0 oy
640 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba hanımlar benim 2. Evliliğim eşimin de öyle eşim ailesine pek düşkün sayılmazdı sonrasında benim işten çıkmam ve şuan evde olmam borçları sadece eşimin ailesi tarafından ödendiği için dışlanmış durumdayım bu akşam da eşim evde yemek yedi ailesinde yiyordu normalde ben yaparım dememe rağmen gelmiyor orda yiyordu bu akşam da misafirleri gelmiş ailesinin gitmedi evde çay vs içerken babası aradı gel çay içelim dedi eşim de yok geç oldu duş alıp yatacağım dedi aradan 5 dakika geçti üstünü giyindi çıktı gitti benim ne tepki vermem lazım? Kavga etmek istemiyorum ama içime ata ata bı dert oldum ben:(

19 Cevaplar

+1 oy
(962 puan) tarafından
Anlattığın da Bi sorun göremedim ben. Sıkıntı nedir
tarafından
Ikinizede birer ++++ kırmadan da konuşabilir tartışılabilir ne güzel
(962 puan) tarafından
Sorun yok ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Hplat sağol şekerim ❤ sen de hakemlik yaptın aramızda ☺☺☺
tarafından
Ahahah şey azıcık :) :)  ❤❤
tarafından
☺☺☺     ❤
-Reklam-
+1 oy
(3,330 puan) tarafından
Anasının evinde beslenen anasının evinde yatsın ben olsam kitlerim kapımı yatarım 
+1 oy
(3,835 puan) tarafından
Kardeşim gaz vermek gibi olmasın da bu zamana kadar kavga etmemen takdir edilesi. 
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Asıl sorun niye her akşam ailesinde yiyor sen ailesi değil misin? Bence sorun bu akşam gitmesi olmamalı 
0 oy
(5,828 puan) tarafından
Bu saatte niye seni bırakıp gidiyor valla bacım gelin demesi lazım onu tek çağırması ne ya
(1 puan) tarafından
Beni çağırmadılar maalesef ki
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Yahu evlenip ailesinde sürekli yemek yemek nedir ya bı evin bı eşin var 

Bu aileler nasıl aile zırt birt gel bizde ye diye koçanı cagiriyorlar seni çağırıyorlar mi? 2nci evliliğin diye herşeye evet demek zorunda degilsin ya seni neden yok sayıyorlar 
0 oy
tarafından
Madem ailesiyle yaşayacaktı  bakiye gecirecekti. Senle niye evlendi
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Seni paran icinmi seviyorduki isten cikmanla seni dışlasın.oyle dusunme balum birazcik abartmissin gibime geldi .ustunu degisip sende omla git ne guzel.
(1 puan) tarafından
Cagirilmayan yere gitmek ? 1 haftadır evimde yemek yiyorum kimse aç mısın tok musun demedi
(1,389 puan) tarafından
Esin ailesine bagliysa ve esini seviyorsan kayna karis balum sende git illa seni ozelmi cagrmalari lazim kaymvalidemlere gitmek icin davet beklemezdim ben
0 oy
(15,160 puan) tarafından
Bilemedim bacım. Adam evinin neresi olduğunu kavrayamamış sanki. Sana bişey demeden basıp gitti mi yani. Gel birlikte gidelim söyle böyle demek yok mu
(1 puan) tarafından
Ağzından öyle bir kelime bile çıkmadı.
(15,160 puan) tarafından
Bu durumda sen sorsaydin keşke nereye hayırdır diye.
(1 puan) tarafından
Sordum annem eve gelmediğim için üzülmüş gidip yarım saat oturup gelirim dedi ve hava da yağışlı gökgürültü ben çok korkarım ve asla ışıkların hepsi de açık olsa evde duramam buna rağmen gitti
(15,160 puan) tarafından
Esinde sıkıntı var dostum ne diyim
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bu akşam değil baştan aşağı sorun var zaten de......
0 oy
(1,783 puan) tarafından
İlk evliliğinizden çocuklarıniz varmı sizin 
(1 puan) tarafından
ikimizin de birer tane şuan ben bakıyorum çalışırken annesi bakıyordu
0 oy
tarafından
Al karsina konuş sen kocam olarak bana değer vermez sahip cikmazsan ailen de böyle ben yokmuşum gibi davranır bensiz niye gidiyorsun beni çağırıyorlar mi de bana yapılan muameleyi nasıl kabul ediyorsun bu kadar değersiz miyim senin için diye bir konuş 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Cocuk var mi.  
0 oy
(280 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun 
0 oy
(982 puan) tarafından
Bunlar sorun deyil yapma kardeşim hiç birşey bu gayet normal gidip çay içmesi olur ailesi oda sonuçta babası çağırmış .
0 oy
(15 puan) tarafından
Her aksam orda yiyor sende evde tek basinami yiyorsun bacim

Yani esimin babasi aradiysa esimde diyebilirdi hadi hazirlanin babamgile caya gidelim diyebilirdi bence ben olsam canm sklirdi 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Sen sadece çocuk bakıp eşi mi eğliyorsun canım sert oldu belki ama her gün ailesinde sensiz yemek yemeye gitmesi falan normal bir evlilik değil ki bu. Olması gereken beraber yiyip içmeniz beraber gitmeniz haber bile vermeden gidiyor normal değil bu 
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Sen görmek istediğin yorumlara cvp vermişsin asıl sorunu belirten kişilere cevap vermemiş sin postun da ... Ama onlar gibi ben de söyliyecem eşinin her akşam annesinde yemek yemesi hep orda olması zaten sorun niye bu adamın evi eşi çocukları yok mu ? Niye her akşam annesi gilde yemek yiyor niye sen bırakıyorsun yani bilmiyorum anlamsız geldi bana 
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Seni biseylerezorlamiyosa ve aşırı ihmal etmiyordu bırak ne hali varsa görsün benimki de aşırı düşkün kayinbabamin arabasını kullanıyoruz ayda 1 kere benim aileme gitmek için alıyoruz lazım olursa da hastane için bu kadar geçen gün arabanın arkasını taksiye sürttü sanayiye gittiler kayinbabamda gitti arabaların ikisinde de hiç bişey yokmuş kayinbabam bi sıkıntı olursa beni arıyorsunuz oğlum vardiyali calisiyo sakin duymayım onu arsdiginizi diye biraz sert çıkmış eşim eve geldi benim babama odeyemeyecegim kadar borcum var dedi zannettim ki araba masraf çıkardı halbuki öyle bisry yok orda iki üç kelime konuştu diyeymis sonra mesela arabayı aldık bi yere gittik ya ya dönüşte hep birlikte onlara uğruyoruz saat geç olduysa bizi birakiyo bekliyorum gelmiyo bekliyorum gelmiyo meğer çıkıp çay iciyomus hiç umrumda değil giderse gitsin istediği kadar minnet borcu olsun hiç umrumda değil bisey yapiyolarsa oğulları için tarunlari için yapiyolar bana yapmiyolar benle evlendi diye de yapilmiyo başkasıyla evlenseydi yine yaparlardı imkanları var yapiyolar bende gidip ayaklarına yapismiyorum bana şunu yapın bunu alın diye o yüzden de minnet etmiyorum eşim ediyo ona da karismiyorum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 537 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 874 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Busrasenneyaptin (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 713 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 363 göst.