0 oy
531 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
kızlar eşimle sorunlarımı az çok biliyorsunuz şuandada bi öyle bi böyleydk en son telfnuna baktm galeride 4 tane ayıp karikatür göndermiş biri kim gönderdi bunları dedm yakn arkadaşı var emre o gönderdi dedi ne alaka yatcakmisiniz siz dedm kaçtı işe gitti sonra fotolar ekran fotorafı alınmıştı buldum daha önce konustugu kız cıktı kızn kocasi esimle arkadasmismis kotu isler cevirdigi icin telefn kullanmiyormus kizın nosundan konusuyorlarmis neyse kızın nosunu almıştım zaten ona sordum eşim ise gidince benm eşim senn eşine göndermiştir çok espirili insanlar bilmem ne dedi soruyorm kız böyle diyor diye yeter bıktım artk sürekli bişeyleri kurcalamandan diyor kocasi arasin konuscam dedm ne kocasi aradi ne bisey şuan yine ben hataliymisim gibi benle küs bıktım artk bana diyorki sen hamile oldun olası değiştin biz böyle olduk diyor yapıyor yapıyor ama hep suç bende herşeyi ben yapiyorm hep

5 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Hic bir es karisinin telinden baska bir adamla mesajlasmaz bnm esim telefonunda dk olmasin aramaz etmez yada gizliye alir 
tarafından
Vede esindeki mesajları ekran görüntüsü al lazum olur gun gelir
(129 puan) tarafından
ne *** var bu evli adamlarda ben anlamadm gitti yada adam istemiyorsan sevmiyorsan kardesm otur konuş böyle böyle de sende bak hayatına bende bakaym arkadan iş cevirmeyle sürekli inkar etmekle eline ne geçiyor o kadar adam olsa zaten böyle şeyler yapmaz oda var tabi
tarafından
Ya bu kadinlardada var kuzum sen mesela başkasına cilve yapmasan sulanmasan adam seni ne yapsin dimi o kadindada bi bkluk var haberin olsun
(129 puan) tarafından
tabi ki doğru söylüyorsun canm smdi çıksan dışarı hamile halinle kartanesi bakar eder ama önemli olan kadının edepli olması okadar kadn gordmki yannda karısı varken bile içine giriyorlar
tarafından
Aynen oyle bnm esim isinden dolayi üniforma giyer hastaneye gtmistim kizim dogmadan yanimdan gecen kızlar esime laf atti tabi bnde boş durmadım agzlarina ettim oda ayri mesele
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Adam gavat mı karısının telınden ayıplı karıkatrlerle konusuyor. Sacmalamıs esın gercekten. Barız aldatıyor adamdakı rahatlıga bak
(129 puan) tarafından
kız öyle diyor eşime soruyorm arkadasm gönderdi diyor o kadar çok yalan söylüyorki bunların hesabını nasıl verecek çok merak ediyorm çok
tarafından
Rahatlıgı dillere destan gercekten
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Gıtmıyosan ayrılmıyosan kurcalama derım boyle cooooook canın yanar daha
(1,657 puan) tarafından
Sen salaksın evet baska bısı degıl degmez canına yazık guzellıgıne yazık o kaybeder dık dur yavrum ya
(129 puan) tarafından
çok çok doğru söylüyorsun valla ben buldukça konuştukça o inkar ettikce gene olan bana oluyor ben salagm biliyorm yapmicam bu sefer söz naparsa yapsn bakmicam konusmicam o yokmuş gibi davrancam oda onu istiyor zaten bakalm söz
(1,657 puan) tarafından
Heh şöyle ya basarsın kadın isterse yapar oyle bı boşver görmezden gel kı varlıgından şüphe etsın
(129 puan) tarafından
daha çok memnun olur kendi zaten bakalm çok saol yorumların için çok iyi geldi
(1,657 puan) tarafından
Olsun elbet bı gun noldu bu kadına der ben nasıl ınsanım ınsan miyim der sabret Allah sabredenlerle beraberdır
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Hicbir erkek esinin telefonundan baska bi erkekle mesajlasmas esine soyle hayal dunyasini genis tutsun ya da yalan dunyasini.
(129 puan) tarafından
yalanları çoktur canm yeni uyandığı için aklına başka bişey gelmemiştir zaten
(6,204 puan) tarafından
Keske direk kadinin esini arasaydin abicim karinin telefonundan bunu atmissin esime diye ses kaydi alsaydin onuda ve bu buldugun herseyin ss ni herseyi al belki bir gun lazim olur.Boyleleri asla duzelmez
(129 puan) tarafından
canm kadının eşi zaten yokki ortada aratcam konuşturacam dedi dünden beri ne arayan var ne soran face baktm instgrama baktm kızın adamn fotosu var ama hesabı felan hiç bişeysi yok ulasamadm birturlu
(6,204 puan) tarafından
İnstagrami ortak kullaniyorsa direk mesaji oda gorur ama esin gene inkar eder bunuda
0 oy
tarafından
Gidemiyorsan kurcalama .kurcalayio bulacağına eminsen gitti bacim
(129 puan) tarafından
eminim bide Allahn işi işte herşeyi siler eder yapar bilirim bakmam bakmam ama her baktigmdada bulurum Allah işte şuan gidemiyorsam bile eninde sonunda ben bunu birakacam başka çaresi yok zaten biliyorm
tarafından
Kuzum yaa kendine edersin takma boşver Allah'a havale et

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 192 göst.
11 Mart 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
11 Mart 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 457 göst.
0 oy