0 oy
570 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 2,5 senelik evliyim evlendiğim günden beri aynı altlı üstlü oturuyoruz evimin anahtarı onda da var ben gidince acıyo evimi kafasına göre buzdolabımı karıştırıyo çöpe atıyo kafasına göre geçen gün de benim biriktirip satıcagım plastikleri birine vermiş 1 çuval şeyi tepem attı verdim dedi bende benden izinsiz nasıl verdin dedim istedi komşu verdim dedi hep aynı şeyi yapiyosun benden izinsiz benim eşyamı vermezsin dedim arkamdan laf söyledi küsüm konuşmuyorum bide ben haksizmısim gibi bana boş trip yapıyo 2 gündür bana yemek yolluyo gerek yok istemiyorum yemeğim var dedim almadım merdivene koydum la havle diyo bana bıktım artık eşim de ben konuşurum filan diyo konusutugu yok

8 Cevaplar

0 oy
(12,776 puan) tarafından
O zaman evin kılıdi değiş eşine de bı daha verme de  laftan anlamıyor demekki yoksa burdan tasinalim de senden habersiz eve girip öyle yaomasi çok ayıp 
tarafından
Ben laf diyince ben size ev verdim biseyi benden cok mu goruyosunuz diyo üst kilidin anahtarı yok onda gidince üstten kilitliyorum
(12,776 puan) tarafından
Ev vermek ayrı insanların alana saygı duyması ayrı eşyalar senin habersiz vermesi olmaz gerekirse ben olsam tüm odalar kilitler anahtar yanıma alır giderim
-Reklam-
0 oy
(3,919 puan) tarafından
Ne diyim ki senden habersz girmesi evine cok ayıp
tarafından
Camları açmak için girdim ev havaszdı filan hep aynı bahane
(3,919 puan) tarafından
Ya allahim ya onane anahtari verme sende
0 oy
(56 puan) tarafından
Çilingir çağır kilit değiştir canım öyle şey mi olur . Haklısın beni düşünmek istiyorsa iyilik yapmak istiyorsa bana müdahale etmesin en güzel iyiliktir
tarafından
Kıyametleri kopartır ev onların eşim de kabul etmez bunu kaç kere taşınalım dedim kiraya gidemem ben evim varken diyo
(56 puan) tarafından
Ah ne inatçı ya orayı kiraya verip tasinsaniz keşke
0 oy
(5,705 puan) tarafından
Aaaa oyle Şeymi olır anahtar ne işi vat onda ayrısın cnm snçta bnce grmesın oyle evıne ayıp yaa 
tarafından
O istiyo ki anahtar evin hep üstün de olsun eşim istemiyo anahtarı içeri alıyo onun da anahtarı bende var ama evini karıştırmyorum
(5,705 puan) tarafından
Kız çok değişk ben senun yerınde olsaym asla kabul etmzdim ilk bşta keşke ilk hiç vermesydn sen evde oldugun zaman da mı gelp gdyorlar
tarafından
Ben evdeyken anahtarla açıp giriyo genel de eşim olunca kapıya vuruyo
(5,705 puan) tarafından
Ee bellki çıplak sn bellki bnyodasn hiçmi özeli ol maz ınsanın ben hyatta kabul etmem byle şeyi
0 oy
(120,778 puan) tarafından
Kiz o kadina belli etmeden bi kilit al tak kiz yuo tube da videolari var sen bile takarsin yeni kilidi cok basit 
tarafından
Ah keske bacım eşim istemez anası kıyametleri kopartır ben bi ev verdim siz beni bi anahtara değiştiniz der
(120,778 puan) tarafından
Bak o zaman evden giderken tüm idalari kilitle anahtari al yanina mutfak banyo her heri kilitle
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Bende ist bir aylığına giderim anahtarı mi bırakırım bazen bisey olur diye hiç böyle birşeyle karşılaşmadım 
tarafından
Ben dışarı giderim dolabimi acıyo bunlar boşuna yer kapliyo diyo çöpe filan atıyo bi gün misafirim geldi öyle evide toplayıp çıkmıştım baktım tezgahın üstü dolu kafasına göre çıkarmış ben mahçup oldum
0 oy
(189 puan) tarafından
