskisi olamıyorsun sende. Herneyse erkek ssnmistiniz benii erkekmiymisim heeee :D valla burdan gitmeye niyetim yok engellenmezsem bunların hepsini kızıma okuyucam büyüyünce :) 

Ha birde uygulama gercekden çok internett yiyor ya bunun kesin ve kesin farkına vardım 

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Bende eskilerdenim topram biliyon işde 

tarafından
Evet hemşom sen kizmisstin gitmiştin  kurtlar sofrası :D
tarafından
Aynen ne gerek vardısa aman işde ama tabi eskiden güzeldi
(992 puan) tarafından
Yine gitmiş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet benimde ilk katıldığım zamanlar çok güzeldi aşk hikayeleri güzellik yarışmaları neguzel postlar vardı. Seni de ilk gördüğümde ne güzel kız demiştim resim atmstin
tarafından
Eveett yarışmalar vardı :)
0 oy
tarafından
Kim bu linc  tafyasi  canm ben seni tanımıyorum ama burda ki yorumlarıni çok beğeniyorum sevdim ben seni tanimadan  ama bu linc  tayfası kim az çok tahmin ede biliyorum gerçi ama 
tarafından
Ne mutlu bana :)
Ozamanlar vardı bacım işte yeni gelince hemen üstüne geliyorlardi
tarafından
Insanların inşaları ezme çabası maalesf heryerde olduğu gibu burdada var
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Evet eskiden gercekten cok guzeldi bundan 1 senw öncesi eski hesabimla giris yapıyordum  arada yorum yapardım ama sürekli takip ederdim

Admin yarışmalar duzenlerdi 

Neşeliydi 

Ama suan hersey cok basit..

(6,360 puan) tarafından
Aa evet doğru zaten o pek tutmadı devam ettiremediler yarışma şeysini :D
(27,339 puan) tarafından
Valla cok guzeldi admin yapsa gene ne ey olur
(7,177 puan) tarafından
Odulde ödül olsa bari 50 liracikti =)
(27,339 puan) tarafından
Parasi önemli degil ya eğlenceliydi.
(7,177 puan) tarafından
Yani orası öyle Asena nin annesi mi kazanmıştı birinci zaten bariz belliydi :) ama o kadar emek verdiler hakkı daha fazla olmalıydı etkileşim yapıyor para da getirisi vardır illa ki yönetime.
0 oy
tarafından
Sende internetin yoksa girme ya 
tarafından
Lincledim kiz ozledin diye hhahha
tarafından
Ajjwsjsjsj çok mantıklı :D
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Benim net bitti ve 3 gün var yenilensin ek paket aldım :))bakalım ne kadar dayanacak kaç gündür doğru düzgün girmiyorum yetsin diye :Deskisi gibi değil iyiki en azından kimse kimseyi küçük görmüyor linç etmiyor arada var ama oda nazar boncuğu olsun ;))

tarafından
Etmiyor aslında evet haklısın
Ayy çok gidiyor biliyormusun
0 oy
(1,597 puan) tarafından
haha o eskileren biride bendim gercekten erkek sanmsdm seni ))))
tarafından
Aaaa öyle mi :D :Dddd
(1,597 puan) tarafından
Evet cok erkek girerdi ya buraya ondan ☺
0 oy
tarafından

Sadece internet diil şarj da yiyor. Ben uygulama kullanmıyorum ama yine de yiyor açınca. Kız aşk olsun biz varız. Biz de dua ederiz. :(biz de paylaşırız gerekirse kötü haberleri :'( ben daha önce fark etse idim kesinlikle katılırdım buraya. Öyle ihtiyacım vardı ki halen var. Boğazımda bir kist ile yaşıyorum ben. Burda da daha beter dertleri okudukça şükrediyorum. Birbirine dualar eden insanlar var. Ne güzel diyorum. Beni de yalnız bırakmazlar. Beni de alırlar ekibe. Kimse birbirini yalnız bırakmaz. Gel tartışak çok istiyosan :D ağız burun girek. Bi de linç tayfasını çok merak ediyorum. Belki ben de bir gün onlardan olurum :P

tarafından
Şimdi diyormuş ki bu kız da her yerden çıkıyor bi defol git :D yeter gayriiiiiii ... ama nabim sevin beni sevgiye ihtiyacım var anam :D
tarafından
Şuan yok linç tayfası var sayılmaz :D ay ben seni çok sevindim mesela çok cana yakinsin
tarafından
Ayyy evet ben de çok sevdim seni. Evet ben çok cana yakınımdır kalbe girip ordan sevgi emiklerim :D benle paylaş gı. En çok benle paylaş :D en çok ben dinliycem seni ennnn çok :D
tarafından
Ne tatlısın :D
(947 puan) tarafından
Kız bi haftada okadar puani nasıl ettin birtazecik anne MasaAllah:D
0 oy
tarafından
Whatsap grubumuz bile vardı ya :)
tarafından
Abaaaa ne güzelmiş keşkem geleydim o zamanlar şimdiye adminden sonraki isimdim :D dermişim.
tarafından
Kız okadar samimiydik arar konuşurduk sabah akşam yazisirdik yav ne bilim güzeldi ha :)
tarafından
H-A-S-E-T-L-E-N-D-I-M mmmm :D
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Güzel tarafı da var buranın kötü tarafı da. Mesela biri senin düşüncenin zıttını düşünüyorsa hemen üşüşüyorlar ak baba gibi hemen .

Halbuki olabilir yani görüşler belirtilerek orta yok bulunur. Birde arkadaş grubu var biri aa dese diğerleri arkasından koro halinde hemen tekrarlıyorlar doğrumu yanlış mi diye düşünmeden ☺
tarafından
Umarım gerçek hayatta böyle değiller :)
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Eskiden güzeldi canim 
tarafından
Aynen bacım
0 oy
(947 puan) tarafından

Bende yemistim o linclerden nasıl unuturum hem de cok sacma bi sey yüzünden :D

tarafından
Hep saçma zaten :D
(947 puan) tarafından
Aynen canım sorma:D ahh ahh 1 sene olmus kız
0 oy
tarafından
Evet ya eskiden tadı tuzu vardı buranın şimdi giresim bile gelmiyor fazla 
tarafından
Aynen evet soru sormaya iste
0 oy
(119,152 puan) tarafından
Fatooo linc diyince örtmenim bir sen 2 ☺️
tarafından
Bkt :D adı linc
0 oy
tarafından
Nerdeyse bir yillik uyeyim eskiden yasak yoktu öyle herseyde kapanmazdi iyiydi yani
tarafından
Nerdesiniz gi yoksunuz hic biriniz
tarafından
Evet kapanmiyorrdu gercekden
tarafından
Napiyim amaan is guc yemek derken 6 kisiyiz evde tek basina yetismiyo isler
Seneye evime bi geceydimmm
tarafından
6 kisimi abovvvv :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Haha ben hic linc edilmedim etmeye calistilar ben onlari lincledim :D yarismalar yapildi kitap okuma en cok puani kim yapcak falan cok guzeldi ya hep makara vardi egleniodum hamileliyim sorunluydu buraya gulmek icin giriodum resmen 

tarafından
Aynen yarışmalar çok guzeldi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet eskiden güzeldi gerçekten 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 219 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysel_selin77 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 407 göst.
19 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ruveydacacan (855 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 335 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 301 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sesizsesiz1234 (13 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,476 cevap

34,777 kullanıcı

...