0 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde (167 puan) tarafından
Kizlar aksam odamda yattim telefonla ugrasiyordum telefonun isiginda bi kac kez döndugunu gordum ama ne bilim aklima ole bise gelmedi.sonra tel  isigiyla  baktim ki yarasa..odadan kendimi nasil disari attim bilmiyorum basta iki taneydi sonra 4 oldular cikmiyorlarda.bagirisima kaynanam kalkti kizim cok korktu iki saat ugrasmayla cikti ama suan odamin kapisi kapali oturma odasinda uyudum uyudum denirse onada.cok korktum allah biliyoya o korkuyla allah karnimdaki bebegimi korudu basima ilk defa boyle bisey geldi

13 Cevaplar

+1 oy
(580 puan) tarafından
dikkat fuydugum kadariyla yarasa kuduz yapiyor 
(179 puan) tarafından
Yok yok coronadır o :) :) :) :) :)
(167 puan) tarafından
Dokunmadik ama odami bugun camasir suyuyla temiziycemz zAten pimpirikli biriyim biseylere dokunmustur ne bilim
(167 puan) tarafından
Valla cnm ne olursa olsn o kadr korkunc bise insanin ustune ustune geliyo
(179 puan) tarafından
Yok kız korkma ****** Türkiyede yasıyom us cinle alakası yok bişe olmaz :) :) :)
(179 puan) tarafından
Hakslın cnm ayyy Bn cokkk korkarım yaa ole seylerden
-Reklam-
+1 oy
(261 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım çok şükür ki çıkartabilmissiniz 
(167 puan) tarafından
Ins canm sagl allah razi olsn odaya grdik yok sukur simdi odadaki herseyi yikycam afedersn siyah siyah fare pisligi gbi biseler var duvarda da var ben gunluk temzlik yapan biriyim kaynanama da  gorterdm pisler pisliklerini yapmislar bide
(261 puan) tarafından
Ayyy  çok şükür canım ama sen dikkat et mikrop falan kaparsin eline eldiven falan tak pisliklerini temizlerken hamilesin bide tiksinirsen vücudunda yaralar çıkar çünkü çok dikkat et canım yavaş yavaş
(167 puan) tarafından
Aynen cnm bn kendimden ck cocuklqrmndan korkuyrm allah biliyoya onlr daha bilincsz bn gene napacagmi biliyrm azcok
(261 puan) tarafından
Öle zaten canım öncelik çocuklar oluyo artık dikkat et canım Allah kolaylık versin de biran önce hallet işini
(167 puan) tarafından
Sagl cnm allah razi olsn
+1 oy
(179 puan) tarafından
Ayy üzüldüm cnm şükür ki cıkarabilmişşiniz üzülme cnm bak gecmiş bebegini dusun strese sokma kndini 
(167 puan) tarafından
Cikti sukur bende o an bise olcak die cok korktm kizim cok agladi korktu ona bise olcak die korktum
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Ay geçmiş olsun yıllar önce amcamların evine girmişti ama direk ışığı açtık çünkü aydınlıkta göremiyorlar ışığı açınca hemen yerekapaklandı amcam poşetle alıp pencereden bıraktı ☺️
(167 puan) tarafından
Bizimkiler yere de kapaklanmadi isikta bile uctular iki taneydi 4 olunca kizim anne arkadaslarini da cagrdi dio.isikta bile gitmediler sabaha kadr isigi acik biraktim valla
tarafından
Ay kıyamam arkadaşlarını da çağırıyorlar doğru demiş ☺️ büyük geçmiş olsun
(167 puan) tarafından
Sagl cnm allah razi olsn
0 oy
(13,570 puan) tarafından
Hiiiiiii  bu ara ennnnnnnnn korktuğum şey y yarasa eve gircek diye:/
(167 puan) tarafından
Ilk defa basima geldi bole bisey ins korktgun basina gelmesn tel cak inan o korku yetyo insana
0 oy
(399 puan) tarafından
File yada sibeklik yaptirin ya ben çok korkarım dikkat et bide hamilesin Allah Yardımcımız olsun
(167 puan) tarafından
Bugun taktrcam hic basima bole bise gelmmedlsti hem benim odama hemde cocuklarmn odasina taktrcm
0 oy
(614 puan) tarafından
Ayyy çok kötü yaa canım benim :D benim de tatilde başıma gelmişti. Poşetle alıp kurutmaya çalışmıştım da :D
(167 puan) tarafından
:):) napacaktin kurutup ben gormwye dayanamadm simdi butun evden huylandm ne var yok yikycam
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Ayy bende çok korkuyorum yarasadan bide virüs varken Allah muhafaza 
(167 puan) tarafından
Aynen allah korusun ya rabbim kimseye yasatmasn valla bn cok korktm allah bilioya
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Benimde eski evimde girdi 2 taneydi ayni hamileydim gece uykuda lavobaya kalkmistim teoemde 2 tane ucuyo ilkin guvencin sandik esimi cagirdim isigi bi actii yarasa cikartamadik 1 saat ugrastik her tarafi acik birakip kaynanama gidip.orda uyudum o gun uyuyamazdim orda
(167 puan) tarafından
Bnde  tek basima uyuyamam daha bide baya kaldilar odada
0 oy
(27,311 puan) tarafından

Ay bizim binaya girmisti abuww cok zordu giremiyorduk eve geçmiş olsun 

(167 puan) tarafından
Sagl cnm allah razi olsn
0 oy
tarafından
Zarari varmidirki ben kucukken misafirlge gitmistim halamlara gece onlarin evine girmisti tepemde ucuyordu cok merak ettim baktimki yarasa cok sevimliydi
(167 puan) tarafından
Vi arkadas kuduz yapar dedi baska zarari varmi bilmiyrm ama iy cesart sendeki .ben cok korktum
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Yarasa nasıl bişeydi ya çok geçmiş olsun canm camlara sineklik taktir benim evin her camında var yoksa ben camları açamam rahat rahat 
(167 puan) tarafından
Bende taktm cnm allaha sukur heryeride camasr suyuyla temzldm daha da. Gremez
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Be hamileyken benim odama da  yarasa girdi.ama gündüz vaktiydi çok korkmuştum odağı temizle ama 
(167 puan) tarafından
Tekzledm ta duvarlari camasr suyuyla sildim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 576 göst.
7 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Nursenanin annesi❣ (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 455 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Berna65 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 253 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde elif2011 (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 432 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ht (2,088 puan) tarafından soruldu

377,348 soru

11,292,605 cevap

34,711 kullanıcı