0 oy
600 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
İyi akşamlar arkadaşlar daha öncede post açtım derdimi dedim çünkü burda kimseyi tanımıyorum böyle dertleşmek daha iyi eşim aldattı bni hemde çok kez konuştuk bidaha olmayacak dedi ama afedersiniz benimle ilişkiye girdiginde dokunduğunda öptugunde hep aklımdaki şey bunları o kadına da yaptı onunla da böyle oldu hep böyle düşünüyorum çıkmıyor aklimdan çok yoruldum artık 

14 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Sen başta yapmışsın hatayı bacım, madem öyle alma odana gitsin başka yerde yatsın 

(26 puan) tarafından
İki kızım var biri 2 aylık gidecek kimsem yok oda bunu biliyor
(453 puan) tarafından
Zaten oda bunu bilDgi için yapmstir insanın arkasında birileri olunca cesaret edemzler
-Reklam-
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Beni yanlış anlama ama  o lanet olan varligi neden affettin  ?

(26 puan) tarafından
Onu da kabul etmiyor
(27,330 puan) tarafından
Iliskiye girmenin nesi mecburiyet bak yanlış anlama seni yadirgamiyorum yada sorgulamiyorum haddim degil ama sen kendine deger vermezssen eger deger goremezssinki
tarafından
Çok doğru söylemişsin gece kuşu insan kendine değer vermeyince herkes daha da üstüne başar zamanla kendine saygısını yitirir insan
(27,330 puan) tarafından
Basks derdi var demekki konu sahibinin ne diyelim Allah yardımcısı olsun
(26 puan) tarafından
Ya ailem çocuklarımı istemiyor kaynana kız doğurdum diye bı ayrı triplerde koca desen nasi olsa bunun ailesi arkasında değil istedimi yaparım mantığında bence ben onunla yatmak istemedimi defalarca belirttim adam o kadar yüzsüz ki bana hemen iftira atmaya kalkiyo başka birini mi buldun diyo
0 oy
tarafından
Bunu bildiğin halde onunla aynı yataga giriyorsan bnce herşeyi düşün
(26 puan) tarafından
Ben onu o yatakda öldürmeyi bile düşündüm ama yapamadim
0 oy
tarafından

Canım evde bol bol bakara süresi aç sesli

Sürekli Felak ve nas süreleri oku ,

Evet tahlishiz birseg yasamsin ama şeytan vesvese veriyor unutmana izin vermiyor, 

(26 puan) tarafından
Söylediklerini yapicam teşekkürler
0 oy
tarafından
Cok kotu ya ben mesajda yakaladim delirdim bide seni hayal edemiyorum
(26 puan) tarafından
Allah dusmanima yaşatmasin
0 oy
(10,426 puan) tarafından
Ya hadi affettin yanına nasıl yaklaştırdin bacım 

