0 oy
1,335 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından

Hep kaynana sorunsali postlar aciliyo kizlar bu postta kaynanasiyla iyi gecinenler icin actim :D Kendim bahsedeyim 15 aylik evliyim hic sorun yasamadim misafir gibi evine gider gelirim bize mudahale etmez arada gelir oda misafir gibi en bastan canim cicim olmadim mesafeliydim halen oyleyim o yuzden seviyorum ben kaynanami Allah daha iyi eder ins <3

44 Cevaplar

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Biz de hic sknti yasamadik cnm..evime bile gelmez rahatszlik vermesin diye..1 kere bile evimde kalmisligi yok..
(56 puan) tarafından
Masallah canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz iyiyiz kızı gibi davranır bana hiç gelin gözüyle bakmadı herşeyime koşar yardımıma yetişir hemen 
(56 puan) tarafından
Masallah canim
0 oy
tarafından
Valla benim kaynanna gorumce elti bu uclu mahser uclusu gibi dusman basina kayinbabam konusurken ne konustugunu bilmez ama beni cok sever yaptiklari ayrimciliklari gorunce dahada cok sevmeye basladi el ustunde tutuyor beni
(56 puan) tarafından
Millet bi kaynanayla idare edemiyo canim seninki elti görünce kaynana karisik arabesk olmus sanki :) Huzurun olsunda gerisi boş
0 oy
(2,009 puan) tarafından

Onlar bizimle iyi gecinmiyo ki biz onlarla iyi gecinelim 

İyi gecinemeyenler kulübünden selamlar :)

(56 puan) tarafından
asla yadirgamam sizi haddim degil zaten kaynana gelin iliskileri karsilikli olmali misal siz ne kadar iyi olsanizda karsi taraf huzursuzluk cikarinca ister istemez ayni kefeye giriyon Rabbim evinizde huzuru eksiltmesin canim
(2,009 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Sizinde çok iyi değil aslında bana mı iyle geldi bilmiyorum mesafekisiniz yani .ben 8 yıllık evliyim ilk ve tek gelinim ne kayınvakidemin bana bir lafiboldu nede benim ona 3bucuk yıl birlikte yaşadık ben o dan o benden bilemediniz şeyleri öğrendik çocuklar konusunda çok yardımcı oldu sagolsun yani kendi annemden daha çok idare eder bakar tabi yascada genç kayınvalide oldu 41yasindaydi ben evlenince zevklibozencli biri bütün ozenclerini bende yaşıyor hala daha iki tane görümcem var onlarda Allah'tan annesinin kızı değil sanki evlenme yaslarindalar ama hiç bir şey ozenmiyolar kayinvalidemde hiç bişey yapmicam bunlara der kendine ne alırsa banada alır 8yildir kendime tek bı elbise almadım cicuklarada öyle hakkını ödeyemem yani susude çok sever bende öyle takip takistirip gezeriz.;))
(56 puan) tarafından
Sizin muhabbetinizi allah daha artirsin canim :) Masallah diyelim. Bana gelincede ben mesafeli davrandim oe devam ediyor sevgi saygi aramizda var ama canim cicimde olamiyoruz tez muhabbet erken ayrilik getirir tepkinli davraniyorum halen :)
(2,330 puan) tarafından
Sen öyle olursan oda açılamaz cnm neden böyle olur anlamam eşinin annesi yani senin için demiyorum bı çok kişi öyle baştan kendine cephe alıyor sonra böyle oldu söyle oldu neyseniz o olun kendi anneenizle yaşadığınızda daha çok onlarla oluyosun artir gerçek ailen onlar olmuş oluyor  .
(56 puan) tarafından
Yapimeselesi canim ben mesafeyi seviyorum
(2,330 puan) tarafından
Kendin bilirsin tabi cnm .esinle aram faln aciliginda  direk benim tarafımı tutarlar  sahiplendiler yani
0 oy
(317 puan) tarafından
Ne o arar sorar ne ben arayıp sorarım böyle cok iyi geciniyoruz mesafeli davranıyorum :) 
(56 puan) tarafından
Sende bendensin :)
0 oy
(554 puan) tarafından
Benimki Allah kimsenin başına vermesin herşeyi gördüm diyebilirim çocuktan önce çok güzel geciniyorduk çocuk oldu bırakıp gidemez diye kan kusturuyor diyebilirim 
(56 puan) tarafından
Allah islah etsin :(
(554 puan) tarafından
Amin cnm :(
0 oy
(462 puan) tarafından
Ben bi ara iyi.anlaşıyordum anne kız gibi olduğumuz sanıyordum. Ama en ufak şeyde eşime gidip kılıbık korkma diyince eşimi dolduruşa getiremeye çalışınca arama mesafr koydum
(56 puan) tarafından
Mesafe en iyisi canim
0 oy
(838 puan) tarafından
Altli ustlu oturuyoruz 4 buçuk sene oldu bir sorun yaşamadık 
(56 puan) tarafından
Masallah canim :)
0 oy
(222 puan) tarafından

