0 oy
408 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Aklınıza ne geliyorsa karışıyor beni sinir ediyor cevap verincede tartışmaya giriyoruz ve laf sokmada üstüne yok ben ***** gibi kalıyorum o bişey dediğinde bide sürekli ailemi bana kotuluyor artık katlanamiyorum annem gezmekten ev işi yapmıyormus ya sanane kadın ister gezer ister tozr sen mi pisiroyosun evin yemeğini kime ne babam sorun etmedikten sonra ve alakası yok zaten benim annemin hayvanları var kapı işi çok ve bunları da babamla yapıyor annemi kıskanıyor mu anlamadım neymiş annem niye bize reçel yapmamis bu sene yengem var abimin eşi o aliyormus herşeyi o yiyormuş deliricem ve en kotusude ne biliyomusnjz ben hep altta kaliyorum sanki hakliymis gibi iki kelime edemiyorum

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla bana öyle diyecek ..... Neyse senin de cevap vermen lazim ne olursa olsun annene laf geliyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanan haddi olmayan herşeyde maşallah
0 oy
(992 puan) tarafından
Valla canım herşeyi geçerimde kimse benim anneme babama laf söyleyemez onun neyi oluyor ne haddine benim anneme babama laf söylemek sende aç ağzını bence sessiz kaldığından yarın birgün daha fazlası olucak hiç dinleme eşimin eşi büyüğüm diye onun sana saygısı yok üstüne annene babana bile senin annen onların laflarını duy kafaya tak diyemi seni doğurdu ya da annene söyle annen hayırdır desin yani benim hayatta tek katlanamayacağım şey anneme babama edilen laflardır 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Altta kalma ver cevap. Haddini aşmasın. O bir söylerse sen 2 söyle. Bazı şeyler yaşa bakmıyo ya da kim olduğuna haddi aşan kimse haddini bildirmek lazım. Ben böyle düşünüyorum 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Anneme babama laf soylucek en sn insan bile olamaz kayınvalidem gerci söylemez senin kayınvaliden biraz fesat herhalde kiskancligindan yapıyor ama sende ezdirme kendini de ailenide esin ne diyor bu duruma hiç onunla paylaşın mi rahatsız olduğun durumu 
0 oy
(961 puan) tarafından
Yeri gelir kendime laf söylendiğijde saygıdan ses çıksrmam ama konu annem olursa susmam asla
0 oy
tarafından
İşte sana ne li kısmı kaynanana yüksek sesle bagira bağıra söylesen hiç bi derdin kalmayacak . 
0 oy
(407 puan) tarafından
O yapmadıysa recelimi  sek yap de o benim annemse sende oğlunun annesisin sen niye yapmıyorsun de.
0 oy
(392 puan) tarafından
Gözün babamdamı ne istiyon anamdan desene kız. Ben sinir oldum okurken. Ne susuyon ne olursa olsun cvp ver. O anda aklına gelmezse sonra ver cevabını. 
0 oy
tarafından
Kafayı annenle bozms ablmnda kaynnsi böyle kafayı annemle bozdu ,annz size recel yapmk zorunda değil ki hem
0 oy
(188 puan) tarafından
Beraber mi yaşıyorsunuz? Ben olsam cevap veririm.. Senin annenin yaptıklarını sorgulamak onun haddi değil... Sen onun gelinisin, kölesi değil.. Kendini ezdirme kardeşim.. Kaynana hanım nerde durması gerektiğini bilsin.. Cahil cahil konuşmasın. 
0 oy
(775 puan) tarafından
Bu yılda sen yap bari annecim de sende hiç cikmiyon birazda sen gez acilirsin de tatlı tatlı ver cevabını illa kavga etmek zorunda değilsin
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benim ki teyzem olur anneme hakaret etti ağzına ettim bida ailemi ağzına alamaz susmayın sustuk a daha kötüleri geliyor emin olun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 669 göst.
0 oy
11 cevap 520 göst.
9 Şubat 2021 Aile kategorisinde Sinemcik (1,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 255 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Cennetim123 (70 puan) tarafından soruldu