0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde (654 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar benim balkonum yok kapıcı dairesinde oturuyoruz 1 yaşında da oğlum var emekliyo kapıdan havluyu cirpiyim diye çıkmıştım oğlum da kapının arkasındaydı kaşla göz arasında kapıyı itekleyince dışarda kaldım Allahım elim ayağım nasıl titriyo öldüm resmen yandaki komşuya söyledim kadın beceremedi kapıyı açmayı kızını yukardaki komşuya gönderdi onlar geldi eşiyle orta yaşlı ikisi onlarda açamadı yan taraftaki kadın geldi oda açıyım derken elinin iki yerini kesti baya uğraştı bende bayilacam nerdeyse merdivenlerden yuvarlanacaktim ayakta zor duruyom oğlum ilk başta ağlamadı sonradan bi ağlamaya başladı yavrum bende agliyom bi taraftan bakkal abiyle yanında bi oğlan geldi onlar açtıydı kapıyı açmasıyla içeri girmem bir oldu oğlum içerde masaya tutunarak dikilmiş ağlıyo hıçkıra hıçkıra sonra herkese teşekkür ettim oğlumu biraz sakinlestirdim uyuttum Allah kimsenin başına vermesin bu bana yetti bidaha daha dikkatli olcam inşallah 
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

10 Cevaplar

+1 oy
(50 puan) tarafından
tutunarak dikilmiş ağlıyo kısmı mahvetti beni içim cız etti.. Rabbim bidaha yaşatmasın çok geçmiş olsun.. kuzum benim ne çok korkmuştur.. 
(654 puan) tarafından
Evet öyle Allahım korudu iyi ki ortalık topluydu herhangi bir zarar verecek bisey yoktu ortada yani bugün öldüm dirildim resmen çok korkmuş benim salakligim çocuğa neler yasattim çok kızdım kendime
-Reklam-
0 oy
(139 puan) tarafından
Canım çok üzüldüm geçmiş olsun :((
(654 puan) tarafından
Saol Allah razı olsun
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Okurken ben gerim gerim gerildim yazık yavrum ya nasıl korkmuştur Allah eternden korusun
(654 puan) tarafından
Evet kuzum çok korkmuş amin amin bidaha yaşatmasin rabbim
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Oy kurban olurum  . Sen sen ol dışarı işini oglun uyurken yap. Bende çok korkarım rabbim yasatmasin
(654 puan) tarafından
Hep uyurken yapıyorum aslında o anda yapıyım dedim yapmaz olaydım benim salakligim
0 oy
tarafından
Canim yalan soyleyemem, psikolojim alt ust oldugu icin okumadim okuyamadm her ne olduysa yani Rabbim bidaha yasatmasin gecmis olsun kusuruma bakma ama yazmak ta istedim
(654 puan) tarafından
Yok canım estağfurullah olsun saol güzel duan için aminn
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kötü olmuş
(654 puan) tarafından
Evet canım saol
0 oy
(63 puan) tarafından
Kıyamam geçmiş olsun canim dikkatli ol anahtarı al yanına çıkarken 
(654 puan) tarafından
Hiç çıkmıyorum aslında dışarı geo evdeyiz oğlumla ama yaşayacakmışız demekki bunu Allahım bidaha göstermesin
(63 puan) tarafından
Amin canim insan ne olacağını bilemez
(654 puan) tarafından
Öyle evet
0 oy
tarafından
Bu aydaki çocukların ne yapacağı belli olmuyor çok dikkar gerekiyor geçmiş olsun 
(654 puan) tarafından
Evet öyle eşimde aynısını söyledi artık hareketli yerinde hiç durmuyo saol Allah razı olsun
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Geçende birisi böyle bir şey yaşamıştı ama o kişi kapıyı açık bırakıp ocakta sucuk pişerken bebegi kapiyi kapatmıştı o daha kotu .  Rabbim beterinden korusun gerçekten bir anlık her şey.  Bende ikidir kapıyı açıp dışarı bir şey koyacak oluyorum kızım merakından gelmeye çalışıyor kapıyı ittiriyor yürüteç ile  o sırada arada ayağım olmasa bende dışarda kalırdım böyle şeyleri okudukca daha da temkinli davranıyorm Allah razı olsun. Rabbim bir daha yaşatmasın ...
(654 puan) tarafından
Evet kapı kapanır kapanmaz direk o post geldi aklıma benimde ne kötü oluyo insan öldüm dirildim yani bugün Allah kimseye yaşatmasin canım amin duan için senden de Allah razı olsun
0 oy
(663 puan) tarafından
Nüfus cüzdanı ile açabilirdin televizyonda gösteriyorlardı geçmiş olsun 
(654 puan) tarafından
Canım kredi kartı denedik sonra pet şişeyle denediler açıldı bide bizim kapımız tahtadan çelik değil zor açıldı o yüzden Allah razı olsun
(663 puan) tarafından
He Anladım inşallah bir daha olmaz

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 904 göst.
19 Nisan 2021 Aile kategorisinde Nur esma (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 442 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı