0 oy
1,311 göst.
Diğer kategorisinde (456 puan) tarafından
Kızlar çok özür dilerim böyle bir post açıcağımı hiç düşünmezdim ama çok kötü bi haldeyim internetten baktım doğru düzgün bir sonuç alamadım bide size sorayım dedim belki başına gelen cevap yazar diye. 

Bi kaç gündür aşırı derecede vajinal kaşıntı çekiyorum çok kötü bir durum bı türlü geçmiyor çocuklarım küçük doktora da gidemiyorum ne yapicam nasıl geçer bilmiyorum artık dayanilicak gibi değil. Lütfen linçlemeyin tekrar dan özür dilerim.

44 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
Yapacağın tek şey doktora gitmek mantar olabilir ilaçsız geçmez asla gittikçe daha kötü olur ilişkiye bile giremezsin gittikçe büyür bekleme çocuklarını birine bırak arabanız varsa eşin arabada yanlarında dursun olmazsa mecbur götür çocukları yapacak birseyin yok geçmiş olsun 
(456 puan) tarafından
Ahh canım ne araba var nede bırakacak kimse gurbetteyim olmazsa mecbur gidicem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynısını bekarken yaşadım karbonat ve sade soda ile yıkadım 2. Seferde geçti dayanilacak gibi deil ki 2 sene snra yine tekrarladı doktora gittim fitil falan verdi tabi evliydim 2. Gittiğimde hiç bi ise yaramadı yine karbonatla yıkadım geçti 
(456 puan) tarafından
Sağol canım cevapladigin için karbonatı deniycem ♥️
tarafından
Çok yakiyo ama gerçekten ise yario 2 seferde tamamen kurtuldum ben
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Ben de doğum yaptığım zaman öyle olmuştum Travazol krem kullandım geçti Çok şükür �stersen sana resmini atabilirim kremin gerçeği internetten yazarsan çıkar Bir de ben bol bol yoğurt yedim kaşıkla Öyle daha da rahatlatıyor insanı kesinlikle şekeri az kullan şeker mantarı attırıyor
(456 puan) tarafından
Yaaa gerçekten mi şeker mantarı artırıyor mu bende emzirdigim için bolca şeker tüketiyorum
0 oy
(216 puan) tarafından
Ah kuzucum Kıyamam korkma bunla ilgili bir çok pos var burada bizlerde yaşıyoruz iç kaşıntı için acil olarak sirkeli suda otur 10 dk bi rahatlarsin. Sonrası içinde Dr git tabi 

Onermiyorum ama ben ebeden almıştım 2 tane fitil ismi onları kullandım geçti. Hamileligin ilk aylarında oluyor genelde .

Eczaneye gidip söylesen onlarda veriyor. Eczaneden de 10 lu bir fitil almıştım oda gecirmisti. Ben baya yaşadım cunku;) geçmiş olsun cnm
(216 puan) tarafından
Cnm dış kaşıntıya krem geçirir ama iç kaşıntı geleli fena ise kan gün olduguda önemli o yayılmıştır öyle kremle felan geçmez çok yaşadım ben .fitil aldır eczaneden esin mantar için fitil istiyorum desin.emzirdiginide söylesin
(456 puan) tarafından
Sağol canım cevapladigin için.
Sen emzirirken mi fitili kullandın??
(216 puan) tarafından
Evet 10lu fitil var o kullanılmıyor diye biliyorum..ebenin önerdiği 2 fitil var 3 gün birini 1 günde birini kullaniyorsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 198 göst.
0 oy
21 cevap 922 göst.
0 oy
16 cevap 660 göst.
25 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 421 göst.
15 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,907 soru