Tamm sendenn habersiz evine girmesi esyalarna kafana gore dagtmasi ayip ama kadin kusde olsam yemek pisirdim mi senle paylasirim dio kizi gibi goruo demekki seni ole bisey yapio senn yemegi almaman biraz ayip olmus sanki
(189 puan) tarafından
Kiz kiyamam evlat acısı zordur hele bide ole bi olum ne diyim kuzum Rabbim sabrini versin ama yaşlı olduğunu unutma bosveryasliya hürmet dinimizde var sen Allah rizasina bak herkez ettigini gun gelir bulur sen kalp kirma Allaha birak Rabbim cok guzel ahini cikartiyor kocanla huzuruna bak sen gerisini salla ucuncu kisiler cok yıpratır evliligi bak bizde heo ucuncu kisiler yuzunden ne hallere geldik en sonnda bi durduk biz napiyoz ya dedk geriye donup bakiyorz hcbr kavgamiz kişisel degil hep ucuncu sahislar yuzunden ne gerek vardi dioruz simdi sizde ole olmayn evdir alinir esyadir gelir onemli olan huzur
tarafından
Ay ne yaşlısı daha 40 yaşın da erken evlendiği için küçük yaşı hep 3.kişiler den oluyor ama bazı şeyler de unutulmuyor malesef ben unutamıyorum
(189 puan) tarafından
Bende oleydim hala oleyim ama torpulemeye calisiyorm cok yeni evlisin ben yedi yillik evliyim inan ucuncu sahislar evet unutulmuyor ama birsey diyicem biraz agir olucak ama esinin ailesi seref..z ise esinin sucu mu yada senin ailen ole diye senin sucun mu degil demi o yuzden hirsini esinden cikartma onla tartisma dekek istedigim bu seni o kadar iyi anliyorm ki hislerimiz birebir ayniydi bende yutamiyordum unutamiyordm sonra ddm ki ya adamin ailesi bole ise adamin sucu ne keza benim ailemde eime dort dortluk degiller onlar ole die benim sucum ne niye ailelerimiz yuzunden birbirimizi sucluyoruz biz evlenirken ne dedik aileyle degil birbirimizle evlebiyoruz o zaman niye aileler yuzunden kavga edip yipraniyoruz ki emin ol artik kendi ic huzurum daha cok artti bole dusunmeye basladigimdan beri
tarafından
Eşime kizdigim tek nokta babası beni dövdüğü halde ona toz kondurmaması her zaman savunması onun dışın da çoğu şey tolere edile bilir ama benim anam babam bile bana bunu yapmamışken babasının beni dövmeye hakkı yok ilahi adalet dedim sustum Allaha havale ettim buldu cezasını bide yapı meselesi galiba ben kindar bi kişiliğe sahibim unutamıyorum
(189 puan) tarafından
Kindarlik demeyelim mesela bende kindar olmama ragmen cogu seyi unutamiyorum bu aslinda haksizliga gelememek seni cok iyi anliyorum canm rabbim sabir versin ne diyeym ki sana
0 oy
tarafından
Bizde 4 yıldır altlı üstlü oturuyoruz ev onların ama biz anahtar falan vermedik. O sorumluluğu onlara vermeyiz. Evden bişey kaybolsa ilk onlara günah yüklerim ve doğru bulmuyorum anahtar vermeyi. Yaptığı çok yanlış belli ki eşinden yüz buluyor çekinmiyor demek ki evini kurcalamaya. Ne diyim ki durumun müsaitse ayrı eve çık 
tarafından
Onun da anahtarı bende var genel de kaynım  filan anahtarları olmuyo benden alıyorlar açmak için ama ben evine gidip kafasına göre iş yapmıyorum biseyi kaybolsa aklına kötülük gelemesin sende mi diye soruyor eşime çok dedim çıkalım diye ben bu eve para verdim çalıştım niye çıkıyım evim varken diyo

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 295 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,158 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 815 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 433 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 268 göst.