0 oy
911 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından
Kizlar çöldeki bedevi gibiyim bebiş oldu olali. Makyajsiz durmayan ben sacimi bile taramaya useniyorum. Siz nasilsiniz ve bu durumu aşan var mi?

33 Cevaplar

+2 oy
(95 puan) tarafından
1yil oldu hala tam anlamıyla kendime gelemedim bebek ve ev işi çok yoruyor derman kalmıyor kendime bakacak
(1,390 puan) tarafından
Al benden de o kadar 1 yol oldu ama zar zor arada
(95 puan) tarafından
Kendimi kötü hissediyorum diğer kadınlar güzel ben çirkin gbi..ama asla kendime vakit ayiramiyorum.vakit olsa yatıp dinleniyorum çok yorgun ve halsiz kalıyorum çünkü
(1,390 puan) tarafından
Doğum sonrası çok kilo aldım. Zaten kiloluydum. Şuan me vücudumu ne yüzümü ne kendimi hiç beğenmiyorum. Bu yüzden mutsuzum ve buna iyi gelen tek şey yemek yemek :D böyle bir döngüye düştüm
(95 puan) tarafından
Ben bu aralar daha bı psikolojik olarak çöktüm kendimi gördükçe.bide dışarıda benden büyük kadın "abla şuraya nasıl giderim" deyince üstüne de pazardaki abi "abla" diye seslenince ben öleyim dedim ya :-|
-Reklam-
+1 oy
(2,104 puan) tarafından
Aksama kadar pijamaylayim esim gelmeye 5 dk varken hemen gunlk kiyafet gyiom ☺️ bende amine yokken hemen hemen hergun makyaj yapiodm smdi ortalik toplamaktan makyaja firsatmi kalio ortalk btio yemek derdi yemek btio bulasik bulask btio yne ortalik daglms ooo smdi bile darlandm
(2,104 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️ valla ilk zamanlar ben daha kotuydm is bile yapamiyodum smdi yeni yeni isi yapabliom bende haftasonlari supurgeyi esime kaktiriyom ☺️
(614 puan) tarafından
Eeee hep onlar mi bize kaktiracak :D
(2,104 puan) tarafından
Valla yoksa amineyle tehtit ediyorum yapio☺️ amineyi ona veriyorum agliyo onda oda bana atiyo amineyi mecbur kalio supuruyo☺️ Allah razi olsun ya emegi cok bendede kizimzdada hamilelgmdede hele aminenij gaz doneminde sabaha kadar amineyi karnini sirtini sivazliyodu
(614 puan) tarafından
Bunu benim kocaayiya gostercem. Benimki de sey yapar. Ben yataga dönene kadar yatagi sıcak tutar :D
(2,104 puan) tarafından
☺️☺️☺️yok ya valla sabaha kadar oturuyodu amineye o bakiodu ben 2 saatte olsa uyuyaym die beni cok uyuttu asla hakkini yemem hamileyken hep evi supururdu mutfak dolabi sildigini bilrim ic dis
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Aynı durumdayım valla canım 
(614 puan) tarafından
1 2 gun bu durumu astim aslinda. Ama şimdi yine başa döndüm :/
(3,823 puan) tarafından
Bende arada dönüyorum eski halime hop bir bakıyorum yine berduş olmuşum saç baş karışmış tip kaymış bir halde buluyorum
0 oy
(48,690 puan) tarafından
berdusun dibine vurmuştum ilk aylar simdi dibinden ciktim biraz ☺️☺️☺️
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Sabah aynaya baktım kendimden korktum:D

(614 puan) tarafından
Benim uzun beyaz gecelik elbisem var. Esim sabah gormus diyor ki gunaydin gulyabani :D
(12,264 puan) tarafından
Hahahha;))❤️
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Saçlarımı dışarı cikmadigim zamanlar içinde banyoda banyoya yatıyorum :D

(614 puan) tarafından
Hahahahah :D robinson cruise misali
(4,859 puan) tarafından
Oğlan saolsun peşimi birakmiyor ben nereye o oraya uyudugundada yanından kalkınca abliyormu ne hemen uyaniyo
(614 puan) tarafından
:D kac aylik?
(4,859 puan) tarafından
9 buçuk aylık
0 oy
(16,504 puan) tarafından