Canım kaynanam o kadar çok seviyorum ki onu gördükçe boynuna nefesi kesilinceye kadar sarılasım geliyor. :ermm:

(56 puan) tarafından
Ohhh masallah canim
(222 puan) tarafından
Öldürmek için ayol :D
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Ben eşimi de ailesini de  hepsini ayrı ayrı çok seviyorum 
(56 puan) tarafından
Masallah canim
0 oy
(191 puan) tarafından

Çok şükür ki sorun yaşamadım aramızda oldukça gayet iyi Ne o bana karışır ne ben ona karışırım:D

(56 puan) tarafından
Masallah canim
0 oy
(739 puan) tarafından

Ben seviyorum kaynişimi kendi annem gibi allah razı olsun 

(56 puan) tarafından
Masallah canim :)
0 oy
(460 puan) tarafından
Benim kaynanam.bi  kardeş bi anne hersey yani çok iyi anlaşıriz çokda severim
(56 puan) tarafından
Masalah canim Allah muhabbetinizi artirsin :)
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bizimde hic oyle yuz yuze gelecek sorunumuz olmadi oglum konusunda deli ediyor beni sadece bende cevabini veriyorum eger cevabini vermesem kendisinden sogurum cunku icime ata ata bole daha iyi
(56 puan) tarafından
Iyi yapiyorsun canim
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Ayrı eve çıkarsa belki severdim :D

(56 puan) tarafından
Cik kiz ayri eve ev ev ustune cok zor
(3,078 puan) tarafından
Hemde nasıl zor ama gel de bunu benim ana kuzusu kocama anlat
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bende iyi geciniyorum Allah razi olsun bi dedigm iki olmuyi
(56 puan) tarafından
Masallah canim
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Benle kaynanam çok iyi geçiniyoruz 6 yıldır hiç sorun yaşamadık ama ikimizde birbirimize anlayisliyiz 3 tane bekar oğlu var hep der sen hiç ayrılma bizden onlar gelsin gitsin sen kal belki senin gibisi gelemz diye ama gidecem eşimin bi işi olsun gidecem.kocasindan nefret ediyorum elalem kaynanadan ben kayinpederden nefret ediyorum 
(56 puan) tarafından
Bu postta kayinbabalar desifre oluyor :)
0 oy
tarafından
Ben kaynanasıyla iyi geçineni hiç zannetmiyorum anne kız gibiyiz diyenlere hiç inanmıyorum illaki karışkrlar illaki o burunlarını sokarlar hele çocuk oldu mu tamam 
(56 puan) tarafından
Simdiye kadar iyiydi aramiz bebegimizin dogmasina az kaldi insallah mudahale etmez yavruma
0 oy
(1,462 puan) tarafından
8 sene oldu bir gün incinmedik birbirimizden onunla sohbet etmeyi annemle sohbet etmeye tercih ederim sevgisi annem kadardır diyebilirim çok yüce gönüllü bir kadın çok seviyorum o da beni çok seviyor kızı yok Rabbim bozmasın inşallah
(56 puan) tarafından
Amin canim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 515 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 631 göst.
21 Eylül 2020 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 835 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu