0 oy
1,106 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evlendikten sonra hemen bebek dusundunuz mu yoksa biraz  ertelediniz mi? Istediginiz zamanda herkese bebek düşündüğünüzü söylediniz mi? 

Ben hemen olsun istedim. Onun icinde 2 ay sonra doktora bebek olmaması icin bir sorun var mi diye kontrole gittim esimide götürdüm.  Ben polikistik over misim esimde bir sıkıntı yoktu. Ama en basindan beri kimseye bebek istiyoruz demedik ikimizde daha erken yeni evlendik gibi  seyler söyledik. Kimsenin ağızına bu kadar zaman oldu neden hala bebek yok gibi laflar vermedik. Ama bir yandan da olmasi için can attık.  Cok şükür rabbimde evlendikten  6 ay sonra nasip etti. 

52 Cevaplar

0 oy
(460 puan) tarafından

Ben düşünmedim. Biraz evliliğin keyfini çıkartalım istedim. Soranlara da 2020de yapıcam deyip geçiştiriyordum.:D   neyse hakikaten de 2020de çocuğum oldu. :D

-Reklam-
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Evlendikten 1 ay sonra düşünmeye başladık ama 1 yıl sonra hamile kaldım maalesef düştü sonra yine istedik ve tam bir yıl sonra tekrar hamile kaldım ama onu da kaybettim ve tam 4. yılımız da bir kızımız oldu o 1 yaşındayken de yine hamile kaldım şimdi 2 kızım var çok şükür 
0 oy
(6,291 puan) tarafından
Istedikte 2 sene sonra oldu 
0 oy
(283 puan) tarafından
İstiyorduk eşimle bebek 3 ay sonra oldu
0 oy
(51 puan) tarafından
Evlendiğim ilk gunden beri dusundum. Ama kimseye soylemedik bunu cunku insanlar cok can sıkıcı. Niye ommadi niye bu niye su. Insanlara cevap vermemek icin istemiyoruz dedim. Hamile kalinca da aa beklemiyorduk ayagina yattik. Ben de pkoyum. Bunu kafana takma. Bak benim de cok zor olur yok tedaviyle olur dediler evlenmeden gittiğim doktorlar ne tedavi ne de bir sey. Oldu. Allah yeter ki dilesin. Sen duayi hic birakma elden. Ama eger doktora falan gidiyorsan tavsiyelerine de uy. 
tarafından
30 haftalik hamileyim çok şükür.  Rabbim nasip etti.
0 oy
tarafından
Ilk zamanlar bazi sorunlar oldu onun icin 1 sene dusunmedik  istedikten 8 ay sonra oldu  ilki dustu simdi 19 aylik oglim var
0 oy
(14 puan) tarafından
2 sene sonra istedik canım şükür 14 aylık bebeğim var :) ah bide o iki senede bol bol gezeydik iyiydi
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Valla evlendim 1ay olmadı hamile olduğumu ogrendim
0 oy
tarafından
Evlendikten 4 sene sonra bebek istedik ve yaptık eşimle, ilk yıllar evliliğimizi yaşadık gezdik
0 oy
(143 puan) tarafından
4. Ayımd hamile kaldım 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 4,836 göst.
16 Mart 2019 Aile kategorisinde ElifNur61 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 394 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 170 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde bombacımulayime (798 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 670 göst.
30 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde sweetlady (751 puan) tarafından soruldu

400,699 soru

11,990,483 cevap

36,176 kullanıcı

...