Ben oldum olası bakımlı ana:) kızm bile etkileyemedı :)

0 oy
tarafından
Ben 40 dan sonra aştım canım 
(614 puan) tarafından
Nasıl nasil nasil? Nolaaar yol göster:)
tarafından
Sabah 6.30 da uyanıyo benim çocuk  babası 8 de gidiyo işe uyanınca ona bırakıyorum hemen duşa giriyorum saçlarımı kurutup ya düzleştirirm ya da maşa yaparım sonra eşime kahvaltı hazırlayıp uğurların işe . Evde makyaj yapmıyorum  özel bi gün olmadıkça maskara sürüyorum işte işten gelişinede azcık ruj böyle işte
(614 puan) tarafından
Yemin ederim. Sen kadinin dibisin be helal olsun :D
tarafından
40 gün erkek gibi gezdim ama bıyıklar bacaklar herşeyi salmıştım:))
0 oy
tarafından
oğlum sakin bi bebekti. hep memede olduğu için ilk 3 ay uykusuzluktan gözüm pek bişey görmedi. sonra biraz biraz kendime vakıt ayırmaya başladım oğlum 7 aylık olacak. işe başladım eski moduma döndüm şükür :) 
tarafından
valla allahtan 4 kişi çalışıyoruz biz, kendi odam var rahatım. çok tedirgindim başlarken ama hayat devam ediyor çalışmamız lazım
(614 puan) tarafından
Bizim ofiste 4 kisi 2 kronik hasta var. Onlar her zaman gitmiyor. Bende gitmedim evden yuruttum bir sure. Hos dava geldigi de yok da
(59 puan) tarafından
Adliyedemi calisiyorsuniz bende adliyedeyim
(614 puan) tarafından
Avukatim ben. Hangi ildesin? :D
(59 puan) tarafından
Kayseri
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Fifty fifty..
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Berduş demeyeydin  iyiydi aşk olsun
(614 puan) tarafından
Kız berduşta ne var :D bak bana İsviçreli bilim adamlari bana gelsin yemin ederim ilk insanim :D bazen konuşamıyorum yorgunluktan uh uh aga aga diye iletisim kuruyorum :D
(2,252 puan) tarafından
hangimiz farkliyiz ki. Biraz uyusak belki ilk insandan orta cağa adım atacaz ama sipalar izin vermiyor
0 oy
tarafından
Şuan hamileyim ve bakımliyim.  Ama bebiş gelince eşim böyle olamayacaksın diyor:))) bakalım o zaman nasıl olacağım gerçekten çok merak ediyorum;)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Anayım garib ana çilekeş ana :D 
(614 puan) tarafından
Ellerrr kadir kiymeeet bilmiyorrr annemmm :D
0 oy
(261 puan) tarafından
Tabiki rahatlik tabiki berduşluk
0 oy
tarafından
Hafta da en az 3 kere saçımı makyajımı muhakkak yaparım yapmazsam kötü oluyorum zaten 
0 oy
tarafından
11 aylık kızım ev işi kızım derken kendime vakit ayiramadan gün bitiyor  inanki darmadiginim 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bide iki cocuk dusun canm zaten makyaj yapmamda esim gelmdn bi normal kiyaft giyip az tertip duzen veryom kendime iki cocuktan frsat bulunmuyoki is guc ymk 
0 oy
(778 puan) tarafından
2 çocuktan sonra perte çıktım cnm:D toparlanacam ins bazen bı bakım yapıyorum bazen hiç halim olmuyo akşama kadae iki çocukla hasatim cikiyo vala:))
0 oy
tarafından

Bazen bakimli bazen berdus ama cogunlukla bakimli:)

0 oy
tarafından
Aslında böyle olmamalıyız ama ben daha hamilelikte biraktim kendimi ve bu yuzden cok kotu hissediyorum boyle olmak istemiyorum...

İlgili sorular

+2 oy
46 cevap 2,047 göst.
4 Şubat 2022 Aile kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 635 göst.
29 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mhmd8mrn (5,909 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 256 göst.
5 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 209 göst.
26 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde agbutt (70 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,573 cevap

34,862 kullanıcı

...