0 oy
711 göst.
Aile kategorisinde (286 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar ben kaynanamla altlı üstlü oturuyorum eskiden bir oturuyorduk kaynanamın durmayan ağzı yüzünden kavgayla evi ayırdım ama eşim gene hep orda hep ailesiyle birlikte sabah akşam demeden hemde çok anneci annesine asla laf söyletmez ama annesi bana dünyanın lafini söyler ağzını açıp tek kelime etmez benim yanımda ağzını bıçak açmaz ama oraya geldi mi çenesi kapanmaz eve sadece uyuyacagi yemek yiyeceği zman flan gelir öyle oturup da sohbet etmeye flan asla gelmez bende bıktım artık bu durumdan sizce lohusalikdan mi bu kadar sorun yapıyorum yoksa gerçekten sorun yapılacak birşey mi daha bir çok sorunumuz var tabi bu en zoruma giden aldatma da yok yani ben öyle biliyorum artık ayrılmayi düşünüyorum az önce ki post kapandı da ondan bir daha attım 

9 Cevaplar

0 oy
(6,360 puan) tarafından
Baslıgı degiştir canm yoksa yine kapanur
(286 puan) tarafından
Böyle oldu mu acaba
(6,360 puan) tarafından
Hayır eşim sürekli kaynanamlarda abartıyor muyum diye yaz yoksa yine kapanır
(12,773 puan) tarafından
Ben düzenlemiş tim tekrar niye böyle başlık
(286 puan) tarafından
Bilmem ben yanlış yaptım sandum ama siz mi yapmışsınız bilmiyordum siz yapabiliyor musunz
(12,773 puan) tarafından
Evet düzelttim yoksa tekrar kapatmak zorunda kalıyoruz onun iicn 2 kez kapatmamak için  düzelttim
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Abartmiyorsun esse ewini karisini bilsin adamsa ewinde insan gibibotursun yok adam deilse anasinda yesin anasinda yatsin isi ne 
(286 puan) tarafından
Yani bu durumda kendimi köle gibi hissediyorum açıkçası
(6,053 puan) tarafından
Kurban olsunlr onlarin insan olmaysiinin faturasini kendine yukleme otur esinle guzelce konus
0 oy
tarafından
Ben gerçekten anlamıyorum bu erkekleri.  Annenin dibinden ayrılmayacaksan eşine vakit ayirmayacaksan evlenmeyeceksin kardeşim   
(286 puan) tarafından
Aynen al bensen de o kadar bunlar sadece evli olmak için evleniyorlar çocuk yapsın yemek yapsın bana baksın aileme baksın flan ağzıyla söylüyor zaten kendisi bir işe yardım eder misin dediğim de seni ne diye almışım yap dio
0 oy
tarafından
Madem anasina bu kadar düşkün evlenip seni nie yakmış 
(286 puan) tarafından
Ah bir bilsem lafa da gelince istiyorsan beni eve bağla nereye gidiyorum ki asagidayim işte sanki karı kıza mi gidiyorum kumar mi oynuyorum flan dio ama annesi çok fitne biri gene öyle olmasa anlayışla karşılarım hep aramıza giriyor bir görsen neler yapıyor neler tek oğlan die paylaşamıyor
tarafından
Lafta çok severler ne yapıolar ki zaten bi anasına gitti ama sen gitsen neler yaparlar
0 oy
(966 puan) tarafından
Bence hicde qbartmiyosun. Madem annesiyle olcakti hep niye evlenmiş ne saçma biri . Boş işler buyumemisler heralde daha. Böyle insanlardan nefret ediyorum herkese ezdiren her lafı dedirten korumayana adam demem ben. Çok da haklısın benim fikrim canm .
(286 puan) tarafından
Ayrılmakta hakkım var yani demi
(966 puan) tarafından
Ayrılmak bilmiyorum ama canm valla haklısın ama
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Abartmıyorsun canım, eşinin ailesi artık sensin bunun bi şekilde farkına varması lazım. Madem o kadar anneciydi ne diye evlendi de senin duygularınla oynadı anlamıyorum bu erkekleri ya
(286 puan) tarafından
Ben de bir bilsem defalarca söyledim senin ailen artık ben ve kizimiz benim içinde öyle geçerli senin evin artık burası flan diyorum ama dinleyen kim ona göre ben onu ailesinden ayırmaya çalışıyor musum orası da onun eviymis onlar da ailesiymis
(3,527 puan) tarafından
Tamam da sürekli sürekli de olmaz ki ama
0 oy
tarafından
Bnm esim durmaz fazla 30 dk kalsa bile bn sıkılırım kaldiki hergn orda olaa asla kaldıramam.  

