0 oy
329 göst.
Aile kategorisinde (841 puan) tarafından
Şu kaynana sinir ya insan ayırıyorlar falan bebege besik alcaz almayın bebek kanepede yatsin diyor sözde kayinpederin ismini koycaz izmir sel sele gidiyor orayı hemen kimin başkanı aldi diyro söyleyince de bokun içinde boğulsun diyor canimi sıktı benim ailemde orda oysa onu da geçtim bu kadar da parti ayrımı bisey yapılmamalı asırı görüşlerimiz zıt bazen kavga edip tartışıyorum Müslümanlık taslayip sadece kendi memleketlerini iyi görüyorlar evim zemin kat kufleniyor tayin cikanna kadar durun diyor bebegim olcak küflü evde zarar görür diyorum biz ne evlerde durduk bisey olmaz diyor eşimle sıkıntım yok tartışmazda boyle kaynanam gibi cahil bencil insanlar sinir ediyor bisey olsun aman bizim aileye nazar değdi oku oğlum bilmem ne canım sıkıldı aksam aksam yazdim 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gavur İzmirli olarak 

Neyse...
-Reklam-
0 oy
(878 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa önce Kendi başına sürer Allah yardımcın olsun ne diyeyim ki :-|
0 oy
(5,247 puan) tarafından
Ay tahmin ettimde darlandım resmen. Bide görüş farkı insanı iyice boğar
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Kaynanalrin dusuncesi hep ayni bizim zamanimizda boyle degildi bu yoktu falan filan besigi kendi parasila mi aliyorsubuz ki karisiyor kndisin kesesinden cikan ne yani nie karisiyolar anlamiyorm
(841 puan) tarafından
Genc de olcak mantığı da nasıl saçma
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Kaynanalaron mantığı  bu bence bizimkilerle aynı siyasi ve dini görüşe sahip olmamız rağmen acımadılar anlamıyorum zamanında onlarda gelindi halbuki niye ders almaz ki insanlar
(841 puan) tarafından
Benimkinin kaynanası cok önceden ölmüş ona karisan yok ya ben bari geline karisayim diyor benim dediğim olsun diyor akli sira
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Esin ile aran iyi ise karistirtma onlari böyle şeyler bile deme ev mis besikmis git  al eşinle köy odana git ev bul taşın niye konuşuyorsun huyları böyle ise canını sıkıyorlar boşuna 
(841 puan) tarafından
Aynen öyle yapcam beklentim de yok artikin onlardan sadece yorum yapmasa olur yapınca can sıkıyor almayim etmeyin deyip
(12,773 puan) tarafından
Gerek yok sen ve eşin konuşun alin şunu aldık bile demeyin
(320 puan) tarafından
kız ne güzel dedin valla
(12,773 puan) tarafından
E yani ne gerek var bosversin cnm alsın tutsun ev çıksın eşya mi alsın yok beşik yok ev büyükler öyle hele bazıları sinir bozar ne diye canını sıktiriyo sussun hiç öyle muhattap bile olmasın
0 oy
(320 puan) tarafından
oysaki milletin kayınvalideleri beşigini alır bişeyini alır buda hem almıyor hemde kendi dogurcakmış gibi tribe giriyor . ilk bebeğin mi canım? bide öyleyse vah vah aynı dert bizdede .
(841 puan) tarafından
İlk bebeğim ısrar edip durdu diye kayinpederin ismini koycam sözde besik de uyumaz kanepede yatirin diyro annem battaniye öruyor bizim taraf neler yapıyor bunlar da böyle deyince sinirim bozuluyor
(320 puan) tarafından
bizde koycaktık kimliğe işlemicez göbek adı koycaz .bendede ilk bebek bekliyoruz tık yok eli cebine gidicek die korkuyor kayınpederim .bi beşik alalım dedik kaynanam beşikte yatmaz boşuna oda yapcaksınız beklicek dedi yatmıcak dedi yarın birgün begenmez büyümeye başlayınca dedi yani anlıcan dedi deeee dediiiii .hiç bişeyde örmesi henüz bilerek örnekler attım bi ara konuştuk öyle kaldı . herkes mi böyle bilmiyorum ki bize mi denk geliyor böylesi
(841 puan) tarafından
Aman bosver Allah'tan kapim yolum ayrı diye seviniyorum valla esimde şükür hep yanımda arkamda bizde kendi annemiz ailemiz gibi onlardan beklentimiz var da maalesef karşılamayıp üstüne karışıyor lar birde bosver
(320 puan) tarafından
aynen öyle aman valla düşünecek olsak huzurumuzu bozarız çok takarsın başlarda şimdi 5 dkyı geçmiyor kafaya takmam . eşimizle iyiysek gerisi önemli değil . sen onu dinler gibi yap eşinle bildigini oku biz onlara büyük die danıştıkça herşeye ne gerek var oluyor
(841 puan) tarafından
Aynen hic danışmayak
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Rabbim sana bol bol sabır kaynanana da akıl fikir hidayet versin 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 554 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Melos3434 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 574 göst.
0 oy