0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından kapalı
İyi geceler gerçekten artık hayattan bıktım hiç mutlu değilim hep eşimin yuzundur bu hale geldim bu saat olmuş hala eve gelmedi dışarda iciyor bu içki yüzünden yuvasını dagiticak farkında değil bunun ne bi sevgisi var bana ne bi tatlı söz içki her şeyi olmuş 10 aylik kızım var onu babasız bırakmak istemiyorum aile desen doğru düzgün yok ne yapicam şaşırdım bıktım artık umursamıyim diyorum olmuyor etmediği hakaret küfür kalmıyor çok yoruldum artık keşke hiç evlenmeseydim onunla 7 senede görmediğim bişey kalmadı dertleşmek istedim sadece
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
canim babasiz birakmak istemiyrm demissinde zaten babasida basinda degil ki kusura bakma ama allah yardimcin olsun zor bi durum cekmeyen bilmez brnce boylede gitmez yani cocugunla gencligine yazik 
tarafından
aglama bnm esimde sevgi gostermez ilgilenmez bnmle sohbet etmez napim alistim artik
(6 puan) tarafından
Konuşuyorum içkili değilken tamam diyor ama o içkiyi içince taniyamiyoRum onu içkinin kölesi olmuş sanki içmeden duramiyor
(235 puan) tarafından
Ama bak kendinde diyorsun içki içtiğinde zaten kafası yerinde degil senle hiç takma arana mesafe koy belki düzelir ama sakın kimsenin gazına gelipte boşanmak mış bilmem neymiş düşünme sen boşanınca buradakiler mi sana destek olacak
tarafından
keske biraksa kendine zarar sozu gecen kimse yok mu bi konussa
(6 puan) tarafından
Yok ailesiylede gorusmuyor gorussede onlar bişey demez zaten ama bu beni bırakır bu içkiyi bırakmaz kadın miyim degilmiyim onu unuttum artık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun ama cocugumu icki icilen, surekli hakaret kufur edilen bir evde tutmaktansa babasiz tutarim daha iyi. Ayrica ayrilinca babalar ölmüyor, gelip cocuklarina yine babalik edebiliyorlar
(6 puan) tarafından
Beni tehdit ediyor çocuğumu vermem sana diyor geçen gece geldi yine içkili gecenin bi yarısı uyandırdı alicakti kızımı ailem yok arkamds
tarafından
Avcunu yalar muz cumhurriyeti mi burasi icki icen adama kim cocuk verir, zaten annenden asla almiyorlar cocugu. Illa ailen olmak zorunda degil ki kendine calisabilirsin, buna maruz kalmaktan daha iyidir.
(6 puan) tarafından
Normalde çalışıyordum ben bebek doğunca çıktım işten bakıcak kimse yok asgari ücretle ne yapabilirim
tarafından
Canim ben degil sen bunlarin istersen çaresini bulursun. Devletin kresleri var, yada buyutune kadar siginma evlerinde kalabilirsin. Asgari ucretle herkes neler yapiyor sen 2 kisi birsey yapamayacak misin.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 312 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 364 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 610 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Inciiii tanem (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 329 göst.