Ama esim kendisi durmaz insanin evi gibisi yok der bogucu geliyomus orasi ona  kalk gidelm eve der .

Sen abartmiyorsun gercektende dayanilacak gibi değil. 
(286 puan) tarafından
Ha benimki evde 30 dk dursa sıkıntıdan hastalıklara düşer kaçar hemen evden peki sen ekstra birşey yapıyor musun böyle yapmasi için bir çaba flan sarfediyor musun
tarafından
Hayır canm bisey yapmiyorum kendisi sakin ortami seviyor ve babasiyla fazla arasi olmadigi icin kalmak istemiyor . Ama 30 dk kalsa ararim bn gel diye oda kalmaz ztn gelir kendisi.
Ayri eve cikmayi da kendisi istedi en basta yoksa ben birlik oturmayi kabul ederdim belki cnki ailesi cok iyi insanlar ama o ev ev ustune olmaz dedi
(286 puan) tarafından
Bilinçli bir eşmiş ne güzel Allah mutlu etsin
tarafından
Amin canm sağol.  Iki kisiden biri illaki bilincli digeri sorumsuz oluyor allah oyle denk getiriyor ki ikiski yürüsün ama ikiside ayniysa yürümez biri çaba göstermeli . Kendisi benden olgun 10 yas var hemn hemen aramizda iyikide onla evlendim diyorum . Hayatimda verdigim en dogru karar bu diyebilirim
0 oy
tarafından
Bizim evlerimiz de aynı dediğin gibi ama eşim rahat edemez aşağıda kendi evine gelir yatmaya kalkmaya işi dusmedikce gitmez resmen senin k i artık abartmış yukarda bı ailesinin olduğunun farkında değil herscle 
(286 puan) tarafından
Onun gözünde ailesi onlar hala
0 oy
(30 puan) tarafından
Hayır  haklısın  abartmıyosun . Bide bebek var ne işi  var yukarıda keske daha uzağa  taşınma  fırsatın  olsaydı  . Bu sekilde anlattın  mi durumunu bebegimiz var  senin evin ailen artık  burası orda ne isin var biz burdayken nasıl  rahat ediyorsun  falan dedin mi
(286 puan) tarafından
Ya çok anlatım çok konuştum daha dün akşam tartıştık bu yüzden çok defa söyledim senin ailen artık biziz bak baba olmuşsun cocugumuz olmuş çoluk çocuk sahibisin topla kendini flan ama nerde hep aynı takılmış plak gibi tekrarlıyor aynı lafları sen beni ailemden ayırmaya çalışıyorsun ben evin tek oğluyum ben nereye gidiyorum ki karı kizami gidiyorum evimdeyim zaten işte onlarda benim ailem orası da benim evim flan asla taşınmaz beni bırakır ama taşınmaz dün adam geldi 10 dk oturdu oturmadı hemen alel acele kalktı düğüne geç kaldım die oda saat daha 8 bile değil indi aşağı yeminle bir saat kaldı orda snra gitti 11 di geldi şimdi gelde tartışma ben kendisine açık açık söyledim senin derdin yuvani bozmak böyle devam edersen az kaldı merak etme yemin olsun ki böyle devam edersen bir ayı iki etmem dedim bakalm devam ederse bitircm işte

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 869 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Busrasenneyaptin (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 362 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 639 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde Mutsuzevlilik (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 533 göst.