0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kizlar lutfen bir onceki post  okuyun 

Kizlae eesimin dsyisigil antepden geldiler viursten dolayi keisnlikle cagirmak istemedm ama esim israr edince buyugumuz uzakdan gorelim 5 dakka dedi nyse gttik 6 aylik bebegim var

Sonra kaynanam esime ne dediyse cgiran biri degil aslinda bir baktim 2 kere yarn cay icmeye gelin dedi

Nyse bunlar gelcekler  ama maasa daha  cok var esim kaynima dedi bnde para  yok gekince pasta felan al eşime dedim kardesin almaz annen ara soyle para yok kurabiye alin diye esim aramadi

Sonra dun geldiler bu virurste gene sesimiz cakrtmadm kaynim bise almamas mecbur cay ictiler   onceden hamile halimle kac kere  yemege cagirdim nyse bugun kaynanam kocami arari bn actim muhtemelen  kocami doldurcakti baktim senin tavrin neydi yok ayip insna bise yapar   dedim para yoksa nerden getrcez dedim soyledik ogluna akil etsydi felan dedi yok onlar evine  hic  gelmedi  yalana bak siken yarar derler ya bnde sinirlendm ne bidaha siz gelin ne de ben gelim dedim esmde dedi akrabalaein gelmesin ozman dedi paramı  car dedi

Ama esimin moreli bozuldu eismde hersy ortada biliyro usandim 

2 Cevaplar

0 oy
(48,683 puan) tarafından
anlamadim valla o gel demis bu git demis nolmus sesli harfleri yazsan keske
(32 puan) tarafından
Canm kaynanagile gittik hosgeldine esim caya  cagirdi paramz yoktu kaynima dedik biseler alin diye almadan geldi cay icip gttiler bugunde kaynanam  kocami doldurursa getirmek icin aradi bn actim yok tavrim nymis yok ayipmis yok onceden  gelmemsler  insanlik yokmus fela filan
-Reklam-
0 oy
(554 puan) tarafından
Cnm misafir umduğunu değil bulduğunu yer derler arayıp söylemesi senin kusurun değil eşinin kusuru bence 
(32 puan) tarafından
Ya yemin ederm esime okadar dedim kardesin getrm3s annene soyoe alsin yok dedi eleimde 100 tl vardi kaynanam gordu onceden gelms  ona alsyfin diyor cocuguma mama bez islak mendil aldim acmi kalsin cocugum
(554 puan) tarafından
Deseydin sizin bogaziniz mi önemli bebeğimin maması mi ne saçma böyle yapıyorlar insan deli oluyor oturdukları yerde para basıyoruz zannediyorlar
(32 puan) tarafından
Ya yemin ederm akilsizlar zoruma  giden hic dusunmesem tamam ama valla esime dedim  yok dedi  marketten normal biskuvi alim dedim o basite kacar onlar guzel olmaz dedi sonrada cay icip gtsinler dedi ya bnm 6 aylkk bebegim car anteo gibi yerden gelmsler gene davet ediyorz  bide yaranamiyrz
(32 puan) tarafından
Gecen yil yas oastasina kadar yaptim  hamiele halimle 1 tabak kaldrmadilar esimun ailesi basimin taci deidm dortdortlukdu dahada biz hic gtmedik demsler  kayanamada sinirlnsm hesap sormasina gekms diyor sizin ev bos olmazdi bir biskuvi koysaydin diyor esim bise dmedi  bana ama soguk sanki usandm
(554 puan) tarafından
Vala laf olsun torba dolsun eşin neden soğuk onun alması gerekirdi onun kusuru sen çekiyorsun bence ikinizde hiç takmayın zaten Kaynanalar açık peşinde gördüler mi var mı yokmu demezler hemen saldırıya geçerler
(32 puan) tarafından
Ya bn tarttstn ona moreli  bkzldu ama annesn3 kızdı  seytankiga bksana hergyb bni arayan ladin i bni sikayt etmeye gelince kocami ariyor terbiyes bide gelms bna diyor senin  tavrın  ney diyor gelirse nuhatao  olmucam.
(32 puan) tarafından
Npcagimi bilmiyorm  bide babam bzideydi telefonda arayinca alahtan babam duymadı  sicardi agzina ama npsam bilmihrkn bdaha aramam ama esim hakli oldgumu biliyor genede aram bozulsun istemem ya
(554 puan) tarafından
Aynen araya mesafe koy
(554 puan) tarafından
Cnm valla şuan kaynanamla konuşmuyorum oğlu isterse kızsın sovsun  umrumda değil tabi benim olayım daha ağır oda bildiği için ses etmiyor anneside suçunu bildiği için artık aramıyor arasa dayanmam konuşurum
(32 puan) tarafından
Balal bnde aramicam ya  ogluna bise demjyor dinl3miyor gelms bna diyor o tavir neydi  terbiyeszler aynen sinirim hala gecmedi ya
(554 puan) tarafından
Aynen cnm sen arama gör bak nasıl tutuşuyor
(32 puan) tarafından
Ayenne zoruma gidiyor kim gelse yemege agirlarim ederim kendi kizi caya acgrmaz bize gelince boyle lafi oluyor
(554 puan) tarafından
Cnm bütün Kaynanalar da var o aslında düşünmesi gerekir durumu müsait değildir diye gerçi oyle kaynana nerde
(32 puan) tarafından
Ayneen allaha biraktim valla

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 339 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Tatli bir anne (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 918 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 149 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu