0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sizce Ali dogruyu mu yaptı bebegi sezeryan edip kıvılcımı öldürerek?  Bence bebegin doğması iyi oldu... Çok duygusaldı beeee:'(

8 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından

Ben ben diyip izlemeye devam ediyorum :D

tarafından
Aynen :D
-Reklam-
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Kıvılcim öldü mü
(258 puan) tarafından
Öldü  valla
tarafından
Canım %87 yandı canim yuzu taninmicak haldeydi ali ve diğerleri baskasi sandı tanımadı bile bebek kıvılcımı zehirliyordu o an ferman dediki aliye bebegi öldür anneyi kurtar ikisinden biri yazacaktı alide bebeği seçip yaşattı kıvılcım öldü
0 oy
tarafından
Ben izlemedim nasil oldu kkadin oldu mu neden ki
tarafından
Canım %87 yandı canim yuzu taninmicak haldeydi ali ve diğerleri baskasi sandı tanımadı bile bebek kıvılcımı zehirliyordu o an ferman dediki aliye bebegi öldür anneyi kurtar ikisinden biri yazacaktı alide bebeği seçip yaşattı kıvılcım öldü
tarafından
Ay col zor bir duurm ya kadin yasayacaksa ben olsam kadini kurtarirdim
tarafından
Ama yuzu tamamen yandi taninmicak hale geldi
tarafından
Kadin da belki oyle yasamak istemezdi bebekte amnesiz kaldi bilmiyorum ya asagi tukursem sakal yukari tukursem bıyık
0 oy
(1,597 puan) tarafından
annesini kurtarsaydı bebek de kurtulurdu bence
tarafından
Canim secip yapmak zorundaydi ferman dedi ki ali bebeği öldür anne daha onemli diye
0 oy
(258 puan) tarafından
Doktor seçim.siralamasinda.hata yaptı. Ama bebeği kurtarması güzel dizi için.
0 oy
tarafından
Bencede ali haklıydı çünkü anneyi kurtarsa yaşama oranı da yoktu yüzü de yoktu zaten yanmıştı 
tarafından
Aynennn
0 oy
(15,854 puan) tarafından

Bence bebeği kurtararak doğruyu yaptı. Benim kayinbabamin yüzü ve ayakları 3. Dereceden yanmıştı dumandan ciğerleri etkilendiği için sadece 16 gün dayanabildi :'(.  Ki kıvılcım daha da kötü yandı. Kurtulması zordu. Ama yine de deneyebilir miydi evet

tarafından
Bence de evet ben ikisi yasar sandim ama oyle olmadi bebek dogmasi iyi oldu cokta tatlı yaa
0 oy
tarafından
Ben olsam aynısını yapardım. Çünkü bebeğin yaşama ihtimali daha yüksekti .  Eğer bebeğin ölümüne izin verseydi kıvılcımin da ölmesi %80 'di. 

O yüzden %99.9 olan bi ihtimalle bebeğin yaşaması daha iyidi 
tarafından
Kesinliklee

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 471 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Gokbenoya (1,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 188 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde furkankaanannesi (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 396 göst.
16 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,619 cevap

34,778 kullanıcı

...