0 oy
871 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esim bana 5 tllik bisey alsa kaynNamin hemen yuzu duser

27 Cevaplar

0 oy
(24 puan) tarafından
Ya sanki onlara neoluyor benim kaynanam da eşimle sakalassam hemen ortaya girer oğluma öyle deme böyle deme sanki ona neoluyor herseyine karışıyor öyle bikmisimki kadindan
tarafından
Aynen iki kelime konusamiyom yaninda
-Reklam-
0 oy
(518 puan) tarafından
İlk evlendigim sene eşime iş yerinden çikolata vermişlerdi bayramlarda verirlermis ben bilmiyorum tabi,kaynanam görmüş kapıdan zaten gözü ustumuzdeydi,kadın bir olay cikardiki şaşırmıştım bir kutu çikolata için olay çıkarmasına,bir defa da ped aldim eşim dedi çantana koy annem görmesin dedim annen adet olmuyor mu peşin neyini kıskanacak,ama eşim koca olamadı anne kuzusu işte adam olan laf söyletmez işte amannnnn
(518 puan) tarafından
Hakkımı helal etmedim canım Allah biliyor ya neler yaptı
tarafından
Allah biliyo kuzum dedigin gibi bosver  olup gitmis gerisini o dusunsun simdi
(518 puan) tarafından
Aynen öyle canım bizler onlardan olmayalım 10 yasinda oglum var çiçek toplar bana mesela şimdiden diyorum bak ilerde eşine kızına da çiçek getir,benim kaynanam beni kuma gördü kendine,sen benim yuvamı yıktın diyordu ruh hastası
tarafından
Obur dunyada cekecek bacim ettiklerini
(518 puan) tarafından
Aynen canım Allah'a güveniyorum
0 oy
(6,683 puan) tarafından
Haberi olmazki kiskansinda
tarafından
:)) gormuyomu
(6,683 puan) tarafından
Yok canim yilda bir kere gideriz mesela bu yil gitmedik..ayri şehirlerde yaşariz
tarafından
Anladim cnm en iyisi
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kıskanç ben ve eltim kolye yaptrdik su altinli olandan diyo ki bnde yaptrcam gelinleriyle yarisiyor anlicagin 
tarafından
:))) alsin da taksin kiz nolacaksa
(5,272 puan) tarafından
Ya taksın yeter ki uzak olsun :))
tarafından
:)) uzak oynasin diyon
0 oy
(442 puan) tarafından
Bilmem hic caktirmaz ....
tarafından
Sinsi mi yani
0 oy
tarafından
Patlar patlar bi kez eşim avondan parfüm aldi doksan tlye annesindeydm getirdi verdi kaynanamda hemen ne gerek var bu kdr paraya dedi sonra gorumelerm çok guzelkokuyo deyince ver bi sikayim dedi esimde aldi elinden yazıktır doksan tlye ver bana dedi mort oldu dedi karicim yanima geldgnde bunu sık suratını görmek lazmdj
0 oy
tarafından
Yok Allah var kendisi de para verir kızıma bundan al diyede gerçi eşimden çok kayinvalidem alir

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 767 göst.
15 Ekim 2020 Aile kategorisinde Gencannee (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 295 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 643 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 472 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,186 soru

11,468,861 cevap

35,071 kullanıcı

...