0 oy
746 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ayyy iğrendim resmen bazı kadınlar niye böyle cahil Allah'ım kadını soyuyor yalandan karnına bişeyler çiziyor okşuyor en sonda yapacagını yapıyor lanet olasıca tutuklanmış bide allah rızası için yapıyorum demiş geberisice siz gördünüz mü kızlar 

14 Cevaplar

+5 oy
(7,972 puan) tarafından
Buna inanacak kadar ***** kadinlar var ya çok hayret ediyorumm..

Akıl noksanlari bildigin
tarafından
Aklımdan geçtin 1 saat önce ne yapıyorsun la
(7,972 puan) tarafından
Yaa öyle gecerim akillardan knkk bni kim görüyosa bi hatirlamak isterler güzelim ya hani ahahaah:)))))
tarafından
He vallah güzelsin gördüm bide cidden güzelsin knk
(7,972 puan) tarafından
Knk o bakimsiz uykusuz halim:)

Senin gibi taş bebekte degilim yaniyonn sen alev alevv maasallahhh
tarafından
Bide bakımlı halin aman aman alev ahahaga

Muck muck :***
-Reklam-
+2 oy
tarafından
O kadında gerizekalı sanırım .
tarafından
Valla harbi ***** hocanın agzının içine düşecekti nerdeyse
+1 oy
tarafından
Kadınlar niye bu kdr mal orasına burasına dokununca koca döner şeysi ne zmndan beri varda ellettiriyorlar buna müsade ettiriyorlar o kadınların da zihniyetini pis
tarafından
Valla canım hayretle izledim resmen bide o anları kaydetmiş kadınlara santaj yapıyormuş
tarafından
Gördüm biri atmıştı buraya görünce cidden midem bulandı
tarafından
Kadınlar niye böyle anlamıyorum niye kendilerini kullandırtıyolar bukadar yazık
+1 oy
tarafından
Valla mustehakmi desem

Adami gorup bizim kocalar iyimis diye kocalarinami donuyolardi acaba diye de aklimda deli sorular var

Ama toplumsal zeka testi iste kisirlastirilsinlar valla 
tarafından
Valla bukadar gerizekalılık olmaz yani görüyon afedersin hoca beceriyor seni
+1 oy
(1,597 puan) tarafından
Gördüm kadında ***** adam kadına yapamıcaksansa zamanımı calma diyo bide Afedersin şeyin su surub ilişkiye bile girdi kadınında canı istemiş yoksa hangi ***** ilişkiye girer
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Yooo bem gormedim  hakkitan  o kadinda  salakmks  tobe tobe  yaaa nasil inaniyorlrsa
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Geçen gün o minicik çocuğu taciz eden tarikat şeyhi varya; onu tarikata mensup olan kadınlara soruyorlar böyle böyle bir haber var ne düşünüyorsunuz diye biz inanmıyoruz diyorlar düşünün. Güzel ülkemde akıllı zeki kendini bilen savunan kadın olduğu gibi, körü körüne birşeylere inanıp sa.laklığına doymayan kadın da çok. 
0 oy
(2,102 puan) tarafından
O kadın da beyin yoksunu, hoca olacak o ruh hastası da. Ne beyiinsiz bir nesil bu ya aklım almıyor. 

Bah bah bah, Cin çıkarma hocasıymıs. Demekki cinleri kadını si.... çıkarıyor amacı cinleri rahatsız etmekti galiba !!! 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Baska bir erkeyin onunde soyunarak evlilik kurtaracagima birakarim bitsin evliliyim..
(47 puan) tarafından
Bence de
0 oy
tarafından
Kadınlarda da var bi ma Llık kim olursa olsun yemisim öyle evlilik düzeltme tekniğini la
0 oy
tarafından
AA nikah kiymis kız niye öyle diyorsun sende ayol :)) tövbe tövbe ya bide nikahlamis çok namuslu maşallah hocada
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Böyle kadınların aklına...... 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ay kadınlarda kanmasın o kadar saflar mı yaa hiç mi haber izlemiyorlar bunlara hiç acımıyorum Valla azcık akıllı olsunlar ya
0 oy
(119,318 puan) tarafından
Ona inaniyolarmi yoksa karnina orasina burasina dokundurmak hoslarinami gidiyo

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 731 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 471 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mirac07 (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 417 göst.