0 oy
687 göst.
Diğer kategorisinde (682 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
................. 

27 Cevaplar

0 oy
(4,134 puan) tarafından
O cimri deyil ama ben cok harcıyorummmm o yüzden cabuk bitiyo hep yeni isteiyorum:) 
(682 puan) tarafından
Hmm neye harcıyorsun mesela
(4,134 puan) tarafından
Hergün dişarda kahve iciyoru.awmye gidiyorum
(682 puan) tarafından
Ohh ne güzel
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Eli bol  evdeki bi şey olur eksik isterim o üç poşetle gelir her zaman 
(682 puan) tarafından
Ne güzel belki bizimde çocuk olunca öyle olrr
(3,532 puan) tarafından
Basta neyse öyle gider canım
(682 puan) tarafından
Yaaaa:/
0 oy
tarafından
O almadiysa gidib kendin al
(682 puan) tarafından
Bende para yokki
tarafından
Canim sana birakmiyormu 3.5
(682 puan) tarafından
Yok ayrı eve çıktığımızdandır hiç vermiyor bende üstüne gitmiyorum :/
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Değil canım çok şükür ama olsun maddi durumu belki ona yetmiştir nefsini körelttiysen sorun yok boşver hiç almayanlari okuduk burada
(682 puan) tarafından
Evet canim çok şükür diyorum zaten ayrı eve çıktık hiç üstüne gitmiyorum harçlık istemiyorum
(8,081 puan) tarafından
Onun yükü vardır şimdi eşinde boşver bir lokma ye ama mutlu uyu en güzeli ☺
(682 puan) tarafından
Evet canim çok şükür
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Genelde ben neyi ne kadarlık dersem öyle alır bende her şeyi az almaktan yanayım :) ikramlık falan da canımız isterse bı poşet alır dolaba koyarım canımız istedikçe yeriz biri gelince koyarız yani canim
(7,791 puan) tarafından
Her zaman bizde de olmuyo canım :) ama her zaman oldu mu çok yeniyo ben taraftarı değilim sağlıklı değil onun yerine kendin yapabilirsin puding yap kek yap bilmiyorum bana daha mantıklı geliyo böylesi :)
(682 puan) tarafından
Evet yapıyorum ama hazırdada olsa güzel olur du::)
(7,791 puan) tarafından
Kız öyle de başa mi çıkar eskiden 25 kuruşa aldığım cipsler şimdi bı lira olmuş hatta 1.25 olmuş oldu mu da yeniyo yani ama evden eksik etmedigim şey çikolatadir bak bı kutu aliriz yada Nutella falan alırım onun dışında pek bı şey hep olsun demem bide şu sıralar süt  mısır gevreği falan en iyisi bı hafta rahat gidiyo
(682 puan) tarafından
Bende hamileyim cnm görüyorum aşeriyorum çok isteyincede söylüyorum ona :)
(7,791 puan) tarafından
Yaa o zmn işler değişir inan ilk aylar ne görsem istiyodu canım bı lokma da olsa yemezsen içimde kaliyodu şimdi hak verdim sana :D
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Cimri degildir canim bn kızıyorum fazla harciyosun diye
(682 puan) tarafından
Fazla harcamakta iyi değil tabi ama cimri olmasından iyidir
0 oy
tarafından
Biz sevgiliyken eşim çok cimriydi bende cimri insan hiç sevmem kaynanam da öyle evlendik başlar da öyleydi sonra dan değişti çok şükür tutumlu olmak başka cimri olmak çok başka şeyler 
(682 puan) tarafından
Benimki cimrimi tutumlymu anlamadım
0 oy
(32 puan) tarafından
ben eşime hiç kıyamam kendim isterim herşeyin en küçüğünu zaten asgarî ücret alıyor elektrik su doğalgaz telefon kira bebeğe mama bez cart curt işte şükür Rabbime yetiyor bize herşeyin çoğu olacağına aziyla yetinmeyi bilmek halden anlamak gerek
(682 puan) tarafından
Aynen canım çok şükür diyorum bende hiç üstüne gitmiyorum bebeğim için hazırlık yaptım herşeyin uygunundan aldım harçlık hiç istemiyorum bir süre öyle olsun ayrı ev masrafı karşılamayı öğrenenw kadar
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Değildir canım çok şükür 
(682 puan) tarafından
Ne güzel canım çok şükür
0 oy
tarafından
Benimkide tam tersi fazla alır ben ne gerek vardı derim adam almayı seviyo bazen fazlası zarar 
(682 puan) tarafından
Ama para varkwnde kendini mahrum etmemek laızm ne güzel alıyor sende tasarruflu kullan üiuzun süre yeter size
tarafından
Kız öyle düşün 5 kişiyiz biri bebek 10 kişiye yeticek meyve sebze giriyor o kendisi abartıyor sağolsun eksik etmez ama fazlası ziyan diğer hafta alırız demi taze taze
(682 puan) tarafından
Evet öyle düşünürsek hep çürür olmaz
0 oy
tarafından
Alışana kdar oyleler canım alışıp evleri düzene girince evlilige alışınca bollasiyolar 
(682 puan) tarafından
İnşallah canim bizde yeni ayrı eve çıktık alışır diyorum zamanla
tarafından
Alışır kuzum insan zamanla nelere alismiyo ki
0 oy
tarafından
Keşke biraz olsa keşke
(682 puan) tarafından
Çokmu harcar
tarafından
Evet elinde asla para durmuyor asla
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Cimri insanlari hic sevmem.benim eşimin eli cok boldur istedgimi alir hele yiyecek icecek konusunda ben demeden doldurur getirir
(682 puan) tarafından
Ne güzel canım bizde yeni ayrı eve çıktık üstüne gitmiyorum herhalde zamanla alır diyorum
0 oy
tarafından
Ay yok ya cimrilik ne arar onda eve harcamayi çok seviyor keşke biraz cebinde tutmayı bile
(682 puan) tarafından
Ama evine harcamakta güzel bişi
0 oy
tarafından
Tam tersi canım çok alır gereksiz şeyler de alır ama o hesabını kitabını birikimini bildiği  için sorun etmiyorum 
(682 puan) tarafından
Hmm ne güzel  inşallah bizde zamanla alışırız
0 oy
(15,861 puan) tarafından
Cimri değil sadecs gereksiz masraftan kaçınır. Ama al dediğim şeyleri de alır. 
(682 puan) tarafından
Çarçur etmek iyi değil ama her zaman evde bulunsa bişiler
(15,861 puan) tarafından
Benimkide eve abur cubur alıp gelen biri değil ama ben bulunsun diye sürekli kek yapan biriyim. O yüzden pasta malzemelerim eksik olmaz
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Bazen cimri bazen değil 
(682 puan) tarafından
Ortası yani
0 oy
(6,053 puan) tarafından
1 dersin 5 alir az uygununu al dersin en iysini en pahalisini alir bende ondan dert yaniyorum 
(682 puan) tarafından
Yaa tutumda şart oluyor bazen
(6,053 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Cimri olsaydı şimdiye evimizi almıştık:/ çok değil azıcık cimri olsaydı
(682 puan) tarafından
İnşallah alırsınız cnm
0 oy
tarafından
Tam tersi çok alır, gereksiz şeyler alır, para tutmaz ben tutmaya çalışırım ama kendi parasını bitirdiği için benden alır yine azıcık tutumlu olmasını isterdim ama azıcık 
(682 puan) tarafından
İnşallah tutumlu olur

İlgili bir soru bulunamadı

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...