0 oy
273 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Ben 20 yaşındayım evleneli 1 buçuk sene oldu ve şuanda 33 haftalikta hamileyim.Esimle evlendik evleneli sürekli kavgalarımız oluyor.yeni evliyken beni eski sevgilisiyle duygusal anlamda aldattı evlendiğimiz gün dahil 3 ay boyunca eski sevgilisiyle telefonla görüşmüş bunu 3. Ayda öğrendim çekip gidecektim yalvardı yakardı affettim bir daha da yapmadı böyle bir şey ama sürekli kavga ediyoruz ben ona güvenmiyorum o da kavga esnasında düşmanına davranır gibi davranıyor sürekli bana zoruma gideceğini bildiği şeyler üzerinden yükleniyor sürekli daha dün kavga ettik yine bana seni şeytan gibi görüyorum dedi bende sen evli olmana rağmen eski kırıklarına seni özledim dersin çocuğunu taşıyan kadına da şeytan dersin dedim herkes kendine yakışanı yapar dedim beni neden sevmiyor diye kendime sormaktan kendimde suç aramaktan sevgisizlikten ilgisizlikten cok yoruldum artık bende bir insan evladıyım niye böyle yapiyor

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
İblis herif. Asıl şeytan kendisi. Yaşın da çok küçük kıyamam ya. Allah ıslah etsin. Karnındaki bebenin yüzü suyu hürmetine yıla getirsin inşallah 
(15 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Seni neden mi sevmiyor?******** bir insanin seni sevmesi zaten normal bir durum degil.Psikolojik destek alsin fazlasiyla ihtiyaci var cunku.Madem seytandin evlenmeseymis
(15 puan) tarafından
Aynen katılıyorum size madem bu kadar kötüyüm neden evlendi
(6,203 puan) tarafından
Agzina islak terlikle vur
0 oy
(859 puan) tarafından
Kavga herkeste oluyo ya kavga etmeyen bi çift görmedim
(15 puan) tarafından
Keşke sadece kavga olsa problem benim yakınlığın kavgadan çok sevdiğim adamın beni düşman gibi görüp bu kadar acımasız davranması beni sevmiyorsa bile karnımda ki çocuğun hatri için biraz daha düzgün davranmasını beklerdim
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Allah ıslah etsin o eşini kendisi asıl şeytan gibi keşke hamile kalmasaydin kuzum biraz daha bekleseydin ama olan olmuş sen evladini düşün g.erekizeali eşinde gitsin bı psikolok yardımi alsın
(15 puan) tarafından
Ona göre kendisinin bir problemi yok problem bende
(1,772 puan) tarafından
Ne alakaysa insanjn bı kere güveni gitti mi tamamen gidiyo bidaha geri gelmiyo ne yaparsan yap daha cicim aylarında aldatmış ne kadar guvenebilirsin ki Allah doğru yolu göstersin insAllah
(15 puan) tarafından
O kadar yoruldum ki o kadar doluyum ki insana aldığı nefes bile ağır gelir mi bana geliyor hamileligimi bile yaşanmıyor bana
(1,772 puan) tarafından
Bebeğini düşün boşver canım elbet yaptığı hatalari anlar ama insAllah geç olmaz sen kendini üzme bak bebeginde hissediyo senin üzüldüğünü
(15 puan) tarafından
Bebeğim için sabrediyorum ama bu gidişle olan sevgimi de tüketiyor farkında değil sevgimin bittiği yerde saniye olsa durmam bunu bilmiyor gerçi bilse de farkeder mi bilmiyorum ne de olsa sevmiyor
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bişey mi yaptı acaba o kız buna senden soğusun diye. Ama sen affedici olmazsan aranız düzelmezki başta onu unutamamış olabilir ama sen kendini sevdirdikçe senide severdi ondan soğurdu ki yalvarmış sana bi şans ver. Şans verneyeceksende kendinede onada eziyet etme. Öteki gerçek şeytan melek gibi davranıp en hoş en naif halini gösterirken sende onun ekmeğine yağ sürersen adamda karşılaştırınca seni öyle görmüştür erkeklerin çoğu böyle maldır kandırmak kolaydır ama sen kandırmak için uğraşmamışsın. Oyunmu bu deme oyun oynamadan olmuyo 
(15 puan) tarafından
Başta onu unutmaması normal mi ben onu zorla nikah masasına oturtmadim ki kendisi benim peşimden çok koştu evlenmek için ne diller döktü bir başkasını severken benimle evlenmesi normal mi sizce ben ona ne kötülük yaptım ki ben ilk 3 ay boyunca eşimle olan tartışmalarda sesimi bile yukseltmezdim keserdim kavga çıkmasın diye başka bir odaya giderdim bu olayı öğrendikten sonra eskisi gibi olamadım seviyorum ama güvenmiyorum ona geçip zulmetmiyorum ama guvenmiyorum
(1,786 puan) tarafından
Canım benim sen zaten haklısın. Ama o senin değerini bilmiyo işte ötekinide sevdiğinden değil onuda sevse seni almazdı adam naptığını bilememiş ama sonradan hata yaptığını anlamışsa affetki tekrar şeytan dürtmesin çünkü o şeytan orda bekliyo pusuda koz verme o senin kocan *** yesin öteki bi kere şans ver güven bir kerelik o güvenini kırana kadarda güvenmeye devam et. Baktın adam düzelmiş mutlu olun pislikler için bozmayın
0 oy
tarafından
Karşına al sakin kafayla konuş. Neden böyle yaptığını sor. Neden sürekli kavga ettiğini neden sana kötü davrandığını. Artık bir aile olduğunuzu ve babalık sorumluluğunu almasını söyle. Hatta beni sevmiyorsan ayrila biliriz de. Sevgisiz ilgisiz sürekli kavga gürültü bebeğimizi etkili de. Bakalım ne yapacak.
(15 puan) tarafından
Bunu da yaptım ama adam düzgünce konuşmayı beceremiyor kavga ediyoruz ve sonra üstünden bir kaç saat geçince bisey olmamış gibi davranıyor ve benimde öyle davranmamı istiyor ben tavır yapınca ya da soğuk davranınca zoruna gidiyor düzgünce konuşmaya çalıştığımda da yine sinirleniyor kavga etmek için yer arıyorsun diyor kendisine beni sevmiyorsan benden bu kadar sikayetciysen soyle boşanalim da dedim defalarca bu seferde ben seni seviyorum diyor bu evden anca cesedin çıkar diyor
tarafından
Seviyorsan neden bana eziyet ediyorsun yazık değil mi bebeğimize benimle birlikte oda üzülüyor de. Ben seninle kavga etmek için değil arada bir sorun varsa onu halletmek için konuşuyorum de. Ben seni çok seviyorum ve seninle tartışarak geçireceğimiz zamanlari mutlu olarak geçirmek istiyorum de. Bakalım ne yapacak.
(15 puan) tarafından
Konuşmayı becerebilirsek deneyim
tarafından
Bağırdığı zaman boynuna saril öp. Ve hayır beni dinle biraz de. Sadece seninle dertleşmek istiyorum de. Emin ol sakinler ve dinler. Konuşurken onu azarlama yada tartisma sadece dertleşen iki dost gibi dertles. Onun eşin olduğunu bir kenara bırak

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 114 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde hazal_06 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 385 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Anneoluyorum (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 480 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,195 göst.