Rabbim yardımcın olsun 
(26 puan) tarafından
Affetmedim ki mecburiyet bnimki
0 oy
(111 puan) tarafından
Biz ilk evlendigimozde ben sadece fotograf gordum arladaslaro ******** arkadaslari getirmisler bi arabada sadece oturmislar oyle yakin mesafelk bi fotoda degildi normal ama bilmiyorun ustinden sene gecti hala daha bende sanki esim dksari cikinca kariya kiza gidiyir sanki manitasi var oysaki biliyorjm mantikli dusununce cocuk kapinin onunde oturuyor ama yime de bendede takinti oldu 
(26 puan) tarafından
Keşke bnimki de sadece bı fotoğraf bı mesaj olsaydi
(111 puan) tarafından
Canım Allah sana yardim etsin bu dusunceleri kendimden biliyorum insani yer bitirir bazen boyle aglayasim geliyor cildiruyorum  o disardayken falan rabbim insAllah esinin hatya bunu yapan sevgili dahi olsa boyle vicdansiz insanlari islah eder cok meraknediuorum ayni sey kendine yapilsa baska birine degisilmek ne hossederdi ne yapardi benim esim sinirden kiskancliktan zoruna gitmekten geberirdi varya saka degil gercekten geberirdi yani
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Affettikten sonra yapacak bise yok canim. Bi sekilde kafandan atman lazim. Hastalanirsin Allah etmesinm gerekirse yardim al.
(26 puan) tarafından
İnşallah atarım çünkü delircem
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun ailenle konuş bence nasıl ki sen onların evladıysan senin de 2 tane evladın var seni çocuklarınla beraber kabul etmek zorundalar 
(26 puan) tarafından
Etmiyolar bacım etmiyolar çocukları bırak gel diyorlar bende kimselere bırakamam çocuklarımı ben varken bile fırsatını buldukça azarliyolar eşimin ailesi
tarafından
Canım sen kararlı bi şekilde çocuklarını alıp git ailene sahip çıkmazsanız çocuklarımla beraber kaçar giderim de emin ol kararlı olduğunu görünce kabul edecekler mecbur. Yoksa bu şekilde yaşayarak kendine acı çektirirsin Allah yardımcın olsun inşallah eşinin de cezasını versin çok sinir oldum edepsiz helali varken neden yapıyor.
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Cnm aklindan sil at oyle seyleri .
0 oy
(3,231 puan) tarafından
Aldatan kadın olsaydı ölmesi bile müstehak olurdu. Erkek aldatıyor acısını yine kadın çekiyor. Ahh adaletsiz dünya. 
(26 puan) tarafından
Ya ben olsaydım aldatan hemen herkese rezil ederdi ama ailesi erkeğin aldatmasıni normal görüyor
(111 puan) tarafından
Ayni bizimkiler nolmus canim erkek adamdır kadinin yaomasi baskadir afamin yaomasi baskadir ***** ***** zihinler
0 oy
(174 puan) tarafından
Canım ben burdaki cevapların bir çogundan rahatsız oldum şahsen. Niye affettin hata etmişsin yok ilişkiye mecbur degilsin vs. Bunlar bence gerçek günlük yaşantımızla uyuşmayan şeyler. Kimse o evde ne yaşadığını bilmiyor ancak herşey o kadar basit degil malesef. Bazen bazı şeylere mecbur kalıyor insan. Kadında olsan erkekde olsan özellikle evlatların için birçok şeyden vazgeçiyorsun. Bu senin güçsüz bir insan oldugunu göstermez. Sen evlatlarınla mutlu olmaya bak eşinden manevi hiçbir beklentin olmasın. Onu sadece evlatlarının maddı ihtiyaçlarını karşılayan eve ekmek getiren biri gibi düşün. Degişecegine söz verdiyse ve gerçekten pişmansa ama sende çabalayabilirsin ama. 
(26 puan) tarafından
Değişmez çünkü ona göre yaptığı hata değil erkek adam arada olur öyle kaçamak lar anneside öyle düşünüyor ha bide anasının savunması iki kız dogurdun oğlu çok üzülüyor mus oğlum olmadı diye mutlu olmak için dışarıya yöneldi diyo ya ben sipariş üzerine mı doğum yaptım sanki bu baskılar dan dolayı intihar eşiğine geldim yemin ederim
(174 puan) tarafından
Boşver canım böyle diyen bir insanın Allah, kader inancı nasıl gerçekten anlayamadım. Benim babamda öyle çevresinden yüz buldu herkes şeytana uydu bunda birşey yok diye sırtını sıvazladılar. Hala aynı devam ediyor. Çevresinde yandaşları varsa aklı başına gelmez.
0 oy
tarafından
Odalarınızı ayırın öyle bi adamla hala aynı yataktamı yatoyısun o baska yerde yatsın benımde ıkı kızım mecbur dahi olsam aynı yatakta yatmam gitsin kimle eglendirdiyse kendını onla eglensin kapımj kılıtler cocuklarımk alır yatarım
(26 puan) tarafından
Öyle ayrı yatirmiyo işte o hep hakli
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah senin adına okurken çok çok üzüldüm 
(26 puan) tarafından
Amin inşaallah

İlgili sorular

+1 oy
63 cevap 2,001 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 644 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde byzaender (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 715 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 441 göst.
12 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu

377,971 soru

11,313,282 cevap

34,747 kullanıcı

...