0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (1,379 puan) tarafından
Mrb kızlar telefon şifrenizi paylaşır mısınız eşinizle biz birbirimizinkni biliriz değiştirrsek de söyleriz güvensizlikten değil kesinlikle baştan beri böyle ama eşine şifreyi söylemeyen eşleri görüyorum bana tuhaf geliyor neden söylemez ki acaba sonuçta eş demek herşeyini paylaşmak demek siz de durumlar nasıl? 

23 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Bütün şifrelerimi bilir ben hiçbirini hatırlamam hayatta aklımda tutamam onumu düşüncem ya :D geçen gün telefonum kapandı pin kodum neydi benim diye sordum :D 
-Reklam-
+1 oy
(27 puan) tarafından
Evet paylaşırım :/
+1 oy
(1,504 puan) tarafından
Ikimizde biliriz birbirimizinkini...
+1 oy
(5,492 puan) tarafından
Tabiki öyle biz de saklamayız birbizimizden
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Yani paylasirim oyle seymi olur gizli sakli sahsen o benmle paylasmasa suphelenirim
(1,379 puan) tarafından
Yani cnm hayat arkadaşıyz sonuçta
0 oy
tarafından
Şifre yokki kız gerek yok ben koymuyom oda koymaz
(1,379 puan) tarafından
En rahatı aslında :) bizim minnak açıyor cnm öyle durumda şifre olunca iyi oluyor aslında
tarafından
Ben TLF eline veremiyom:)))
(1,379 puan) tarafından
Kız bnde vermiyorum ama neredeyse buluyor valla ya da elimdeyken oynamaya tutmaya çalışır direkt ağzına götürüyor
tarafından
Evet tüm bebekler öyle yaramazlar
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Biseyler saklayan kişiler birbirine sifre vermez kadin yada erkek olsun farketmez
(1,379 puan) tarafından
Yani şüphe duyulur cnm
0 oy
(119,436 puan) tarafından
Sen iste wifi şifresini bile verrim ben aşkim ⚘⚘⚘
tarafından
Bana ver kız sevdo;))
(1,379 puan) tarafından
Ayy sevdoş kız çok tatlısın ❣️sağol bebeğim
(119,436 puan) tarafından
Sende sagol aşkim ⚘⚘ melteemm şifre senin köpeeeenn olsun
tarafından
Canını yirim:***
0 oy
tarafından
Benim sifremi etrafimda her kes bilir arada sifre koymuyorum bile oglum aciyor diye koyuyorum esiminkinide biliyorum
(1,379 puan) tarafından
Aynen cnm bn de minnağım için koyuyorum genelde
0 oy
(5,134 puan) tarafından
O benim ki bilir bende onun hatta kart şifrelerini bile biliriz birbirimizin
(1,379 puan) tarafından
Aynen cnm bizde de öyle
0 oy
tarafından
Ben eşimin şifresini bilirim. Benim parmak izim de kayıtlıdır telefonunda. Ama benim şifremi bilmez. Arkadaşlarım fotoğraflarını atıyorlar olur da eline aldığında denk gelirse vs gibisinden bilmez merak da etmez bişey lazım olsa ister zaten telefonu
(1,379 puan) tarafından
Bakmaz cnm eşim arayan olsa bile teli getirir bana
tarafından
Benim eşim de bakmaz. Arkadaşlarım çarşaflı peçeli. Olur da bakacak olsa denk gelse onların hakkına girerim. Buna dikkat ettiğimiz için benden şifre istemez
0 oy
tarafından
Biz de birbirimizinkini biliyoruz ama ben esimin telefonunu hic kurcalamam aklima bile gelmez ama o isten geldiginde hep benim telefonum elindedir yani gorursem cekip aliyorm karistirma diye ama yemek yaparken bulasik yikarken vs alip kurcaliyo
(1,379 puan) tarafından
Neden bakıyor ki cnm hoş bir şey değil
tarafından
Zaten gorursem aliyorum elinden ben yaninda degilken yapiyo genelde ya da ben uyurken bana guvenmedigini dusunmuyorm Allah a şükür en ufak bi yanlisim olmadi bu zamana kadar ama niye karistiriyo ben de bilmiyorum
0 oy
tarafından
Ikimizin telefonunda da şifre yok sadece köye gittiğimiz zaman şifre koyar oda eltim telefonumuzu mesajlarımızı karıştırır o yüzden koyarız köyden çıkınca şifreyi geri kaldırır ama ben o ara şifreyi bilirim eşim de bilir 
(1,472 puan) tarafından
Eltinde ne şeytanmış kız :D
tarafından
Sorma kuzum yaaa sürekli telefonumu elimde tutmak zorunda kalıyorum sıkılıyorum telefondan ama bir yere koyamıyorum korkudan yaa eşimle özel konuşmalarımız olur hani klasik karı koca özel konular var mesajlarda sonuçta hepsini okuyor resmen
(1,472 puan) tarafından
Utanmaz karı ne kadar ayıp ya kendi kocasından görmüyor başkasınınkileri merak ediyor demek aslında msjda yaz eltim msjları okuyor telefon hep elimde sıkıldım diye onuda okusun belki utanır :D
(1,379 puan) tarafından
İyi yapıyorsunuz kuzum ne insanlar var ya
tarafından
Yazıyor canım merak etme esim e mesaj atarım şifre köy teline yengen sonra mesajlarımızı okumasın diye ama işte utanan biri olmayınca  ise yaramıyor onlar
0 oy
tarafından

Bilir her seyimi neden saklama geregi duyayim ki 

(1,379 puan) tarafından
Yani doğrusu da bu
0 oy
tarafından
Esim benim hem tel hem de sosyal medya hesaplarimin şifresini bilir bende onunkileri bilirim. Olmasi gereken bu zaten sakalı gizli olmaması 
(1,379 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(16,032 puan) tarafından
Telefonda şifre yok. E devlete kadar bütün şifrelerimiz aynı benim.sifrem.neyse eşim tersini yazar. 
(1,379 puan) tarafından
En güzeli cnm
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Parmak izi kullanıyorum onun parmağıda kayıtlı ve şifremide biliyor bende onunkini biliyorum hiç bişey saklamayız birbirimizden
(1,379 puan) tarafından
Doğrusu bu cnm
(2,264 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(157 puan) tarafından
Eşimle sadece telefon şifrelerimiz var oda başkaları ozleimizi okumsin diy3 ben onun e devlet sifresine kadar fecebook sifreine kadar biliyom
0 oy
(396 puan) tarafından
Şifre koymaya gerek bile duymuyoruz koysak da biliriz gizli saklı bsyimiz yok
0 oy
tarafından
Bizim sifrelerimiz ayni 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 155 göst.
0 oy
48 cevap 825 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu