0 oy
696 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
bi komşum var sağolsun abla iyidir ama tasindgmz zmnda bana paramparça bi kutu içinde kirli tozlu fincan takimi gtrmsdi birşey demedim temizledm kullanmdm ama isime yaramaz çünkü bu seferde cck görmeye geldi poşetle bisi gtrdi bende o varken bakmadm adetim dgldir getiren yaninda bakmak utanmasn fln diye gitti baktım elbise getirmiş o ara kızıma mama hazrlamk için gttm eşim bakmış elbise tişörtlu ikili yani kokuyor dedi kokuorms cidden ve lekeli açıkçasi içime sinmedi elbiseleri ztn var kizimn ve ablann getirdiği ztn bir iki kere giyer fln en fazla atmak istiyorum çöpe sizce günaha filan girermiyim?

13 Cevaplar

+1 oy
(2,351 puan) tarafından
Abla kendine gelen hediyeleri saklior herlde baskasna gidnce goturm die :))

Hani para vermk istemio demkki ole seylere dusunmeside gzl . Senin icine sinmior giydirmiorsan  giydirmme ama cope atma 2 inci el kiyafetlern toplandigi kutular var sokaklarda ona at en azdan geri donusm yapiolar ihtiyac sahiplerine veriolar cnm. Cope atma bnce dedgm gbi yap.

Gunahini bilemem ona bisey diyemicem ama en azndan cope atmamis olursn
tarafından
elbise aslında fena değil :) ama durum ole olunca içime sinmedi durumu yoktur vs birşey demiorm hic buna ama yinede ole birşey ben olsam gturmem sahsen
(2,351 puan) tarafından
Ona kalirsak bnde goturmem bi gun iki gun ekmek almam hamur acarm gider yenisini alirm ama herkes bir deglki kuzm. :)

Valla idare edr biseyse bi yika kokusu feln gecsin lekesi gcerse giydrirsn giydrmessende dedgm mntikli onu yap sen yazik cope atma uzulurm ;)
tarafından
dedgn gbi bir yere veya geri dönüşüm kutusu yok yasadgm yerde görmedim en azndn :( ama yıkayıp utuleyp brkcm kenara ihtiyacı olan biri olursa vericm yoksa atickdm
(2,351 puan) tarafından
Ole yap o zamn cnm nerde yasiosn ki butun sehirlerde merkezi yerlerde mevcut bu soledigm
-Reklam-
0 oy
(93 puan) tarafından
Çöpe atma canım  ama evde yer bezi veyatta camların  pasını almak için kullanaabilirsin
tarafından
ole yapsam da ayıp olur kuzum ya simdi gelince filan görür morur :)
(93 puan) tarafından
Altta ki yorumda arkadaşın  dediği gibi  bazı setlerde  elbiselerin  geri dönüşüm kutuları var oraya atabilirsin canım
tarafından
ben otyrdgm yerde hic görmedm ole bi si.s
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Yok canm günaha neden Giresin giydirmek zorunda değilsin  bence öyle bişeyinyeni temizmis gibi   getirmek daha gunah
tarafından
elbise fena değil allah var ama durumu ole olunca içime sinmiyor ben olsam öle birşey goturmem çünkü.s 10tllik alicgma 5tllik alırım ama yinede yeni alrm mesela ama ona da birşey demiorm cani saplsun dsnms gtrms diorn
(1,933 puan) tarafından
Aynen öyle canm elbise alamıyosan başka bişey alırsın
tarafından
aynen öyle canim
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Hediye yi hediye etmek sevap miş. Atmaktan sa ihtiyacı olan birine ver gitsin. 
tarafından
hklsin ama benim kullanamdgmi bi başkası kullansin istemem
(1,204 puan) tarafından
Yıka utule durumu iyi olmayan insanlar hoş görür hatta yanına bir parça bisey daha koyanilirsin
tarafından
ben kızımın neredeyse çoğu kıyafetlerini baskalrı verdi ablam fln ben baskasndn birşey almaya gocunmam ama verilme üslubu vardır hklsn ole yapmayi dsneblrm
(1,204 puan) tarafından
Aynı şekilde benim kızımda kıyafetlerini ablam ve görümcem verdi. Aha şimdi çocuklara bayramlık aldılar hepsi.
0 oy
(57 puan) tarafından
Atmaktan ziyade yıkayıp temizleyip ihtiyacı olan birine verebilirsiniz
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Etiketi yok mu üzerinde
tarafından
hayır canım elbise askidaydi ama kokuyor ve lekeliydi
(12,856 puan) tarafından
Beklemekten leke olmuştur belki de bizim bile yazlık kışlıkları değiştirirken illa ki dolabın kokusu siniyor senin yerin de olsam güzelce yıkar ütüler giydiririm düşünüp getirmiş bu zaman da bazı kayınvalide kayınpeder bi zıbın almıyorlar
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bende beğenmediğim birşey olsa hoşlanmadığım hiç kullanmam hatta beğenen olunca veriyorum niye günaha girmek olsun ki
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Durumu iyi degilmi belki alamadığı için elinde olanı getiriyledir. Yıkasan kokusu geçer belki
0 oy
tarafından

• :silly:Keşke resminj atsan merak ettim cnm ya
0 oy
tarafından
Atma canım. Başkasına ver 
0 oy
(382 puan) tarafından
At canım neden giresin günaha benimde mevlutte getirmişler kim getirdi bilmem yeni etiketli takım ama baya baya polyester hani nasıl diyim böyle ince yakan bı kumaş olur ya aynen öyle attım ben onu giydirmem tahriş olur heryeri birine versem bebegimkn giymediği tahriş eden şeyi başka kuzuya nasıl verim attım gitti 
tarafından
haklsn canım
0 oy
tarafından
Canim guzel yika durumu olmayan birine ver 

Bazi kiyafetler magazada dura dura kokuyor

Ama lekeye bisy diyemicm 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bebegim toz bezi yap tshirti ve fincani kullanmicaksan ya copun yanina yada kaldirima koy ihtiyaci olan alir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 274 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Berna (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 334 göst.
0 oy
27 cevap 597 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 2,398 göst.
12 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu