0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (1,297 puan) tarafından

Kizlar ben covid 19 hastasiyla temasta bulundum bilmeyerek ve dunden beri hastayım bugun hastaneye gittim test yapıldı sonuc yarın cikicak 4 aylık bebegim var emiyo siz naptınız emzirdiniz mi bana aile doktorumuz emzirme dedi :'(daha cok kücük

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Arkadaşım da geçirdi hastalığı ve emzirdi. Emzirme yoluyla bulaşmadığını hatta anne sütünde sağlığa yararlı antikorlar olduğu da açıklandı. Sen bilirsin ben olsam emzirirdim 
(1,297 puan) tarafından
Bende bunu duymustum emzirmek istiyorum
-Reklam-
0 oy
(107 puan) tarafından
Onun covid oldugunu bilmiyomuydun canm insallah negatf ckar
(1,297 puan) tarafından
Insallah canım
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sonuç çıkmadan niye emzirme demiş ki
(1,297 puan) tarafından
Bende anlamadim ki
(14,079 puan) tarafından
Maske ve eldiven kullan sonuç çıkana kadar
(1,297 puan) tarafından
Oyle yapiyorum canim zaten
0 oy
(476 puan) tarafından
Ağzına 2 kat maske tak emzir hiçbirşey olmaz Rabbimin izniyle napcakmis çocuk aç mı kalsin
(1,297 puan) tarafından
Insallah canim maskesiz emzirmiyorum ezmiyorumda
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Canım 1 gün içinde ne belirti verir hastalık ne de testte çıkar , en az 4-5 gün geçmesi lazım temastan sonra. İnşallah birşey olmaz
(1,297 puan) tarafından
Yaa oyle mi insallah cikmaz dua edin
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Insallah negatif cikar kuzum 
(1,297 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
tarafından
Dun temas etti isen hemen belirti vermiyor degilsindir ama onceden bulasip yeni cikti ise bilemem
(1,297 puan) tarafından
Canim 4 5 gun oldu geleli
0 oy
(35 puan) tarafından
Bn doğum yaptıktan birkaç saat sonra sonucum çıkmıştı o zman pozitif olduğumu öğrendim bebeğim bendeydi doğumdan 6-7 saat sonra pozitif duyulunca bnden hemen alıp bebek yoğun bakıma götürdüler.. sütümü sağıp yollarım demiştm onu da kabul etmediler bn sağdım döktüm hep sütüm gelsn geri gitmesin diye..8 gün yattım orda bebkte aynı şekilde yoğun bakımda kaldı ona 2 test yapıldı negatif çıkmıştı.. 8 günün nsonunda taburcu oldum bebeğimi de görümcem aldı hastaneden bnm almamam gerekiyordu.. covid doktoru da eve çıktığında bebeğinin yanında maskesiz durma eldivenle bakımını yap bebeğin demişti

Emzirmeye gelince de 5 günlük ilaç vermişti hastanede yatarken, onun etkisi geçsin dedi hastaneden çıktıktan 6 gün sonra emzirmiştim bebeğimi bide emzirirken göğsünü yıkayarak emzir demişti 
(1,297 puan) tarafından
Suan daha sonuc belli degil
(35 puan) tarafından
Sen yine de maskesiz eldivensiz yapma bakımını canm emzirirken de göğsünü yıka oyle emzir.. tedbirini al.. inşallah negatif çıkar sonucun
(1,297 puan) tarafından
Insallah kuzum dua edin maske elidven kullaniyorum zaten
(35 puan) tarafından
Duam seninle canım rabbim korusun senide  bebeğini de
(1,297 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
(10,204 puan) tarafından
Çift maske ile emzir canım 
(1,297 puan) tarafından
Tamam canim sagol
0 oy
(961 puan) tarafından

Bende geçirdim canım ilaç kullanıyorsan emzirme 

İlaç kullanmıyorsan emzir hiçbi sakıncası yok 

(1,297 puan) tarafından
Suanlik kullaniyorum cnim
0 oy
(454 puan) tarafından
Ne alaka canım emzirmemek ben covit olmuşum haberim yok tat ve koku kaybı oluştu o zaman anladım bebeğimide emzirdim hala daha emiyor
(1,297 puan) tarafından
Cok sagol kuzum benimde suan tat kaybi var
(454 puan) tarafından
Emzir canım tat ve koku kaybı hastalığon sonlarında çıkarmış ben hiç maska falanda takmamıştm hala öyle tat koku kaybm var
(1,297 puan) tarafından
Cok sagol kuzum
0 oy
(283 puan) tarafından
2 maskeyle emzire bilirsin çok geçmiş olsun
(1,297 puan) tarafından
Tamam cok sagol canil

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 176 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 115 göst.
21 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aslıhanınannesi (2,039 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
20 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 203 göst.
20 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu

377,974 soru

11,313,427 cevap

34,748 kullanıcı

...