0 oy
522 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Diyelim cennete gittik insaAllahhh:angel:

Napmak istersiniz?

Benim yapmak istediğim çok şey var ama temizlik ve yemekten kurtulduğuma çok sevinirim ya. Çok angarya geliyor hiç sevmiyorum.

16 Cevaplar

+8 oy
(351 puan) tarafından
Rasulullahı ve sahabei kiramı görmek isterdim. Ve Mevlanın cemalini görmeyi birde yine eşimin hanımı olmal isterdim. 
(14,080 puan) tarafından
Ya ne tatlısın sen böyle ya yirim seni yirim☺☺
-Reklam-
+4 oy
(14,080 puan) tarafından
Hele bi ALLAH bizlere cenneti nasip etsin de orda düşünürüz::))
tarafından
Aynen zor ama :/
+1 oy
tarafından
Rabbim nasip ederse hiç bişey yapmam bundan daha iyi bişey var mı güzel
0 oy
tarafından

Cennette herşey önünde oluyo ne temizliği kızz Allah iyiliğini versin kahkaha attım bu dünyayı bitirdik de sırattan geçdik günahlarımızın bedelini ödedik ve cennete girdik keşke öyle basit olaymış:D

tarafından
Evlendikten sonra insan daha titiz oluyor ama ben yapmayı sevmiyorum sevmeye sevmeye yapıyorum :D
Eşim yapma ben takıntılı değilim diyor (güya) ama ben rahatsz oluyorum öyle dağınıklık sevmiyorum
(48,738 puan) tarafından
bende mecbiriyetten yapiyorum severek isteyerek degil daha başlarken sıkılıyorum ☺️☺️☺️ Rahime onustek gelmiş olmuyo yapamayacagin icin seytan dürtüyor telaş yapma gecmesini bekle ☺️☺️☺️
tarafından
Yok kızz hamile kalmadan önce de böyleydim ben takıntı gibi bişey olmuş bende bu temizlik
tarafından
Kadiri çok izleme :D
tarafından
Hiççççde sevmemem inan onu
0 oy
tarafından

Eşimle oğlumu yanımda isterdim herhalde:angel: rappim hepimize cennetten yer versin inşallah 

0 oy
(1,720 puan) tarafından
cennete ailemle giriyimde başka bir şey istemem
0 oy
tarafından
Gidelim de napacagimiz bi köşede kalsın:)
0 oy
tarafından
Çocuğum ve eşimle orda kavuşmayı isterim inşallah nasip olur 
0 oy
tarafından
Ogluma kavustugum icin aglardim durmadan. Esim ve kizimda  yanimizda olurlardi tabi
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Ben cennette karanlık bı yerde bı ekmek bı su ile ömür boyu kalmak isterdim yeterki Rabbim in rızasını almış senden razıyım ey kulum demesini duymak cennetimi yaşamak istiyorum

0 oy
tarafından
İnşallah Rabbim annem babam eşim ve çocuklarımla cenneti nasip etseydi de ordada yapacağım tek şey şükretmek olsaydı Rabbim büyük inşallah sözümüz duaya duamız gerçeğe dönüşür ❤️☺️
0 oy
(496 puan) tarafından
Oğlumla yanana olayım başka bişey istemem inşallah 
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Olurda rabbim nasip ederse 2 tane zihinsel engelli kardesim var onlari nornal insankar gibi ayakda dimdik konustuklarini bizler gibi olduklarini gormeyi cok isterim
tarafından
Rabbim bu dünyada da ahirette de nasip etsin inşallah Rabbim büyüktür ol derse oluverir Allah yardımcıları olsun inşallah kardeşlerinin canım.
(44,758 puan) tarafından
Amiinn aminn
0 oy
(398 puan) tarafından

<3:)

ayyy ben cennete gidim yeterki bi kuytu köşeye bile razıyım Allahn izniyle 

0 oy
tarafından
peygamber efendimize komsu olmak annem kardeslerim ve cocuklarimla olmak isterim tabi rabbim cennetine koyarsa insallah :( 
0 oy
(138 puan) tarafından
Ben kulumdan razıyım desin Allah yeter... Öyle bir çağda yaşıyoruz ki Sabah müslüman akşam iman yerle bir olmuş haldeyiz. Sosyal medya filmler diziler sokaklar ağzımızdan çıkanlar.. Rabbim bu postu dua niyetine alsın inşallah. Cenneti hak etmek için cehennemlik hareketlerden kaçmak gerek. Nefsimizi egitebiliriz inşallah
tarafından
Inşaallah canım da çok zor ya valla bak boş boş burdayim kaç saattir nefsime hoş geldi kalkıp 2 rekat Allah için namaz kılmak yok valla bu tembellik bitirdi beni de
(138 puan) tarafından
Bunu Biliyor olman bile farkında olman bile allahin senden ümit kesmedigini gösteriyor. Eğer şuan şeytanın bacağını kırarsan hayal edemeyeceğin kadar Allah'ın takdirini alırsın. Ve namaz kıldıktan sonraki huzurun bambaşka olur gece yastığa rahat koyarsın başını..
tarafından
Gusül alacam  ya adetim bitmek üzere işte böyle adetken salıyorum... :/
(138 puan) tarafından
Ay adetken de sadece abdest alıp seccadede dua etmek çok güzel oluyor. Namaz kilmayabilirsin ama dua 24 saat yapılır. Ben şimdi hamileyim öyle zamanlari özledim açıkçası :) bide eğer içinden dua etmek gelmiyorsa dursun ali erzincanlinin 8 dakikacik inşirah duasi var tavsiye ederim. Abdest seccade ve dursun ali.. yaparsan allah nasıp ederse huzur kaplar yüreğini inşallah
tarafından
Inşaallah canım kalkacam bakacam eğer bitmisse gsule girecem ztn aynen hamileyken adet  olmayı insan çok özlüyor

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 636 göst.
+1 oy
14 cevap 559 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 664 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu